Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

jestme w ciazy prawdoipodobnie poneiqa znie bylam jescze u lekarz ana badniach ale zrobilam tsst ciazowy i poakzla dwie kresiki wczoraj rano i teraz mam pyrtanie czy istnieje jakis sposob zeby policzyc kiedy sie zaslzo konkretnie w ciaze??? najlepiej konrketna data vo wiem ze zeby podac pore dnia to jzu gorzej ale chocia sama data mi wystczry tylko konrektny dzuen prosz deo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to możliwe. Możesz użyć tego kalendarza do wyznaczenia przypuszczalnej daty zapłodnienia: http://dziecko.haczewski.pl/ Ale to wciąż tylko teoria a ponad to pamiętaj, że data zapłodnienia nie jest tożsama z datą stosunku, bo do zapłodnienia może dojść nawet kilka dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edhh juz nie wiem co ma m rbic jes tmi to bardzo potrzbne a nie wiem jak sie bosluzyc tym kalulatorem :( i potrzebuje naprawde konkretna date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego ci to potrzebne? Nie wiesz kto jest ojcem? W kalkulator wpisz datę ost. okresu -pierwszego dnia i długość cyklu i kliknij przelicz. Niżej wyjdzie ci data poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sprawdzić kto jest ojcem...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miesiączki masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie przypomnij daty okresów i policz dni o pierwszego dnia okresu do dnia przed kolejnym okresem i masz długość cyklu a potem tak samo inne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nigdy mi sie nie zpoznila okres wicej niz tydzizsen wiedizxazlm mniej wiecje kiedy mam dosatc ze okolo miesiaca ale dokladnie ile dni to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno ale mozesz nam powiedziec po co CI ta dokladna data? :/ moze jest jakies inne wyjscie z sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prosut jst mi bardzo potrzebna uwierzcie mi :( nie wiem komu mam pwoeidzeci o tym ze jestem w ciazey i czy w logole komus mowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma pewnosci 100% nigdy... musisz sobie przypomniec jeszcze wczesniejsza date - tą z marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a jak pojde do lekarza to czy on jest w tanie w jakis psoos sprawdzic to keidy zaszlam w cazie??? s ana to jakies badanai??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama data ci nie wskaże ojca dziecka. Tylko badania DNA po porodzie. Skoro dat nie pamiętasz ani długości cyklu nie znasz to sprawdź dla różnych długości cyklu daty zapłodnienia. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ak tlyko ze jak tak asprawdzam to wychodza rozne daty i skad mam wiedziec ktora jest prawdziwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz nic takiego Ci nie powie. zapyta o date ost miesiaczki i tyle. tylko dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog też ci daty zapłodnienia innej nie poda jak orientacyjna data wynikająca z cyklu 28 dniowego albo z wielkości zarodka na usg. Ale to tylko dane orientacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jestem zalamana nie weim co amm robic :( a kiedy mzna zrobic te badnaia dna dopiero jak sie urdozio dziecko??? juz keidys mialam taka sytuacje i mozna byo zrobix tetsy opideor jak sie dziekco urodzilo i nic sie nie zmienilo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt inny też ci tego nie poda. Możesz tylko przypuszczać. Jeśli nie wiesz kiedy była owulacja to tym bardziej nie poznasz daty zapłodnienia ani dni kiedy do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jelsi np podam elakzrzowi konrekten dni w ktorych upraiwalm seks w tamtym czasir to moze poda cktory dzien jest najbarzeij prawdopodobny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno... NIE PODA! bo do zapłodnienia nie musiało dojść od razu. ilu ty masz tych partnerów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to paranoja... i kazdy pewnie tego nie wie ze byl jednym z trzech... serdecznie wpsolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 15 nastolatka... Ech, Jesli kochalas sie z nimi w ostepie 4 - 5 dni to moze lekarz stalic mniej wiecej kiedy doszlo do zaplodnienia, jesli czesciej ich zmienialas to nie ma opcji, po porodzie dna.. Gratuluje rozumu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zabezpieczalas sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko po porodzie. Lekarz to nie wróżka, żeby miał wiedzieć czyje plemniki cię zapłodniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestetey ae ne jest to moja wina zew zaslzam w ciaze kazdy z nich mnie zapewnial ze sie zabeczpiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×