Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-WIOSNA-

w którym tygodniu ciąży zaczęły Wam się mdłości i wymioty?

Polecane posty

Gość z.....
z tego co pamietam to w 5 tyg. a skonczylo sie w 4miesiacu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi :) tak własnie myslalam ze 5-6 tydzien. jestem teraz w piatym tygodniu i przerażaja mnie mdości a gorzej nawet wymioty. na razie mnie tylko lekko muli ale pierwsza ciaza pod tym wzdgledem była straszna od poczatku ciaży do porodu 24h :( mam nadzieje ze tym razem bedzie chociaz troszke lzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomożecie mi
?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mówić o odczuciach każda przeżywa to inaczej. Jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży to jedynie bolały mnie piersi ale dużo mocniej niż zwykle i stały się większę. mnie brzuch nigdy nie boli. Lekko pobolewał jeden jajnik myślałam, że to właśnie na okres. Zadnych innych objawów nie miałam ani mdłości ani wrażliwości na zapachy, wszystko jadłam normalnie. Test najszybciej Ci pokaże w czym rzecz. Koszt około 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoniarka
Tez nie rozum iem takich osób - mbęda wypytywać na forum, głowic się ,wymyslac - a test sie robi rach ciach , minuta i (prawie) wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze. Ja mialam calodzienne mdlosci od 6 tyg do konca 3 mies....schudlam zamiast przytyc. Przy nastepnym planowaniu dziecka zrobie sobie diete oczyszczajaca i zminimalizuje oczyszczanie sie organizmu juz w ciazy Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
chyba lepiej oczysc sobie glowe:O.. to hormony powoduja mdlosci i wymioty a nie zadne zanieczyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę troszkę
instruktorka>... Właśnie zanieczyszczenia mają wiele wspólnego z wymiotami. Przecież polecane jest pice dużej ilości wody aby zapobiec wymiotom, bo woda powoduje szybkie oczyszczanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mdlosci i wymioty na szczescie ominely. Tez wam tego zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy mdlosci zaczely sie w 7 tygodniu a od 9tyg silne wymioty i trwaly do porodowki, nie pomagaly krople homeopatyczne, czopki, kroplowki... w 2 ciazy mdlosci od 5tyg wymioty podobnie od 7tyg i trwaly do 23tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5-6 tydz. Ale tylko nudności, nigdy nie wymiotowałam chociaz wydawalo mi się codziennie przez dwa miesiace że zaraz zwymiotuje :P mozna sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 33tg. i nie miałam ani razu mdłości i ani razu nie wymiotowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
ja moze ze cztery czy pięć razy wymiotowalam i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina26
wymioty tak mnie mecza ze nie moge w pelni zajac sie pierwszym dzieckiem a ma dopiero 16m-cy.mam pomoc ale i wyrzuty ze nie moge ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęło mdlić w 10 tc ,bo wtedy dowiedziałam się że jestem w ciąży wcześniej zero dolegliwości trwało to równo 2 tyg nie wymiotowałam w pierwszej ciąży nie miałam wcale mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fni
u mnie ta herbata pogarszala jedynie sprawe... mdlości od 5go tygodnia do 11 tygodnia okropne, kilka razy wymioty, ogolne oslabienie, wiekszosc dnia w lozku, nie mogac trzymac rak na brzuchu bo wszystko bolalo, niskie cisnienie - masakra, plakalam jak lekarz powiedzial ze to normalne i do konca 3 miesiaca powinno przejsc... w ogole wiele razy wysiadala mi psychika, bo ilez mozna czuc sie tak jakby sie mialo zaraz zemdlec:( 24 h na dobe!! Mama sprzatala i gotowala dla nas, maz tez pomagal... od 12 tygonia lekka poprawa, mdlosci mam do teraz ale takie delikatne mulenie, w porownaniu z tym co bylo to pikus. Za to w 15 tygodniu zaczely sie wymioty, czasem zaraz po jedzeniu zwracalam wszystko. Teraz zaczal sie 17 tydzien , staram sie jesc malo a czesto, narazie nie wymiotuje, ale czesto jest juz blisko. Boli mnie czasem zoladek, czasem krzyze, mam duzo mniej sily, wieczorem padam po zwyklym sprzataniu i gotowaniu, zakupach. Ogolnie nie wiedzialam ze tak to bedzie wygladac, mam nadzieje ze najgorsze za mna... moze za to porod bedzie lekki.. . Z dzieckiem wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina26
10tc i czuje sie juz dobrze.przeszkadzaja mi jeszcze niektore zapachy ale ogolnie jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaaaaa2223
Jestem prawie w 7 i nie mam zadnych wymiotow, oczywiscie moge jeszcze miec kto wie... ale moja mama i siostra nie miały zadnych wymiotow mdlosci zachcianek i co? i donosily ciąże. Bez sensu straszyc ze to źle wrozy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakasiapyyy
Dziewczyny, mam mały problem. zacznijmy od tego, że współżyję i, że ok 18stego (kwietnia oczywiscie) miałam dostać okres, ale nie dostałam. Ogólnie co miesiąc (od grudnia) mam tak, że się spóźnia tydzień, dwa tyg. Byłam 16.03 u ginekologa (w ten sam dzień dostałam okres), ale powiedział, ze to normalne w moim wieku.. Ale przejdźmy do sedna sprawy. W którąś tam sobotę co była (21.04 dokładnie) kochaliśmy się z moim chłopakiem i tak jakoś wyszło, że skończył we mnie a nie mieliśmy gumki ani nic... Nie używam kalendarzyka i nie wiem kiedy miałam dni płodne, a kiedy nie płodne. była by możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nie rozumiem 18 kwietnia mialas dostac okres a kochalas sie 21 no to chyba po terminie?napisz te daty jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffgrf
U mnie nudności i wymioty w obu ciążach pojawiły sie ok 8 tygodnia ciąży i skończyły się około trzeciego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem ci odp z tego co napisalas wnioskuje ze masz dluzsze cykle niz przyjmowane 28 dni,nawet jesli policzyc 28 dni i ze nie dostalas okresu czyli stosunek nastapilby w ok8-9 dzien cylku teoretycznie plemniki moga przezyc do 72 godz w organizmie kobiety, wiec mogloby dojsc do zaplodnienia,ale nie wydaje mi sie abys byla w ciazy,mysle ze nalezysz do kobiet ktore maja wydluzony cykl miesiaczkowy 30 kilka dni ale lekarzem nie jestem jesli cie to niepokoi to zrob test albo wybierz sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakasiapyyy
tyle, że zawsze miałam normalnie. 20stego dostawałam każdegp miesiąca. i w grudniu zaczęłam sypiać z moim facetem i zaczął mi się spóźniać tak co miesiac.. i co miesiac inaczej wychodzi.. a z nim nie był 1 raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
w 6 tygodniu, skonczyly sie w ok. 12 2 trymestr to bole glowy a 3 trymestr sporadyczne boje plecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maopola
Ja tez fajnie zaszlam w ciaze-bo mialam dostac okres za 3 dni (cykle co 28 dni od zawsze), a tu nastepnego dnia po wspolzyciu (czyli teoretycznie 2 dni do planowanej miesiaczki) mialam owulacje:) I tym oto sposobem jestem teraz w 14 tyg ciąży:) Na szczescie mezatka od 8 miesiecy, studia dzienne na wykoncznczeniu (ostatni semestr) i NA SZCESCIE juz w 14 tc... Od 5 tygodnia ciąży miałam okropne mdłości-od rana do wieczora... Nic nie pomagdało-żadne migdały, imbir itp.. jak ktoś ma takie mdłości i wymioty to niestety nic nie pomoże.. Ostatni raz wymiotowalam w 13 tyg, ale musze przyznać, że mdli mnie nadal na specyficzne zapachy, oraz gdy nie jem małych porcji co 2 godziny-to BARDZO ważne, żeby mimo wszystko coś jeść, bo gdy nie jaadłam to mi się okropnie nasilało. Na szczeście dzidziuś chłopczyk zdrowy i już duży chłop! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i tak, jak ja czytałam takie pocieszające posty, że te wymioty miną płakac mi się chciało, ale... naprawde to kiedyś mija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z tego co tu wyczytałam prawie wszystkie miałyście mdłości ok.5,7 tyg. Ja robiłam test (nawet 5) 3 dni temu i wyszedł pozytywny. Wybrałam się do pani ginekolog, która po zbadaniu mnie stwierdziła, że nic nie widzi żeby była ciąża... Mam mdłości, ciągle boli mnie brzuch i piersi... Czy to normalne żeby mdłości były już np. w 2 tyg ciąży???? Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojawiły się wcale (33 tc obecnie), nie czekaj za nimi, bo nie wszystkie kobiety je mają, u mnie w ogóle typowych objawów ciąży było niewiele dlatego zaczęłam coś podejrzewać dopiero przy braku okresu przez 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia zima
mi się zaczęły mdłości tylko w 8 tygodniu może ze dwa lub trzy razy zwymiotowałam ale tak to tylko te mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×