Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuku rruku

Wiecie w którym dniu cyklu zaszłyście w ciąże?Jeśli TAK to jaka z tego płeć? :)

Polecane posty

Gość Kuku rruku

Jestem w 13tc Może w przyszłym tyg poznam płeć. Mamy już synka, a przy moim cyklu 28dniowym zaszłam w 11dc. Na pewno w tym dniu, ale kiedy była owu to nie wiem. Myślę, że zwiększyłam szansę ba dziewczynkę dlatego pytam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwóch synów. Staraliśmy się o nich długo więc największy nacisk był kładziony faktycznie na owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety biologia tak nie działa. Wszystko zależy od faceta. 50% spermow jest płeć damskiej a 50% męskiej. Ale życzę Ci zdrowego dziecka :) może uda się dziewczynke mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z córkami około 10- 12 dc. Z synem na 100 % w 14 dc. Teraz jestem w 14 tyg ciąży i nie znam jeszcze płci, ale celowaliśmy w drugiego syna w 14 dc. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, fajny temat, nie słyszałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 będzie to czwarte wasze dziecko? Jaki mają wiek? Jak sobie radzisz? Pytam, bo chyba jestem w ciąży z trzecim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam 2 dni przed owu i mam corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed owulacją byłam ale to był akurat rozregulowany miesiąc i owulacja była opóźniona dobre 4-5 dni (dlatego zaszłam, tak wpadka nie ukrywam - planowo mialo to nastaipić 2 lata później - dziecko ma teraz prawie 7 lat i nigdy nie żałowalismy że je mamy) . i jest syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień przed owulacja syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W owulację, dziewczynka (miałam robiony monitoring)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 12.37. Dzieci mają 9, 6 i 2 lata. Jest naprawdę ok, szczerze mówiąc śmiać mi się chce z samej siebie gdy sobie przypomnę, jak to przy pierwszym dziecku nie mogłam się z niczym wyrobić i wiecznie miałam bajzel w mieszkaniu, a najstarsza córka była aniołkiem jako niemowlak :) Im więcej się ma obowiązków, tym bardziej jest się zorganizowanym. Problem jest tylko gdy łapie mnie choroba, bo mąż ma taką pracę, że gdy nie pracuje to nie zarabia - akord. Ja prowadzę działalność, handel w Internecie i czasem cały weekend na to poświęcam no ale wbrew temu co niektóre tu wypisują nie da się żyć z samego 500 plus :P Przyznam się że 3 ciąża była nieplanowana, po prostu raz się tylko nie zabezpieczyliśmy. Ale gdy minął pierwszy szok przyszła radość, no a niedawno postanowiliśmy spróbować jeszcze raz, żeby synek miał braciszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez jaj :D Jak dokładnie można sprawdzić czas zapłodnienia? Tego nie wie nikt, nawet św Mikołaj. Dlatego datę porodu oblicza się na podstawie 1szego dnia miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.46. Ja znam na 100% datę zapłodnienia z tej prostej przyczyny, że od ostatniej miesiaczki do 14 dc nie wspolzylam. Potem nie wspolzylam kolejne 2 tyg (mąż miał wyjazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, znasz datę uprawiania seksu tylko, ale dokładnego czasu połączenia się komórki jajowej z plemnikiem nie. Tego dokładnie nie wie nikt. Zapłodnienie, czyli zajście nie następuje w 5 minut po stosunku ;) Plemnik może sobie zaczekać nawet 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas nic nie ma wspólnego z płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja znam na 100% datę zapłodnienia z tej prostej przyczyny, że od ostatniej miesiaczki do 14 dc nie wspolzylam. Potem nie wspolzylam kolejne 2 tyg (mąż miał wyjazdy). X Ok, znasz datę uprawiania seksu tylko, ale dokładnego czasu połączenia się komórki jajowej z plemnikiem nie. Tego dokładnie nie wie nikt. Zapłodnienie, czyli zajście nie następuje w 5 minut po stosunku oczko.gif Plemnik może sobie zaczekać nawet 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czas ma bardzo dużo wspólnego z płcią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam syna na pewno z owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawiałam o tym z ginem swoim, bo naczytałam się właśnie ze niby ma to znaczenie który dzień i ze niby plemniki żeńskie dłużej się trzymają. Gin się uśmiał przynajmniej-to wszystko bzdura ;) masz 50% szans na dziewczynkę niezależnie od dnia cyklu, Niemniej jednak życzę powodzenia- u mnie chłopak chociaż właśnie wg tych wyliczeń powinna być dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a jak mam trójkę i przy każdym ta teoria się sprawdza Syn owu Córka z 10dc, a owu 13dc Syn późno w owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 14 dniu cyklu się kochałam z mężem i zaszłam w ciążę, urodziłam córkę :) Miałam cykle 28 dniowe więc to było równo w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 ta, a w inne dni się nie kochałas tylko raz na miesiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek z 12 dc, jedna corka z 8 dc, druga 10 dc, drugi syn...nie mam pojecia ;-) cykel mam 26 - dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14dc zastrzyk z pregnylu ok 18 godziny i seks ok 21godziny potem nastepnego dnia czyli 15dc seks. Córka. Czyli teoretycznie powinien być chłopiec. Pęcherzyk był pęknięty po 2 dniach na pewno -byłam na sprawdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn na kółka dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Oczywiście, że wiem.W sam dzień owulacji-syn, dwa dni po owulacji (już myślałam, że nic z tego nie będzie!)-córka, dzień przed owulacją-syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×