Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W kórym tygodniu i urodziłyście?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o ciąże donoszone. Jakie objawy przed? Czy obnizyl Wam sie brzuch? Odszedl czop? Byla biegunka? Zaczynam 39.tc i chcialabym miec to juz za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 ciąże w 41 tc. raz odeszły wody a potem wywoływali, a drugi raz zaczzęło się od bezbolesnych skurczy -twardnienia brzucha co 3min. Biegunki nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 tc - oksytocyna, wywoływany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień po terminie rano. Brzuch obniżył mi się ze 2 tyg wcześniej, ale jakiejś ulgi nie poczułam w oddychaniu, raczej bardziej czułam go na udach wchodząc po schodach :) Poza tym nic, oprócz oczywistych jak skurcze i plamienie, jak się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggoeee
Ja w 36. Ale dwa dni wcześniej dostałam skurczy nieregularnych i odszedl czop. W dzień porodu skurcze mega bolesne. .. wiem ze przed terminem ale objawy Ci napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 i 5 dni. o 2 w nocy odeszły mi zielone wody, zero rozwarcia. zakończono cesarskim cięciem w południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu terminu z om. Nad ranem odeszły mi wody skurczy brak przez następne kilka godzin, oksytocyna i po 3godzinach skurczy dziecko ma świecie. Nie miałam żadnych objawów przed no chyba, że przeczucie:-) jakoś tak instynktownie szykowałam wszystko na tez dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 tydz odeszly wody bez skurczy :) porod szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch mi opadl w 32 tygodniu w tym samym czasie dziecko weszlo w kanal i polozna mowila,ze moge zaczac rodzic w kazdej chwili.Ciaze donosilam w 37 tygodniu mialam juz skurcze nieregularne porodowe ,nocami nie spalam w dzien bylam nieprzytomna i nie wychodzilam z wanny ,bo ciagle mialam skurcze.Zaczelam rodzic w 42tygodniu ,czop mi odchodzil caly tydzien.Pierwsza ciaze tez donosilam i rodzilam w 42 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Autorka. Ja nie mam jeszcze zadnych objawow :/ Nie potrafie stwoerdzic jednoznacznie czy brzuch mi sie obnizyl. Problemow z oddychaniem czy zgaga nie mialam przez cala ciaze. Twardnienia czesciej byly w poprzednich tygodniach niz teraz. Rozwarcia brak,nic sie nie dzieje. Pewnie na porodowce pozaluje tych slow,ale chcialabym,zeby juz sie zaczelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 tc , mialam bole okresowe ale nic poza tym. skonczylo sie cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 tc- zaczęły się regularne skurcze, odszedł czop 35 tc- odszedł czop i wody, momentalnie skurcze co 2 minuty, po 25 minutach przyszły parte i po 30 minutach było po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40tc i 39tc.wody nie odeszły same.czop z krwią odszedł dobę przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegunka dobe przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42. Rano trochę krwawilam potem odeszły wody. Poród przez Cesarke bo po 6 godzinach doszli do wniosku że dziecko za wysoko i nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wasze dzieci ruszaly sie normalnie przed porodem? Czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 39 dzieki Bogu bo dosc serdecznie mialam tej ciazy. Skurcze przyszly, wody mi przebili na pelnym rozwarciu a i tak zakonczylo sie cesarskim cieciem, bo maly byl dla mnie za duzy do rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: tez juz mam dosc. Ledwo sie tocze. Nie przytylam duzo,brzuvh tez nie jest ogromny,ale nie moge sie nawet spokojnie przemrecic z boku na bok. Wszystko mnie rwie,boli,kluje. I coraz bardziej sie stresuje. A w tej cholernej tv caly czas pokazuja jakies historie porodowe z niedotlenionymi dziecmi,martwymi matkami. Najchetniej chcialabym miec cc,ale niestety nie mam ani wskazan do planowanej,ani kilku tys zl,zeby zamowic sobie cc na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wybierz szpital gdzie bedziesz miala ciagly zapis ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffron3245
40 tydzień, dokładnie w wyznaczonym dniu w południe :) Odeszły mi wody, ale skurczów się nie doczekałam i musieli podać mi oksytocynę, czego nie polecam :D Nie miałam żadnych innych oznak zbliżającego się porodu, brzuch też mi się zbytnio nie obniżył. Dziś synek ma już dwa latka, a my czekamy na Basię, która przyjdzie na świat w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam prawie w 43 tygodniu ciąży , po drugim wywołaniu porodu, czop odszedł, jednak wody dopiero po przekłuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialyscie bezowo-rozowa wydzielinę przed porodem? Sorry za opis,ale dzis rano zauwazylam i nie wiem czy to ten czop,czy po prostu szyjka zaczyna sie skracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciaza z synem 39 tydzien pojechalam do szpitala na obserwacje tetna plodu na drugi dzien wieczorem zaczoly sie skurcze czop odszedl o 4 rano o 7 odeszly wody urodzilam o 11 druga ciaza z corka 38 tydzien od rana skurcze nieregularne biegunka i wymioty pojechalam do szpitala wieczorem jak skurcze byly juz co 3 minuty na podowce skurcze sie rozlegulowaly urodzilam na drugi dzien o 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni dzień 37 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni dzień 37 tygodnia, na 3-4 dni przed zaczęły mi puchnąć nogi, w nocy odeszły wody. Nie miałam innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej pisałam że odeszły mi w nocy zielone wody a poród zakończył się CC. dzień wczesniej byłam na ślubie w kosciele i nie mogłam ustać, bo brzuch mi cały czas się "stawiał", twardniał co kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 prod w 38t2 d wody płodowe odeszły po 6 godz urodziłam. 2 prod w 39t2 d wywoływany po 2,5 godz skurczów usłyszałam pierwszy krzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×