Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w poniedzialek ma byc strajk kobiet haha juz widac ta soldarnosc kobiecą na kafe

Polecane posty

Gość gość

:D jedna drugą nienawidzi wyzywa od świn grubych, od leni, od debilek juz ja widze, jak te same kobiety stawią się na strajku:D przecież to dla was fun bedzie, bo wy bogaczki i stać was na zagraniczne aborcje, a polski motłoch niech cierpi;) za brak zaradnosci, jestes biedny bo głupi itp... co nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strajk? Hmm ....polecam marsz ciszy albo dzień bez klapania dziobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, strajk, przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wziąć urlop na żądanie lub po prostu nie przyjść na uczelnię lub do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz na te bogate co sobie zafunduja skrobanke zagranica tez moga donisc lekarze bojacy sie o swoja dupe. I owa bogaczka tez w pierdlu wyladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez tu same bogaczki siedza;)lekarki, prawniczki, redaktorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej o nasze PRAWO DO ŻYCIA. Bo jeśli ktoś nam każe poświęcać swoje życie na rzecz hmm zarodka, który nie ma mózgu rąk i nóg to jest to LUDOBÓJSTWO. A raczej KOBIETOBÓJSTWO można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie ulżyłes, a teraz do rzeczy. Kobiety sa rózne, fajne i normalne też, aczkolwiek na kazdym anonimowym forum bardziej sprzedaje sie chamstwo niz dyskusje o kulturze i sztuce. Sam sie swoim wpisem wpisujesz w ten trend, więc juz chyba widzisz,że chamstwo nie ma płci . A co do protestu, ja tam biorę dzień wolny, bo dla mnie ten protest to ważna sprawa. I nie dlatego ze ja chcę abortować, ale dlatego, ze żal mi innych kobiet, które będa mi\usiały to zrobić a nie beda mogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem tak. Niestety ale PiS może mieć rację. Tzn wypełnia wolę narodu. Jeśli wyłączyć telewizję, portale i nieczytac kolorowych gazet to w realnym świecie większość kobiet albo ma stosunek obojętny albo jest za zakazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem kobietą ;) nie wiem skad pomysł na inna płec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to bedziemy umierać, bedziemy rodzic niepełnosprawne dzieci trudno narod tak chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki naród? Głosowałaś jedna z drugą w jakimś projekcie obywatelskim? Bo ja nie! I o niczym takim nie słyszałam. To jest pomysł popaprańców z pro life! A on nie mają żadnego prawa skur/wy/syny decydować za całe społeczeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w realnym świecie większość kobiet albo ma stosunek obojętny albo jest za zakazem. xxx Skąd to wiesz? Zobacz chociażby na kafe - sa tu różne kobiety, z rożnych środowisk i o różnych poglądach, a jednak większość jest przeciwna tej ustawie. Problem jest inny - spora liczba osób nie wi, o co w tej ustawie chodzi. Np. moja mama twierdzi, że tylko o to "aby nie zabijać dzieci z ZD". Tak jej to przedstawili w kościele i nawet była u mnie, aby podpisać projekt nowelizacji. Na szczęście nie było mnie w domu, bo wybuchłaby awantura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj sie mamusi, czy wie jakie to uczucie miec w domu doroslego 20 letniego chlopa z ZD, a nie słodkiego dzieciaczka z smiesznymi oczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem kobietą oczko.gif nie wiem skad pomysł na inna płec bo wydawało mi sie ze kobiety jednak są subtelniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś SUBTELNIEJSZE?:D ty czytasz kafeterie dział macierzynski czasami? tu walą "swoją" prawdą prosto w morde;) z sierpowego, tu nigdy subtelnosci nie bylo kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za ZYCIEM KOBIET. To rowniez jeden z zabiegow ratujacy zycie! To tak jakby zabronic leczyc chorego! Biore urlop na zadanie, a w domu nie bedzie nawet obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo ludzi nie ma pojecia jak wyglada zycie z dzieckiem z ZD. np mój maz ostatnio wywalił z tekstem, ze przeciez takie dziecko sie tylko usmiecha ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię nigdy nie mów ze kafeteria to reprezentacja społeczeństwa. Proszę Cię. ): Mi się wydaje ze większość kobiet która jest przeciw tej ustawie chce być " nowoczesna". Wrzucają sobie na FB jakieś głupie obrazki za bardzo nawet się nad tym nie zastanawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to gowno obchodzi;) dzieci nie mam i miec nie bede, wiec mi to wisi a innych kobiet nie lubie, wiec co sie nimi przejmowac bede? acha na 100 procent nie zajde, bo seksu nie uprawiam;) polecam, bardzo to wyzwala, nie trzeba byc podnózkiem mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.54 ale ty jestes glupia. Skoro nie masz z tym do czynienia i nie obchodzi cie to to po co sie udzielasz. Zajmij sie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 nie, bo nie można karać za przestępstwo popełnione poza granicami kraju. To sprzeczne z konstytucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Trzeba stad wyjechac na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój obowiazujacy:kobiety bez dolnej odzieży od pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za to ze cie to gowno obchodzi to co tu robisz i na co liczysz? Ze w koncu bog sie nad toba zlituje i zajdziesz w ciaze w ktora od 10lat zajsc nie mozesz?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak tylko chcialam powiedziec wam, że mi to wisi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba mnie z kims mylisz:D kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UBTELNIEJSZE?smiech.gif ty czytasz kafeterie dział macierzynski czasami? tu walą "swoją" prawdą prosto w mordeoczko.gif z sierpowego, tu nigdy subtelnosci nie bylo kochana ja mówię o kobietach, nei o trollach. Przeciez wiadomo, ze są ludzi ktorzy w necie daja upust chamstwu i frustracjom, bo to anonimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nasze zgrabne i bogate prawniczki i lekarki z kafe nazywasz trolami? bardzo nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×