Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W co ubrać na komunie małego chłopca.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny w następną niedziele idziemy z narzeczonym na komunie. Idzie z nami chrześniak narzeczonego, ponieważ siostra narzeczonego wyjechała i mały jest pod naszą opieka cały tydzień. Kupiłam mu ma tą okazję nowe ciuszki - karmelowe spodnie, niebieską koszule i granatowy krawat do tego granatową mmarynarkę, czy mały może tak iść ubrany ? Może do tego ubrać trampki ? Nie wiem jak to wygląda w Polsce, czy nadal mężczyzna musi iść w garniturze, czy może być coś bardziej na luzie ? Ale chyba skoro ja mam elegancką sukienkę to narzeczonemu nie wypada iść w zwykłych spodniach i koszuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały ma 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie marynarka powinna być, krawat niekoniecznie. Przynajmniej w kościele, potem oczywiście w domu/knajpie marynarkę można zdjąć. Ubranko dla małego fajne tylko moze pomysł o tym czy krawata nie zdjąć potem, bo dziecku może być niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trampki jak najbardziej mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynarka musi być, bo w kościele jest dosyć zimno, a nie chce żeby był chory. Miał iść w garniturze, ale okazało się, że jest za mały na niego, siostra narzeczonego nie miała już czasu kupować mu coś nowego, wiec ja się tym zajęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×