Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w życiu można dać sobie radę, wystarczy chcieć i potrafić być zaradnym

Polecane posty

Gość gość

Taka prawda. Czy żeby urodzić dziecko i być szczęśliwym naprawdę musicie mieć 1000000zl? Czy bez tego nie potraficie żyć? Zaszłam w ciążę nie mając umowy o pracę i jakoś zylam, stałam w kolejce w sklepie pomimo brzuszka, normalnie sprzatalam, gotowalam, dlaczego robicie z siebie niedorajdy? W ciąży pierwszej pracowalam na zleceniu, dziecko planowane. Z drugim wpadlismy jak zrobilam sobie przerwę od pracowania, wiec znalazłam jako niania( wiele chętnych). Bralam 1200 zl z dowozem do domu ( rodzice przywozili pociechę). Po urodzeniu córki, dalej pracowalam jako niania. Teraz dzieci starsze, pracuje w call center ( miala to być chwilowa praca a ze okazala sie fajna, dla stałych umowa o pracę) to zostalam. Nie oczekiwalam od ludzi aby mnie nosili na rękach bo ciąża, nie oczekiwalam od pracodawcy umowy o pracę. Jak się naprawdę pragnie dziecka toje się ma. I można wszystko pogodzić jak sie jest zaradnym. Normalnie mamy na jedzenie, leki, ubrania, i raz w roku wakacje nad polskim morzem/ w górach. A teraz odnoszę wrażenie ze większość to leniwe idące na l4 królewny. A nawet takie spotykam. Bo one sa w ciąży a mąż da jej lekką siatkę na zakupach bo sam ma dwie wielkie ciężkie. A ona nie ponosi chleba masla i wędliny w małej. Oj kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ... jakoś żyłaś, czy to źle że inni chcą więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medal męczennicy chcesz za poświęcenie? ty taka wielka "dorajda" i "udacznica" życiowa :o no patrzcie państwo. Ja wolałam jak niedorajda najpierw skończyć studia, dostać dobrą pracę, trochę użyć życia, trochę się dorobić i zdecydowałam się na dziecko w wieku 33 lat. Co ci do tego skretniała autorko? Każdy jest inny. Chcesz żebyśmy wszystkie żyły tak jak ty? Ty lubisz truskawki, a ja maliny więc mi do cholery nie wciskaj tych truskawek i nie komentuj ze zdziwieniem, że ich nie lubię! No nie ośmieszaj się już durna babo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a jaka super kobieta :o weź nie wmawiaj normalnym ludziom, że życie za grosze i zapierdzielanie jako robol to taki miód lubisz tak? to super ale przyjmij do wiadomości, że inni nie muszą lubić tego co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy miec zawsze podczas badan u ginekologa podczas badan pochwy i porodzie zawsze partnera lepiej to dziala niz kasa!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 o obecnosci osoby bliskiej nawet w szptalu podczas badan i zabiegow!Zawsze decyduje pacjent nie lekarz!Tylko ze polki to w wiekszosci zacofane jak w rumuni czy chinach !!!;( I krepuja sie meza podczas badan ginekologicznych i porodow obcego faceta ginekologa sie nie krepuja! A w dzisiejszych czasach gdzie jest duzo nieprawidlowosci w szpitalach to ma jest jedyny Nasz swiadek ktorego probuje sie wyrzucac by go nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz autorko gdzie mieszkasz? - miasto, wieś i jak duże, w jakim rejonie Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoim sposobie pisania odnoszę wrażenie, że jesteś ciołowatym nieukiem, a ten fragment: "większość to leniwe idące na l4 królewny. A nawet takie spotykam. Bo one sa w ciąży a mąż da jej lekką siatkę na zakupach bo sam ma dwie wielkie ciężkie. A ona nie ponosi chleba masla i wędliny w małej. Oj kobiety. powiedział mi to tobie wszystko :o Jesteś MEGA ĆWOKIEM! Naucz się pisać po polsku. Zaczynasz zdanie od "A", "Bo", że o rozjechanej treści tego idiotyzmu nie wspomnę :o Nic dziwnego, że zadowala cię byle co skoro zwykłym tłukiem jesteś i wydaje ci się, że ochłapy z pańskiego stołu to szczyt marzeń. Ponadto sam twój wątek świadczy o tym, że jesteś mocno ograniczona i nie przyjmujesz do wiadomości, że nie każdy chce żyć tak jak ty, a mimo to nie jest gorszy czy niezaradny tylko ma inne cele w życiu. Serio tak ciasną łepetynę masz i taką szarą robotnicą jesteś, że dziwi cię, że każdy chce czego innego w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze,ze biora l4 to im sie nalezy,dosyc sie na zapierdzielaja w zyciu.Lepiej wziasc l4 nosic lekkie siatki i lezec do gory tylkiem niz ryzykowac przedwczesnym porodem albo poronieniem bo zgrywalo sie superbohaterke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z NaszaOpiekunka.pl możesz skontaktować się z setkami bezpośrednich pracowników z całego kraju za pomocą kilku kliknięć. Zarejestruj się, aby spontanicznie wysłać swoja ofertę bezpośrednio do naszej bazy osób poszukujących prace na stronie http://www.naszaopiekunka.pl/nannyregistration.asp Zatrudnię od zaraz do pracy niani i opiekunki Kilka tysięcy ofert dla poszukujących pracy niani Setki aktualnych ofert pracy dla niani Zatrudnię opiekunkę dziecięcą do pracy w charakterze opiekuna Poszukiwana energiczna osoba do opieki Pilnie poszukiwana energiczną i dyspozycyjną Niania Poszukujemy OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×