Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj maż kupil corce skorkowe spodnie

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie o 11 latce w skórkowych spodniach? Wczoraj mąż był w sklepie dla rockmanow, również dla osob zafascynowanych motoryzacją i tam także byly gadżety dla dzieci Córusi kupil czarne skórkowe spodnie ,bo się uparla . Jak przyszla w nich do domu i pokazala jak wygląda w nich to jestem sceptyczna ,czy w szkole nie będą się krzywic na nie Poszla dzisiaj w nich do szkoły,nie dalam rady przekonać ją ze one nie są do szkoły, ale ubrała i dumna jak paw poszła w nich Waszym zdaniem to nie przesada ,aby 4 klasistka nosiła skorzane spodnie ( sztuczna skora)?? Cos mi się zdaje ,ze w szkole mogą się krzywic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacja, sama bym chciała żeby mój synek lubił ciuszki w rockowym stylu ( sama taki noszę pewnie dlatego tak..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssssssiyyy
No ale do szkoły? hmm jeszcze nalozyla do tego bluzke na 3/4 rękawa w klimacie rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się cieszyła, że ma swój styl a nie przesłodzone różowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssssssiyyy
Ona w zyciu nic przy sobie ani na sobie z różu nie miała. Ma dosyć czarny charakter i z ojcem uwielbia "ciężkie klimaty'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak lubi to pozwól jej, pilnuj tylko żeby nie wyglądała groteskowo i była w miare stosownie ubrana, np do tych skórkowych spodni jakaś dłuższa bluzka i już. Jak będzie schludna a w takich ciuchach można byc schludnym to nie widzę problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssssssiyyy
Do ud dzisiaj nalozyla bluzke , cos na dlugosc tuniki i tez w klimatach "mrocznych' choć bez zadncyh kontrowersyjnych nadruków No zobaczymy jak przyjdzoe do domu, czy ktos zwroci jej uwagę , w tym ze akurat ona ma to w nosie i oje sugestie ,ze w szkole będą się krzywic wysmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc moim zdaniem ok. :) Wyegzekwuj tylko jakieś zasady, że np własnie do skórkowych spodni długa bluzka, żadnych kontrowersyjnych nadruków, żadnych wymyślnych fryzur przy czym pozwól zachować jej styl. Jest charakterna i ma gdzieś zdanie innych - to dobrze, że ma własne poglądy. A jak nakreślisz zasady to i Ty będziesz spokojna i Ona, że akceptujesz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie szkolnego regulaminu ubioru? U mnie nie przeszłoby to absolutnie, nauczyciel od razu wyhaczyłby ją na przerwie i uwaga do dziennika, siup. Aczkolwiek moja (też 11letnia) córka również ma takie spodnie (babcia jej kupiła :D )i chodzi w nich po domu, do koleżanek, na podwórko, ogólnie nosi się całkiem oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssssssiyyy
Szkolny regulamin? to podstawowka , wic na razie jeszcze nie ma zapisu w regulaminie ,ze zakaz wulgarnego ubioru, malowania się, przychodzenie zakolczykowanych ma twarzy itd.,takie zapisy dopiero w gimn i pogimnazjalnych szkołach widnieją Dzieic ubierają się "normalnie" na razie jeszcze w 4 klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssssssiyyy
gość dziś - dzięki,w sumie tez tak uważam, no ale ja zawsze martwię się na zaś :P Bo mala lubi "gdy cos się dzieje" i od kiedy pamiętam chodzi "pod prąd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz fajne dziekawe dziecko,zadna z niej szara mycha w rózu,ciesz się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, no u mnie też podstawówka, a regulamin jest (nie mamy mundurków, są konkretne barwy w jakich do szkoły można przychodzić, inne nie są tolerowane, podobnie jak rzucająca się w oczy biżuteria, uczesanie, paznokcie, obuwie itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że u mnie w szkole i w kraju w którym mieszkam, w podstawówce i szkole średniej są obowiązkowe mundurki. co nie zmienia faktu, że dziewczynki w szkole średniej (12-16 lat) często oprócz białej bluzki z logo szkoły i szkolnego krawata, noszą bardzo krótkie spódniczki i pełny makijaż ... a co do spodni - na pewno fajne są, nie przesadzaj, choć czy do szkoły to faktycznie ... nie bardzo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko fajnie! wielkie mi mecyje, bo ludzkość sobie coś ustaliła, że to taaaaaka kontrowersja. Zastanawiam się tylko nad tym czy twojej córce się d...pa nie ugotuje w tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat to rzeczywiscie troche za wczesnie na skore ale juz wyrosnieta 13 no napewno 15-16 latka powinna teraz obowiazko takowe posiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×