Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzieliscie prognozy pogody na ten i przyszly tydzien?

Polecane posty

Gość gość

Kurde 32-35 stopni w cieniu kilka dni pod rząd...przeciez można sie ugotowac:/ wychodzicie z dziećmi na dwór? My jestesmy teraz caly czas ale w cieniu 24 stopnie...a tach to chyba tylko wcześnie rano i wieczór późny...u nas wszystkie place zabaw w pełnym słońcu. Dobrze ze klimatyzacje mam w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze :) wreszcie bedzie gorąco i będę mogła jezdzic z córka (3l) na basen czy jezioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sięnie cieszę. 9 miesiąc ciąży będę jak balon spuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem juz załamana,mieszkam w Krakowie na 3 pietrze w bloku bez balkonu słonce mam od 12 do konca dnia:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 9 miesiącu ciąży, i się cieszę.... Basen z dziećmi od rana do wieczora.... Wolę to niż 20 i deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie lato!!! Super, a my akurat wyjeżdżamy na działeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest 5, wiatr wieje, a powietrze stoi, po prostu cud, jak dal mnie to już koniec świata prawie, młody wrócil ze szkoły i 39 stopni gorączki, weź tu teraz zgaduj czy udar, czy wirus, czy co kurde... nie cierpie upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 niby tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.21---ze szkoły??? to gdzie ty mieszkasz? przeciez dawno po zakonczeniu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie normalne, letnie temperatury...kiedyś lato na prawdę było latem, można było spokojnie urlop zaplanować...a teraz ledwo kilka dni ok 30 stopni i juz wszyscy jęczą, że za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy pomrzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Szkocji - szkola się kończy w piątek.. wlasnie radyjko podało, ze ta fala upału to z Hiszpanii przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys nie bylo 35 stopni. Jal miałam 10 lat z bratem i siostra modliliśmy sie aby bylo w pogodzie 26 stopni dla mazowieckiego to wtedy mama zabierala nas nad zalew. Tych dni bylo z tydzień dwa przez cale lato. Nie bylo nawet 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było, było, mielismy termometr i sprawdzalismy zawsze, czasami w słońcu bywało po czterdzieści kilka stopni, powyżej 30 to w lipcu/sierpniu był standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana w słońcu to i ja mam 40 przy 26 w cieniu. Ale to w cieniu ma być 35. W prognozie pogody zawsze podają temperaturę w CIENIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedys nie bylo 35 stopni. Jal miałam 10 lat z bratem i siostra modliliśmy sie aby bylo w pogodzie 26 stopni dla mazowieckiego to wtedy mama zabierala nas nad zalew. Tych dni bylo z tydzień dwa przez cale lato. Nie bylo nawet 30 stopni " A ile masz lat? Bo ja 30 i pamiętam, że w każde lato cały lipiec i sierpień to były upały. Jak się zdarzało chłodniejsze dni to sporadycznie. Województwo mazowieckie dla ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja mam prawie 40 lat i pamiętam naprawdę upalne lata, wakacje zwykle spędzaliśmy na wsi na letnisku więc było suuuper, ogród, jezioro, cały dzień na dworze do 21-22, a o 23 jeszcze pogaduchy na leżakach z sąsiadami. I nikt się nie trząsł nad dziećmi że udaru dostaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Zimno źle, gorąco jeszcze gorzej, polakom nie dogodzisz :0 ja tam się cieszę, niech trochę pogrzeje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,ja tez mam prawie 40 lat i pamietam ze jako dziecko i nastlatka wakacje spedzalam na wsi i byly ciagle upaly,caly dzien na dworze,a potem pogaduchy pod domem na lawce do polnocy i wszyscy byli zdrowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40stopni to troche pogrzeje?:O ja jestem szczupła i pot ze mnie w pracy leci bo musze byc w rajstopach.... co dopiero panie w rozmiarze size + albo starzy ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie ciesze akurat jade nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze psy nie zieją. Miałam założyć lnianą spódniczkę ale widzę, że tvn jak zwykle żarem nasrał, a temperatura umiarkowana. Jak wiaterek powieje to mi włosy na rękach dęba stają. Spodnie kładę i jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ciepło zaczyna się od 30 stopni. Byłem 4 lata w Hiszpanii i dla mnie takie temp. to raj. Mieszkanie na IV piętrze,ostatnim,temp. w mieszkaniu 35-37 stopni. Temp. na zew. dochodziła do 40 a przez całą noc nie spadała poniżej 30. Niedługo znów tam wyjeżdżam ,już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P**********e mamuśki idźcie idźcie tluszcz przynajmniej wytopicie przy tych 40 stopniach. Innej rady dla was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie organizujecie na wyjazdy całodniowe z 2l dziećmi? Chodzi mi o posiłki bo drzemka to nie problem. Co zabieracie ze sobą do jedzenia? Jak podgrzewacze itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to musisz mieć gorący posiłek? :D Mama zazwyczaj brała kanapki, czasami naleśniki. Do tego obowiązkowo sałatka z pomidorów i kromki chleba z masłem. Jakieś owoce i wystarczyło. Przy takich temperaturach nie myślało się o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×