Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haniaqqqqqqq

wasz ulubiony podklad

Polecane posty

Gość Haniaqqqqqqq

Mamy jakiego podkladu uzywacie? Makijaz nakladam od niedawna, po ciazy zostaly brzydkie plamy. Siostra polecila mi Revlon colorstay, ale nie jestem z niego zadowolona. Trzyma sie dlugo, ale niestety nie kryje za dobrze. Clinique i vichy sa dla mnie za drogie. Zastanawiam sie nad max factor facefinity,jest drozszy od revlona, ale ma dobre opinie. Uzywa go ktoras mama? Moze cos innego ? Potrzebuje czegos dobrze kryjacego, co moglabym nakladac raz, dziennie, bez poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uywam double wear estee lauder colorstay jest przecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten max factor jest najlepszy jakiego uzywalam, ale ja nie mam plam, za to naczynkowa cere, kryje dosc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten estee lauder jest super, osobiście używam diora- bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
estee lauder double wear light - świetny dla cery suchej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Affiniton firmy Maybelline lub zamiennie Rimmel Match Perfection, oba lekkie, nie zatykają porów, ładnie kryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka uzywa loreala true match, mowi ze ma straszny tradzik ale ja nic nie widze, czyli kryje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją używam loreal z serii lumi jak dla mnie super dobrze kryje i są świetne odcienie brazow takie cieplejsZe nie jak w większości że twarz po całym dniu wygląda na szara i zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaqqqqqqq
widze, ze duzo mam lubi ten estee lauder :) Cere mam normalna, nie tlusta, nie sucha, bez wypryskow, ale te plamy :( Kupujecie w drogeriach czy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też estee lauder. Kupuje w Sephorze, ale moja siostra tam pracuje i użycza mi zniżki pracowniczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaqqqqqqq
Sprawdzilam wlasnie ten estee lauder, kurcze nie watpie, ze jest dobry, ale dla mnie jednak za drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rimmel Wake me up. Mój ulubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal lumi magique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BB Garnier light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaqqqqqqq
Krem bb nie wchodzi w gre. Spisze sobie wszystkie wasze sugestie i wybiore sie do sephory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pareira
ja też tylko i wyłącznie estee lauder double wear! wypróbowałam chyba setki podkładów i do tego mam najmniej zastrzeżeń :) jest drogi, ale starcza na długo i wolę sobie go kupić, a nie kupić np jednej bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywalam estee laude dw ale starsznie przez pierwsze kilka dni cera wyglada cudownie, niestety po tygodniu zaczla strasznie zapychac mi pory zaczely wyskakiwac krostki itp. Uzywalam takze clinique even better ale ladny ekejt tylko pierwsze 3 godziny potem splywala z twarzy(mam cere mieszna ale nie az tak bardzo). Obenie uzywam revlona colorstay dla mnie idelany nie trzeba robic poprawek w ciagu dnia trzyma sie jak po nalozeniu rano. Nie mam tapety na twarzy wystarczy jedna pompka aby ladnie pokryc twarz i nie ma maski.cena przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a jaką masz cerę? Tłustą, suchą, mieszaną? Ja mam suchą i dla mnie idealny jest rimmel wake me up, nie tworzą się suche placki. Jeśli masz cerę tłustą dobry będzie lekko wysuszający podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna Afiinitonowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pareira
myślę, że to wszystko zależy od cery, ja miałam ten colorstay revlona i strasznie mi się ważył na skórze, robiły mi jakieś żółte plamy po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pareira
wiem, że dużo kobiet sobie też chwali mat lumiere chanele, kosztuje chyba tyle samo co ten estee lauder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bourjois cos tam, lancome cos tam, a z avonu to tylko rozswietlajaco-antystresowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze uzywam podkladu lancome i tak wygladam :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaqqqqqqq
Cere mam normalna, ani tlusta, ani sucha. Colorstay zostaje caly dzien, ale nie kryje dobrze, w tym jest problem. Ja po prostu potrzebuje czegos dobrze kryjacego i trwalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pareira
kochana przypomniało mi się! miałam kiedyś podkład boujours matt lovely i był super, bardzo fajnie krył a nie zostawiał maski no i był dużo dużo tańszy od tego estee lauder, ale porównywalny jeśli chodzi o efekt, ciekawe tylko czy jest jeszcze w sprzedaży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'oreal true match

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cere mieszana, kupilam podklad eveline CC cream 8 in 1 i jestem zadowolona, bo nie mam na twarzy nieprzyjemnej maski, jak np. uzywajac podkladu Nivea. do tego cena przystepna-teraz w rossmanie maja promocje i kosztuje niecale 15 zl. Gdy przyjda upaly, to bede stosowac jedynie krem matujaco-nawilzajacy soraya B3 VITAMIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Facefinity i dla mnie żadna rewelacja.Skusiłam się bo W rossmanie 49% zniżki było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Factor Lasting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max factor w sztyfcie - tzn PAN stick max factor od lat - cera problemowa, mieszana , slady po tradziku. jest cięzki, można go mieszac z innymi a na problematyczne miejsca jako korektor - idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×