Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie na czasie

Wakacje - z jakim biurem podróży

Polecane posty

Gość Pytanie na czasie

Drogie mamy na jakie biuro się decydujecie i które polecacie??? Po wczorajszym upadku 9 biura podróży odechciewa się Wakacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Necerman i Itaka są pewne, ale czy kogoś na nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na czasie
Też myślę że pewniej samochodem, ale nie wiem czy juz nie za późno z rezerwacjami w hotelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Też uważam że najlepiej samemu. Siostra właśnie jest w Portugalii, poleciała tanimi liniami - akurat jeszcze te nie upadły :D jedyny minus taki że ukradli już jej pieniądze, ale tak to wakacje marzeń. Polecam też Bułgarię. Można śmiało w ciemno jechać, ewentualnie popytać tu na kafe o jakieś kontakty na noclegii. Byłam w zeszłym roku z dwulatkiem i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na czasie
A jak rezerwujecie hotel??? na miejscu czy wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na czasie
Jeśli chodzi o biuro podroży to myśleliśmy o Necermanie, Itace i Tui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Necermana możesz być pewna, ale ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze rezerwuje
sama. w ciemno nie jezdze,ale za biura dziekuje. w zeszlym roku sama wykupilam sobie hotel i lot na majorke i wyszlo mnie prawie 3 tys taniej niz z biurem! opinie o hotelach sprawdzam na tripadvisor.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciałabym z Nekermanem. Ale nie lubię latać i jeździmy autem wszędzie. DO Bułgarii, Chorwacji, można zrobić noclegi po drodze ( bo do Bułgarii to konieczne) My zawsze rezerwujemy wcześniej ale jak dojezdzamy na miejsca to wszędzie ludzie z karkami Apartments i zaczepiają i sami proponują noclegi, można tez samemu popytać, nie powinno być problemu, zwłaszcza w 2 połowie sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam zadnego biura, nawet tego, ktore wydaje sie "pewne". One zawsze oglaszaja upadlosc w sezonie, po tym, jak wysla setki ludzi na urlopy. Wiedza co robia. Dla nich to szansa zebrania resztek jakichs pieniedzy. A pozniej oglasza opadlosc i w dupie maja. Skad wiesz, ze taki neckermann nie ma zadnych problemow? Nie badz taka pewna. W dzisiejszych czasach gdy kazdy ma internet nie ma nic prostszego, niz samemu sobie poszukac lotu i hotelu. Nie trzeba jechac w ciemno, wystarczy wszystko sobie zarezerwowac przez internet. I pewnie bedzie sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Hotel najlepiej zarezerwowac wczesniej - w razie jak Wam sie nie spodoba, stracicie najwyzej prowizje albo oplate za pierwsze noce, a na miejscu znajdziecie cos lepszego. Ja przewaznie rezerwuje na 2-3 noce i albo przedluzam albo szukam pozniej innego hotelu. A nie musze sie martwic ze przyjade poznym wieczorem i nie bedzie gdzie spac. Tanie linie maja co prawda super oferty, ale czesto loty sa w dziwnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobaskowa - dlatego, że padają biura w Polsce ( nie tylko biura jak widać) a Nekerman jest niemiecki, ale fakt, że ja napisałam że JAK JUŻ poleciałabym z tym biurem, jakbym miała wybierać a sama jezdże autem, rezerwując sobie wcześniej apartamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 125%
Najpewniejsze biuro podróży,to Elewarr (to ta spółka od PSL0. Jeżdzili po co całym świecie i zawsze wracali i do tego dobrze zarabiali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na czasie
Planujemy Tunezję lub Turcję. Ale bardziej w kierunku Turcji się skłaniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie autem byłoby ciężko:):) W takim razie musicie dowiedzieć się w jak stoi biuro w którym wykupicie wycieczkę i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja korzystam z usług http://www.fostertravel.pl/ jest to agregator ofert turystycznych a więc skupia w swojej ofercie oferty największych biur podróży. Za ich pośrednictwem można wszystko załatwić, a jak jest coś nie tak to od razu informują. Jeździłam już z nimi do Bługarii i Turcji w obu przypadkach wszystko poszło z godnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrahcja
Moim zdaniem warto zaufać Rainbow Tours, bo to duża firma, stabilna i z dużym stażem. Na pewno licho jej nie ruszy :) Ja z nimi jeżdzę bo są w sam raz na moją kieszeń i pewni - jak to się mówi - nie robią przypałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat korzystam z http://www.atlantistravel.pl/ i super potrafią zorganizować wakacje. I dla dzieciaków i dla dorosłych jest mnóstwo atrakcji i póki co nie słyszałam, żeby się zanosiło na jakieś bankructwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z tym: http://www.cortina.com.pl/ W zeszłym roku byłam z nimi i wycieczka była naprawdę na najwyższym poziomie, wszystko dopięte na ostatni guzik, świetna organizacja, przytulny hotel, niskie ceny. Moim zdaniem zdecydowanie warto z nimi wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roumiana
Ja w tym roku pierwszy raz byłam z dziećmi za granicą i zdecydowaliśmy na rzeczony Rainbow Tours, i ich ofertę dla rodzin z dziecmi. Wyszło korzystnie cenowo (przy wczesnej rezerwacji), a na miejscu super - przepiekna pogoda, przeczysta woda w morzu, cudowni animatorzy, smaczne jedzenie - raj na ziemi w jednym z włoskich hoteli :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolumbijka
To pewnie zależy jeszcze gdzie, ale jeśli chodzi o wypoczynek wakacyjny i o objazdówki po egzotycznych krajach, to polecam serdecznie Rainbow Tours. Na pewno można znaleźć taniej wycieczki, ale nie takiej jakości. No i mają świetną kadrę - zwłaszcza pilotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalek333
Ja tak właśnie od dłuższego czasu przeszukuję sobie oferty wczasowe na 2015 rok i chyba się skuszę na jakiś wyjazd ze stronki www.odlotowepodroze.pl . Z tego co widzę mają rabaty nawet do 50 procent i chcą tylko 10 procent zaliczki, do tego dzieci gratis ...No nie wiem, może się zdecyduję. Zobaczę jeszcze, bo musiałbym już teraz praktycznie sobie urlop na sierpień ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.pantur.pl ;) naprawde maja fajne oferty i podoba mi sie to, ze szybko i sprawnie zalatwiaja wszystkie formalnosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoloyy
Sympatycznie obsługują klientów w biurze Planet Escape, można się o wszystko wypytać, dokładnie planują wyjazd, ja tutaj załatwiałem wakacje w Indiach. Biuro ma swój portal - www.planetescape.pl . Tu są omówione konkretne wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak wolę wyjeżdżać ze znanymi biurami podróży, dlatego często wyjeżdżam z Itaką, wydaje mi się, że to jedno z lepszych biur podróży, solidne, profesjonalne, bez problemów, z którymi borykają się niektóre biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżuję z biurem TRAVELIADA, tym http://www.traveliada.pl/ i bardzo sobie chwalę :) BYłam juz w Grecji, Turcji i Egipcie ;) Super wczasy, biuro nigdy mnie nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja żegluję od dawna, zakochałem się w tym sporcie. I zawsze z firmą Tropical Sailing . Mają bardzo dobrze wyposażone jachty i doświadczoną załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena32
Ja bym poleciła Ci traveliada.pl. W te wakacje z nimi byłam i muszę przyznać że bardzo dobre oferty mieli, konkurencyjne ceny a zorganizowanie w 100%. Fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×