Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku dziecko może nauczyć się pływać?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym - zalezy od dziecka, można zaczynać zajęcia od razu po urodzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w każdym? z obserwacji - moj syn zaczął chodzić na basen na naukę pływania jak miał 5 lat,wcześniej był kilka razy nad morzem . grupy 6-osobowe, mieszane tzn dzieci zbliżone wiekiem, ale różny poziom umiejętności dzieci (to jest dobre dla nowych!). i sie nauczył super pływać w rok a chodzil raz w tygodniu na 45 minut. moja sisotrzenica na basen chodzi od kiedy ma pół roku, teraz ma 4 lata i nieźle pływa ale nadal tylko z "kółkiem" , taką pianka, deseczka itp. bez nie. JA nauczyłam się pływać mając 16 lat, w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym zapisać dziecko na basen ale nie na zabawę w wodzie tylko na naukę pływania, ma 2,5 roku, za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli w twojej miejscowosci sa grupy zlozone z 2 latkow to zapisz jaki problem no chyba ze stac cie na indywidualnego trenera ktory na twoje widzi mi sie bedzie 2 latka uczyl plywac u mnie na basenie grupy zaczynaly sie od 6 lat i tak tez moj synek zaczal plywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam ze najlepiej żeby dziecko uczylo się jak najwczęsnieij. Akurat moje dzieci nauczyły się pływać chodząc już do szkoły podstawowej promyk w szczecinie. http://www.szkolapromyk.szczecin.pl . mają zajęcia w małych grupach, więc nauczyciel może sobie pozwolić na to żeby zając się każdym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2latek oswaja się z wodą tylko. 6-7 lat to jest dobry wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×