Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oziębła czy co

WCZESNA CIĄŻA- BRAK OCHOTY NA SEX....

Polecane posty

Gość oziębła czy co

i w ogole zero zainteresowania sexem, mężulek smutny ja też, jak jest jakieś przytulanko- szkoda mi mezulka :) to dłuuuuuga gra wstępna bo suchutko (chociaz sie staram ) , :( i to uczucie strasznie wąziutkiej szyjki macicy i takiej twardej - powiem, że to dla mnie dyskomfort NIE CHCĘ ZEBY TAK BYŁO - może jestem jakimś zimnym nieczułym dziwolongiem. kiedyś po minutce było mokrutko :( bardzo mi z tym źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
uch nie martw sie..ja wczesniej prawie leczylam sie z nadmiernej pobudliwosci seksualnej a w czasie ciazy mialam ochote na sex bardzo a to bardzo malo( w porownaniu do poprzedniego stanu..hormony..kwestie jak sie czujesz fizycznie..podswiadomosc..biologia itp) wiec nic sie nie martw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze nie wiem co ma wspolnego szyjka macicy z seksem , przeciz sie tego nie czuje...ale u kazdego to indywidualna sprawa, wiec moze po prostu nie rozumiem... u mnie owszem, na poczatku byla mniejsza ochota na sex, ale raczej przez okropne mdlosci, dopiero w 4 miesiacu sie rozszalaly mi sie hormony ---- normalnie moglam kochac sie caly czas, hehe, maz do dzis to wspomina z rozrzewnieniem, heheh mysle ze moze jestes teraz na etapie zafascynowania faktem ze jestes w ciazy, albo nie umiesz zapomniec ze gdzies w tobie jest dzidzius i to przeszkadza w sekssie..poczekaj az oswoisz sie ze swoim stanem, moe wtedy bedziee lepiej :-)) pozdrawiam i zycze pieknych chwil unieesien (mimo ciazy. hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×