Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Esmi20

Nowy wątek bo stary nam się chyba zawiesił. Kochane łączmy się w staraniach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Jestem!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe cos nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
Też jestem :) Wróciłam z pracy i zagryzam tosta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
Jak tam u Was? Coś się wyjaśniło, udało :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro nowy wątek to może i kogoś nowego przyjmiecie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowniku kafeterii spadaj z watku i daj ludziom pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna pogadac normalnie bez nakrecania watku, musiesz pieprzyc kazdy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do mnie? Ja tylko zapytałam czy przyjmiecie kogoś nowego bo chciałam się dołączyć. Ale spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do ciebie ten tekst tylko do pracownika kafeterii ktory tworzy postacie a potem nakreca watek i robi z ludzi idiotow, dajcie pogadac osoba z zewnatrz a nie pieprzycie kazdy watek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
U mnie jak na razie nic się nie wyjaśniło ... wielka niewiadomą, ale za 9 dni powinnam dostać okres. Jeśli go nie będzie będę najszczesliwsza kobieta na świecie ! :) a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
U mnie też cisza. ale wróciłam strasznie zmordowana z pracy. Chce mi się spać i bolą mnie cycki. Ale to chyba jest bez związku z tematem. Szkoda, że tamten wątek padł. Mam nadzieję, że dziewczyny się odnajdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
A gdzie pracujesz ? Jako kto ? Bo ja pracuje w sklepie i powiem Ci ze masakra. Cały czas się nosi ciężkie pudła ... masakra. Ja dzisiaj byłam tak padnięty za spałam na stojąco. Pracuje i robie szkole muzyczna to jak ćwiczyłam granie i na chwilę przestałam grać to myślałam że żadne na stojąco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
Pracuje w szkole, uczę w podst i gimnazjum matmy. Nosić nie muszę ale jest trochę stresów i teraz przy końcu semestru - masa obowiązków. Więc lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
A mi dzisiaj dzień minął nawet dobrze:-) ale kurcze jutro kolokwium,w czwartek czekają mnie az 2 kolokwia, w poniedziałek to samo, ogólnie teraz same zaliczenia przed sesją, nawet nie mam czasu pomyśleć czy mi się udało w tym cyklu czy nie:-) w każdym bądź razie koniec miesiąca to będzie jeden wielki stres:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
Sesja... na samo wspomnienie mam dreszcze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Czytakczynie no masakra:-) ale trzeba się spiąc i do przodu:-) Jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
Wróciłam bardzo zmęczona, zjadłam coś i dosłownie padłam na łóżko. Bolą mnie piersi, ale to mi się wydaje jakoś mało związane z tematem. W ogóle ten miesiąc spisałam już na straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Znalazłam swój stary login na kafe ;D i az sie usmialam, bo podobny do obecnego - powstal jak szukalam inspiracji sukienkowo ślubnych :) czytakczynie=itakinie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi 20 ja też za dni mam termin @. masz jakieś objawy? Duśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie ha niezłe:-) Nie wolno nam tracić nadziei, nigdy:-* Moja siostra ponad rok się starała. I się doczekała, ma cudownego 11 miesięcznego synka:-* a też miała wszystkie symptomy zbliżającej się @, pamiętam jak wtedy do niej wpadłam i po drodze zrobiłam jej zakupy bo ja wtedy przeziębienie dopadło, i pamiętam jak mówiła żebym jej tampony kupiła bo za kilka dni ja zaleje, a tu niespodzianka:-) @ nie przyszła pomimo objawów:-) trzeba wierzyć:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Niestety objawów żadnych. Tyle tylko, że jestem masakrycznie zmęczona , a nic w sumie nie robiłam . I ciągle jem ! Duśka ? Hmm ... Znałam osobę , którą tak nazywali . Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x kwiat_nasturcji_____24_________3(2straty)____3_______05- 01-2015 Granellla_________23_________1___________19______26-01-201 5 Agaa87___________27_________2___________4_______28.01.2015 Sfrustrowana___)))_27_________1sze_______6cykl_____30.01. 2015 karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 11Agatka94________20________1wsze______2cykl____15.02.2015 Esmi20 __________20_________1wsze______3 cykl____?????? xxxxxxx Anka_32__________32_________2__________1______ciąża(ter min?) OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____ciąża(te rmin?) Katarakta__________?__________?_________?_______ciąża(t ermin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Anka_32 A kiedy masz dostać @ ? Bo ja za jakieś 9 dni , może wcześniej . Mi cykl zazwyczaj się przesuwa. Zazwyczaj dostaję go o dwa, trzy dni przed planowanym terminem. Mam nadzieję , że i owulacja była wcześniej i że tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Anka to.duska Hehehe No mam mieć za 9 dni i mam nadzieje ze nie przyjdzie. To dopiero nasz pierwszy cykl starań wiec spinki wielkiej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja ze swoim narzeczonym staramy się już trzeci cykl ... Już się trochę stresuję bo wiem jak to jest zobaczyć niechcianą jedną kreskę i krew na podpasce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Esmi to dopiero u Ciebie 3 cykl, nie ma co panikować:-* co innego u mnie, 15 cykl i nic:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Wiem , wiem... Ale ja bardzo chciałam zostać mamą w wieku 20 lat, wiesz ? To moje marzenie z dzieciństwa , które wciąż mną kieruje. Mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to mam 32 lata i juz jedno dziecko ale mimo wszystko chciałabym żeby szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×