Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asienka27

W ile sztuk podkładów poporodowych się zaopatrzyć???

Polecane posty

Gość Asienka27

Robie zakupy na allegro Ile paczek podkładów poporodowych radzicie kupić??? w paczce jest 10szt Chodzi mi o czas pobytu w szpitalu i potem w domu jak długo używa się tych podkładów Aha i ile radzicie sztuk majtek poporodowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntiaooooooooo
Mnie się wydaje, że będą ci potrzebne tylko do szpitala, bo tam musisz bez majtek leżeć, a jak w domu bedziesz to podpaskę założysz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bez majtek?? w majtkach tyle ze poporodowych. Co do szpitala to najpierw sie dowiedz czy w ogole beda ci potrezbne, bo w niektrych szpitalach kobiety dostaja i nie musza miec swoich, w domu to tylko na poczatku pozniej wystarszy wieksza podpaska, przynajmniej u mnie wystarczalo. W szpitalu zmieniala co pojscie do wc, wiec ciezko zliczyc, ok 6 razy, czasami wiecej . Ciezko tak mowic bo szczerze mowiac chyba nikt tego nie liczy, napewno na pierwszy tydzien najwiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhiuhihi
Ale o co chodzi? Co, w jakich ilościach i jak długo cieknie z kobiety? (Dopiero zaszłam w ciąże a wcześniej się nie interesowałam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZNA MOZNA
MI WYSTARCZYLY 3 PACZKI BO POTEM UZYWALAM PODPASEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze 3 wystarcza, pozniej zawsze mozesz dokupic w kazdej aptece w razie potrzeby, a bez sensu zeby zostawaly , ciezko przewidziec jak bedziesz krwawic i kiedy wystarczy ci podpaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w szpitalu ligninę dostawałam i absolutnie BEZ MAJTEK! w domu dopiero te podkłady zaczęłam używać. miałam 4 paczki i mąż jeszcze mi dokupił 3. na początku tylko podkładów używałam, jakiś tydzień po wyjściu ze szpitala. dopiero potem podpasek. majtki poporodowe miałam wielorazowe hartmann polecam! ja miałam 4 sztuki i jak jedna się upaprała to prałam i drugą zakładałam. starczyło spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze jestem zdziwiona , dwa razy rodzilam i kazdorazowo OBOWIĄZKOWO musialam miec ze soba w szpitalu majtki jednorazowe, podklady dawal szpital. Naprawde jestem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyzmy z tym chodzeniem
bez majtek.....chyba tylko po to by pan profesor nie musiał długo czekać by w cipkę zajrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , ja rodzilam w dwoch roznych, w obu byly podklady, za to w drugim bylo wszystko i w zasadzie nic nie trzeba bylo brzc oprocz ubran dla siebie. W pierwszym tylko te podklady , cala reszte i wszystko dla dziecka trzeba bylo miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co szpital to obyczaj i nie podlega to dyskusji :D W ,,moim" kobiety po naturalnym mogły używać jednorazowych majtek (w czasie chodzenia) a najlepiej to jak by leżała bez.A po cc mogliśmy mieć zwykłe,bawełniane gatki. Ja do szpitala zabrałam 2 paczki.Byłam w szpitalu 5dni i zużyłam niecałą paczkę -mało krawiłam więc bez sensu było latać z takim dużym podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvfv
w kazdym szpitalu jest inaczej, w jednych musisz miec gacie jednorazowe i podkłady, w innym sami daja podkłady, w trzecim gaci nie wolno.... musisz dowiedziec sie jak jest u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie w każdym jest inaczej. ja miałam rodzić w madurowoczu w łodzi, tam można mieć gatki :) szczerze powiem ze mnie tak bardzo krocze bolało ze nawet tych gatek bym nie dała rady założyć :O ale za to później w domu bardzo się przydały, bo takie zwykłe by tamowały przepływ powietrza a tak i majtki były i podkład na miejscu i powietrze do rany dochodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×