Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasza waga, tylko szczerze :D

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 16 tygodniu ciąży i mam już 3 kilo na plusie a u was ją to wyglądało? Tylko blagam was bez tych sciem ja to w 7 miesiecu ciągle stoję w tej samej czy że tylyscie max kilka kilo przez 9 miechów... Po ciąży długo zajęło wam pozbycie się zbędnego ciałka? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafeterii? szczerze??? buahahaha smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciąża waga 59kg wzrost 172cm. W ciazy przytylam 15kg. Dziecko tak dawało w kość że z nerwów sama chudlam choć nie KP długo zaledwie miesiąc. Dziś 5 miesięcy po porodzie waga 60kg, ale ciało zniszczone i sflaczale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.47 - liczne że nie tylko głupie gowniary tu siedzą lub zakompleksione baby więc mam nadzieję że normalne odp będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście jestem w 7 miesiącu i cudownie nic nie przytyłam. Jestem 2 kg na minusie od pierwszego ważenia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę sciemniac bo co to miało by na celu Jestem teraz w 34 tyg i wazę 64 kg i tak od jakiś 3 miesięcy się waha w tych granicach. Juz nawet lekarz się śmiał ze tyle co porządny kurczak:) Ciąże zaczynalam z waga 60 kg, i na poczatku przez wymioty ucieklo mi 2 kg wiec w ogólnym rozrachunku przytylam 6 z czego te dwa to nadrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia kierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ten gość od 7 miesiąca. To druga ciąża. W pierwszej przytyłam 10 kg. Spadło ładnie, ale miałam wahania. Raz szło do góry a raz samo spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem już szczęśliwie mamusią i w każdej z 2 ciąż przytyłam po 11 kg nie wiem dlaczego tak równo, ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży łącznie 9 kg z czego 2 nadrabialam jak mi waga po wymiotach spadla. Teraz jestem w 34 tyg i wazę 64 kg czyli 4 na plus bo zaczynalam z waga 60. A ogólnie to 6 kg bo też dwa zjechały na poczatku przez wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciazy przytylam 14 kilo, teraz 8 miesiecy po porodzie waze 47 kilo, jakies poltorej kilograma mniej niz przed ciaza, do najmlodszych nie naleze mam 38 lat, nie cwiczylam I nie bylam na diecie, karmilam piersia przez ponad 7 miesiecy I dziecko wszystko ze mnie wyssalo:) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą ok 53 przy 165 cm, przed porodem 69!, minęło 10 mcy i nadal kp. Waga spadła błyskawicznie. Teraz ważę 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 25 kg ! Po trzech miesiącach od porodu ważyłam mniej o 3 kg niz przed ciążą. Ale to było lato, pokarmu miałam tyle ze bym bez problemu 5raczki wykarmiła, nie jadłam słodyczy, tłustego itd ale istotna role odegrały tu czynniki genetyczne, u nas w rodzinie tak po prostu jest ze ciaze nas wydzczuplaja. Mam 170 cm przed ciążą 60 kg, do porodu 85 a po 57. Teraz 4 lata po porodzie waze 65 kg ale przytyłam przez cos innego. Napisałam szczera prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed ciaza 52kg 172cm, w ciazy przytylam 8,5kg i niestety nadal mam 3na plusie...moze was sie wydawac ze jestem chuda ale po mnie tej wagi nie wida, wygladam normalnie i kazdy kg na plus robi ze mnie babochlopa taka mam sylwetke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i dodam ze w pierwszych 12 tyg schudłam przez mdłosci, do ok 7 miesiaca wyrownałam wage ale wtedy brzucha nie miałam, później brzuch nagle wyrósł i w te 3 miesiące przybrałam 25 kg i najlepsze jest to ze nie było tego widac ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 kg, zrzucenie około 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą ważyłam jakieś 67 kg (wzrost 175 cm), w ciąży przytyłam 14 kg (do 81 kg!), na bieżąco się nie ważyłam, ale po 3 miesiącach moja waga to było 65 kg. Ale jakim to było sposobem, bo wcale to nie tak wszystko ładnie:) Pierwszy trymestr miałam takie nudności, że na początku schudłam ze 2,5-3 kg. Nadrobiłam to później:) Pewnie bym przytyła więcej gdybym w ostatnich 2 miesiącach nie ograniczyła sobie słodyczy, a ograniczyłam je, bo zauważyłam przy wizycie kontrolnej u lekarza spory wzrost wagi w ciągu 4 tygodniu i przystopowałam:) A wagę po porodzie zrzuciłam szybko, bo miałam sporo stresów: leżałam przez 3 tygodnie z córką w szpitalu, bo trzeba jej było zrobić dodatkowe badania. Przez ten cały czas słyszałam, że już jutro wychodzimy, jak tylko przyjdą wyniki, a ciągle wyniki przychodziły niejasne i trzeba było powtarzać. Ile się strasu wtedy najadłam to moje:( Wolałabym nie stresować się tak i wyjść po 3 dniach jak wszyscy, no ale wyszło jak wyszło. Aktualnie ważę 66 kg i zamierzam ze 2-3 zrzucić jak się uda przed kolejną ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna ciąża 20 kg druga 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy przytylam ponad 18kg. W 17 tyg ciazy mialam juz 5kg na plusie. Teraz jestem 2 miesiace po porodzie i mam do zrzucenia 4 kg, ale jakos nie chce mi sie nic w tym kierunku robic. Nie mam zniszczonego ciala z czego ciesze sie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciąża: start: 58 kg meta 77 kg (8 mscy po porodzie i kp 49 kg...dramat). 2 ciąża: start 55 kg meta 66 kg (obecnie 3 msce po 57 kg - bez ćwiczeń i specjalnej diety, po prostu geny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 tygodnia nie przytyłam nic, po 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed ciążą 60kg (166cm wzrostu), do porodu 78kg. a teraz jestem 3m po porodzie i mam 15kg na minusie :) ale kp a synek jest alergikiem z wrazliwym ukl pokarmowym wiec trudno nie chudnąć ma mojej diecie :D docelowo chce wrócić do wagi sprzed ślubu czyli do 55-57kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 16 tc i 3 dniu. Póki co minus 1,5kg, ale ja i tak dużo ważyłam przed ciążą bo 75 kg przy 170 cm. Chciałabym do 20 tc nie przytyć, nie wiem czy mi się uda, bo mam niedoczynność tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
169cm wzrostu waga początkowa 60kg waga końcowa do porodu 82kg zatem utylam 22kg z mojego lenistwa i potrzeby słodkiego :D po cc waga 76kg zatem niezły szok mnie zastał i ten brzuch jak w 7mc ciazy... Teraz wazę 65kg i pragnę te 5 jeszcze zrzucić jednak cieżko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do konca ciąży przytylam ponad 30 kg ale nie życzę nikomu bo to nie do zrzucenia po porodzie. Teraz mam 22 kg więcej niż przed a 2 lata po porodzie juz minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
ogolnie w calej ciazy przytyłam niecałe 13 kg . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 kg mimo diety cukrzycowej. Waga startowa 53kg. W 8msc wazylam juz 78,5kg. do porodu juz nic nie przytylam. Zaraz po porodzie odeszlo mi 17kg(duzo wody),a reszte zrzucilam w jakis miesiac. 3 msc po porodzie wazylam tylko 50kg i tak jest do dzis. Karmilam piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 szczerze wspolczuje ale moze to geny albo jakas choroba? Jesli dbasz o to co jesz,masz jakikolwiek ruch to powinnas to zrzucic. Moja kolezanka w ciazy przytyla 37kg(mala,filigranowa dziewczyna) i zrzucila to bardzo szybko. Moze ponad pol roku jej to zajelo. Ale co prawda wody miala bardzo duzo.Kostek i nadgarstow nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciaza 54 ,do porodu 69, teraz corka ma roczek a moja waga to 50 kg chudlam caly rok powolutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 23 tygodnia nic nie przytyłam. Dopiero po 23 zaczęłam tyć i w dniu porodu miałam 16,5 kg na plusie. 2 czy 3 dni po porodzie zrzuciłam 11 kg. Później stopniowo doszłam do wagi sprzed ciąży. Jestem pół roku po porodzie przy wzroście 157 ważę 49,5 kg :D Tak jak przed ciążą. Ale rozstępy zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×