Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata1971

Wagary nastolatki.

Polecane posty

Gość Beata1971

Mam pytanie czy przedziela się nastoletniem dziecku kuratora w sytuacji kiedy to dużo wagaruje, wagarowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuratora można, ale podpowiem Ci, że można załatwić doprowadzanie dziecka do szkoły przez policję. W związku z obowiązkiem szkolnym policja na daną godzinę może doprowadzać dziecko. W większości przypadków jest to skuteczne i zbawienne dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1971
Dziękuję. Mam siostrzenicę pod swoją opieką prawną, która ma 15 lat i dwa lata temu chodziła do szkoły w Berlinie z której często uciekała i nie zaliczono jej tam tego roku, rok temu już w Polsce zaczęła naukę w gimnazjum i klasy nie zdała głównie z powodu nieobecności. Teraz będzie w szkole dla dzieci 'problematycznych' i choć obiecywała, że nie będzie wagarować to boję się, że znów to zrobi i nie wiem czy są jakieś sposoby, żeby tego dopilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A paskiem przez tylek przeciągnąć i pogonić do obowiązków szkolnych, bo ilez kobieto można prosc, blagac, tlumaczyc? Ja nie mam cierpliwości na takie smarkule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1971
Dziewczyna jest demoralizowana, niestety to wpływ też wychowywania przez moją siostrę i jej babcię i przez towarzystwo w jakim się obraca, wzięłam ją pod moją opiekę, bo szkoda mi jej było, żeby skończyła w domu dziecka... ale mnie to przerosło, ciężko mi naprawić błędy w jej wychowaniu chociażby. Dziewczyna jest agresywna, jakbym jej przylała to ona by mi oddała ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto wpsolczuje cos ty sobie wzielas na swoj***arki. No skaranie boskie. Co się podkusiło ,aby uzerac się z taką gowniara, przecież to przyplacac swoim spokojem, zero pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1971
Ja po prostu obojętnie nie mogłabym jej zostawić na pastwę losu, w końcu to moja bliska rodzina, ale jest ciężko. Dziewczyna w Niemczech poznała na dodatek złe towarzystwo, wiem, że alkohol i narkotyki nie są jej obce, wiem, że miała jakiś epizod z prostytucją, zrobiła tam sobie w tak młodym wieku tatuaż i będąc w Polsce też jest słabo m.in. te wagary, ja nie znam jej znajomych, chodzi gdzieś i nie mówi gdzie, od września będzie objęta pomocą psychologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj buntuje się może jeszcze wyrośnie na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×