Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alffa

wakacje

Polecane posty

Gość Alffa

Moja Mała będzie miała w lipcu 6 m-cy. Chcę z nią wyjechać na wakacje ale wiadomo, że z maleństwem wiele spraw się komplikuje--np. prania jest mnóstwo, trzeba mieć ogólnie lepsze warunki. Czy ktoś zna jakieś sensowne miejsce? Góry i morze raczej odpadają ( nie będę przecież z nią chodziła po górach ani na plażę), raczej lasy, jeziora. Jakiś mały domek do wynajęcia, apertament czy pensjonat w spokojnym i ładnym miejscu z komfortowymi warunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na pierwsze wakacje pojechaliśmy gdy mały miał 9 miesięcy i wybraliśmy mazury.I nie pensjonat czy hotel tylko domek.Leprze warunki.Nie przejmowałam się tym że mały płacząc w nocy będzie napuszczał na mnie sąsiadów rano z głupimi uwagami że nie mogli spać.Zresztą przed domek zawsze można wyjść poopalać się gdy maluch smacznie śpi.Nie goniły nas terminy(godziny) posiłków,gdy zgłodnieliśmy szliśmy po prostu coś zjeść\"na miasto\".Na mazurach nie za gorąco i nie za zimno.Zresztą mój mąż uwielbia jeziora.I tak raz w roku jedziemy na mazury a w przyszłym nad morze(które ja uwielbiam).A w tym roku przypada moja kolej i jedziemy tym razem na węgry(oczewiście z dzieckiem 3.5 letnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alffa
Dzięki Kolumna za wpis, jednakże proszę o jakieś konkretne adresy, ogólnie to wiadomo, o co chodzi tylko chciałabym aby ktoś polecił jakieś sprawdzone miejsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×