Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele czerwiec 2017

Polecane posty

Gość gość

Mam wesele pod koniec czerwca. Co sądzicie o tym, żeby pójść w długiej sukience? Jeśli tak, to jaki fason, krój? Hiszpanka,greczynka, czy inne cuda?Nie wiem kompletnie co jest/będzie modne..dodam, że jestem osobą w rozmiarze 40 ale z dość szerokimi biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chociaż wysoka? Bo jeśli niska i rozmiar 40 to w długiej sukni będziesz śmiesznie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170+ wysokie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie ma źle. Pytanie jeszcze jaką masz sylwetkę? Może coś doradzę, jeśli podobną do mojej. Ja mam 175 cm, rozmiar też 40. Długie i szczupłe ręce i nogi. Większe biodra, pośladki i pas, ale rozłożone wszystko dość proporcjonalnie. Wcięcie w talii jest. U mnie sprawdzają się fasony eksponujące nogi, nie mocno obcisłe w okolicach pasa, bioder i pośladków. Długości przed kolano lub trochę krótsze. Uważam przy rozkloszowanych dołach bo potrafią poszerzać. Długie suknie też lubię, ale tu kieruję się nie modą, ale tym jak coś na mnie leży. Długa suknia nie może być ani zbyt obcisła ani zbyt szeroka, bo wygląda się potem jak w ciąży, albo na grubszą niż się jest. No i musi być mega długa a nie jakieś śmieszne 7/8 czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci z długimi sukienkami asos.com fajne fasony i ceny w promocjach potrafią być super. Wysyłka gratis a rozmiarowka standardowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion121
jeśli koszula będzie potrzebna, to polecam denley.pl :) od niedawna tam zamaiwam i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy maxi sukienki będą modne w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×