Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku wasze niemowle zaczelo siadac??

Polecane posty

Gość gość

i po czym poznalyscie ze sie do tego przymierza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miala 9miesiecy..nie pamietam jak to sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 6i pol miesiaca ,raczkowal i z pozycji raczkowania siadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 miesięcy, ale w sumie nie pamiętam czy on sam usiadł czy posadziłam i siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Moje dziecko, siedem miesięcy gdy usiadła sama.Zdaje się predzej zacznie chodzić..Mała ma 9 miesięcy i już wstaje przy meblach.Aż jestem w szoku, przecież nawet nie raczkowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11,5 miesiąca ale u nas to późno bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Późno ?? U mnie syn usiadł jak miał 15 miesiecy . Chodził jak miał 18 mc. No ale miał problemy. Co do chodzenia bez raczkowania jak ktoś napisał to bym się tak nie cieszyła. Bo mięśnie kręgosłupa słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,5 z podciagnieciem się za szczebelki w łóżeczku a bez w wieku ponad 6 mcy Córka w ten sam sposob 6 i 7 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 9miesięcy skończone zaczął sam siadać z leżenia i raczkowac. Nic nie przyspieszaj da samo radę jak dojrzeja mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczkowanie to najlepsze co może spotkać dziecko. Niesamowicie wtedy rozwija się mózg obie półkuli.dzięki naprzemiennej pracy rąk i nóg.wbrew pozorom jest to proste ale wiele dzieci pomija ten etap,niektóre rodzice zmuszają do chodzenia w chodnikach czy prowadząc zamiast dac im czas na samodzielne opanowanie tej czynności.ludzie to nie wyścig szczurów! Dsjcie dziecku czas na opanowanie podstawowych czynności,Raczkowanie i jeszcze raz Raczkowanie! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma 9 miesiecy, nie siedzi jeszcze, rewelacyjnie pelza i potrafi przemierzyc tak spore odleglosci. wlascie szykuje sie do raczkowania juz potrafi kilka kroczkow tak zrobic, pewnie za tydzien dwa pojdzie w raki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam to się zastanawiam co za bzdury mi koleżanki opowiadają ze ich dzieci max do 6m już umiały siedzieć...na razie mnie to nie dotyczy, niemowlę ma 3m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to, mój w wieku 3 miesięcy raczkował, a w wieku 5 mies chodził jakieś opóźnione te wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo umieć siedzieć a samodzielne siadanie to dwie różne rzeczy... Niektóre mamy na sile sadzają dziecko podpierając poduszkami itp a dzieciak sklada sie jak kanapka i meczy. No ale potem mamusia powie ze moje to takie zdolne bo samo siedzi a ma dopiero 4 m-ce :P tyle ze potem skolioza i inne problemy z kręgosłupem... Moj syn pierwszy siedział sam w wieku 5,5 m-ca a siadał za pomocą szczebelków w łóżeczku, natomiast młodszy ok 7 m-ca przewracał sie na bok i ponosił na ręce... Ale dziecko rozwija się w swoim tempie i nie należy nic przyspieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn zaczął sam siadać w wieku 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczął siedzieć jak miał 7miesięcy, siadać z pozycji leżącej 8,a 9 jak zaczął raczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×