Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczesna ciaza?

Polecane posty

Gość gość

Zrobilam test, wynik slaby, ale pozytywny w 11 dniu po stosunku, w 26 dniu cyklu, nastepnego dnia zrobilam 3 testy, ten samej firmy okreslany jako bardzo czuly, znow pozytywny, ale kreska ledwo widoczna, dwa innej firmy negatywne. W dniu 1 testu bylam u ginekologa, powiedzial ze wyglada na bardzo wczesna ciaze, ale mam przyjsc za 2 tygodnie to potwierdzimy wtedy. Jutro termin miesiaczki, mam zrobic badanie z krwi. Ile osob dowiaduje sie na tak wczesnym etapie o mozliwosci ciazy i drzy w niepewnosci, czy uda sie jej przetrwac? Brzuch od 4 dni boli jak na okres, nawet bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W terminie miesiączki to już śmiało możesz zrobić badanie z krwi, oczywiście wynik pozytywny to tez jeszcze nie wszystko bo trzeba czekać na zarodek z bijącym sercem. Usg wszystko wyjaśni za te 2tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci poradze jedynie cierpliwosc i spokoj. Jak ma przetrwac to przetrwa bo i czemu nie? Nie czytaj internetu, bo tu ma sie wrazenie ze utrzymac ciaze jest strasznie ciezko, wszedzie czyta sie tematy o poronieniu i ciazach biochemicznych itd no bo takie cos nam sie rzuca w oczy, takie przypadki dziewczyny opisuja, nikt raczej nie zaklada tematow typu zaszlam w ciaze i donosilam szczesliwie. A wiekszosc ciaz przeciez konczy sie zdrowym dzidziusiem! Juz wiesz ze prawdopodobnie jestes, w terminie zrob bete i ciesz sie zamiast denerwowac. Bedziesz sie martwic jak faktycznie bedziesz miec powod. Bo inaczej cala ciaze spedzisz na wiecznym czekaniu i drzeniu o pozytywny final. Odpowiadajac na pytanie to ja teraz wiedzialam dzien przed terminem, w pierwszej ciazy 2 dni po terminie miesiaczki dopiero. Teraz to nawet mezowi zepsulam radosc, bo tez mu wypalilam zeby sie nie cieszyl jeszcze bo jutro jeszcze okresu moge dostac:) ale nie dostalam. Dlatego wiem ze te nerwy sa bez sensu, tylko psuja szczescie, poten dlugo z dystansem podchodzil do 2 ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, wlasnie przestaje czytac, lekarz kazal o siebie dbac, zakladajac, ze ciaza jest, wiec nerwy tez chyba niewskazane. Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis beta hcg 316 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×