Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnisia890

W co grają Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość mnisia890

Moja 9 letnia córka jest tak obeznana na komputerze, że mam czasem wrażenie, że bardziej niż ja :p Od pewnego czasu fascynuje się różnymi grami polegającymi na przebieraniu postaci, na ich malowaniu i robieniu fryzur:) Najczęściej gra w gry z tej strony: http://gryonline.tv/category/gry-dla-dziewczyn/ A w co grają Wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 10 latek
leauge of legends czy jakos tak:P minecraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuska
Zagramy w chowanego ?????? Jasne ! Podaj link :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamswojącórkę
Moja córka też bardzo lubi gry związane z malowaniem i robieniem fryzur ale ostatnio dostała od mojej mamy dla odmiany książkę 'William Wenton Instytut Szyfrów" i byliśmy bardzo ciekawi czy jej się spodoba ii tak książka bardzo jej sie spodobała!!W sumie tak ją wciągneła, że moje dziecko jest tak zaczytane, że ciężko je wyciągnąć na lody czy spacer ale z drugiej strony jestem z niej bardzo dumna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janek 13 lat i Zosia[10 lat] rzadko tkwią przy komputerze. Raczej tylko stronki klasowe poczytują bo na nich są wiadomości szkolne. Zosia namiętnie gra w starą grę"w klasy", rolki, jeżdziectwo i aerobik, syn kopie piłkę, i sporty walki są jego domeną. Na internet dzieciaki nie mają już czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×