Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waszym zdaniem w jakim wieku śmierć jest czymś normalnym

Polecane posty

Gość gość

Oczywiste, że za każdym razem to szok dla najbliższych, ale inna jest śmierć osoby młodej, która mogła jeszcze dużo przeżyć a inna osoby, która już swoje przeżyła i przyszedł czas, zwyczajnie. Jak uważacie, jaki jest wiek, gdy śmierć nie powinna już dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden wiek nie jest normalny, należy walczyć ze śmiercią i popierać badania na komórkach macierzystych, embrionach Trzeba wierzyć w japońskich, chińskich i amerykańskich naukowców ze w XXI wieku wygrają ze śmiercią i bedziemy zyc tyle ile chcemy nawet pod postacią cyborga. A jesli chcesz odpowiedzi to = 100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 i już się nie mogę doczekać śmierci. Nie chcę już żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie zdrowie, moi 2 dziadkowie dopiero w wieku ok 90/91 l doswiadczali "brakow w dostawie pradu" czyli zanikow pamieci, ciaglego kaszlu, problemow z samodzielnym chodzeniem. do 90 byli dziarscy. z kolei babcie zabralo w przedziale 72-74 - 82 l. takze nie wiem kto mowi ze kobiety dluzej zyja. mysle ze po 90 tce jesli jest coraz gorzej to wtedy. a jak wczesniej jest kiepsko to tez w sumie nie ma sensu meczyc sie 10 lat lezac przykutym do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65+ Średnia życia w Polsce jest między 70 a 80, więc moim zdaniem jak już ktoś zbliża się do tej średniej to mieści się w statystycznej normie więc to nie powinno aż tak dziwić. Wiadomo, że w jakiejś długowiecznej rodzinie to będzie bardziej 90, w rodzinie gdzie szybko umierali to 70, ale statystycznie to tak pomiędzy zaczyna się "odpowiedni" wiek. Co nie oznacza, ze nie warto o siebie dbać - właśnie tym bardziej powinno się to robić. x I z tego co mi mówią osoby starsze to już po 50tce zaczęły widywać klepsydry ze swoimi znajomymi, a im bliżej tej 70-80tki tym ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg kafeterii po 40....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×