Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBASNA

WIECZNIE CHUDA PRZED CIĄŻĄ, GRUBA PO NIEJ.CO JEST GRANE?

Polecane posty

Gość GRUBASNA

pisze to poniewaz nie rozumiem jak to sie moglo stac zawsze przed ciaza bylam chuda wszyscy mowili ze za bardzo sam szkielet i kosci przy wzroscie 160 moja waga nie przekraczala 50kg.Wcinalam bardzo duzo:chipsy, ciastka jadlam po godzinie 21ej najczesciej. Teraz 9 miesiecy po ciazy, na diecie (mimo ze opiekuje sie dzickiem,pracuje,studiuje i chodze na kurs-czyli jestem w ruchu) moja waga caly czas przy granicy 60 kg .Jestem zalamana nie wiem co sie stalo z moim metabolizmem. Sprawdzalam tarczyce wszystko ok. nie wiem co sie dzieje:( czy moja waga wroci? Czy ktos z was tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 358
przed ciaza 47 kilo przt wzroscie 161 cm... a teraz po dwoch ciazach 60 kg i oponka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASNA
widzisz ty masz dwojke dzieci.A ja pierwsze dziecko i juz wszystko zostalo jestem zalamana , naprawde przed ciązą bylam zaj...ta laską a teraz nie mogę się z tym pogodzic ;/dodam że miałam cesarkę i nie karmie piersią +doszła mi cukrzyca masakra jak dziecko potrafi wyniszczyc organizm.cieszę się ze mam moje maleństwo ale jestem w szoku co sie teraz ze mną dzieje;/////nie sądziłam ze tak tobedzi wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kurde inna przemiana materii?czy ja zawsze 48kg a po dzieckach 60 masakra o rozstępach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnoooooo
ja też tak miałam po pierwszej ciaży.5 lat sie z tym męczyłam.Zaszłam w drugą ciażę,przytyłam w niej 3 kg a 2 tygodnie po porodzie ważyłam 15 kg mniej.W sumie wazę teraz mniej niż przed pierwsza ciażą.Bez dziety,bez odchudzania.Nie wiem co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile przytylyscie w ciazy
bo ja tez tak mam jak opisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba było gardzić
grubasami i śmiać się z nich zajebista lasko:P nie wszystko zależy od diety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo dużo w pierwszej 27kg w drugiej też a w następnych o wiele mniej rozstępy mi po pierwszych zostały i ta waga paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile przytylyscie w ciazy
campari to ile masz tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile przytylyscie w ciazy
ooooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światły umyśle przekupki, a cóż ma jedno do drugiego? "nie trzeba było gardzić grubasami i śmiać się z nich zaj**ista lasko nie wszystko zależy od diety" wykaż adekwatny związek przyczynowo-skutkowy poglądów z metabolizmem fascynuje mnie ludzka głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i ja namówię męża
dlatego ja mam zamiar karmić piersią, dziecko dużo wyciąga z matki razem z pokarmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile przytylyscie w ciazy
ja karmie piersia a kg w dol nie leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbaolejna
ja przed ciażą wazyłam 50 kg przy wzroscie 160cm teraz mam 2 tyg do porodu i przytyłam 15 kg,ale podchodze do tego lajcikowo.Może nie bedzie tak źle jestem bardzo wytrwała już nie raz zrzucałam z siebie kg i przy wysokiem motywacji wszystko jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsdskdjdsjl
jak nabyłaś cukrzycę w ciąży to ona jest powodem tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak ja twierdze ze
dziecko czesto wyniszcza organizm kobiety to mi wszystkie glowe susza, ze to nieprawda, ze jak tak sie dzieje, to tylko wtedy jak kobieta nie dba o siebie i inne frazesy... A wlasnie, ze zdarza sie (nie zawsze ale jednak!), ze dziecko wyniszcza organizm kobiety i nie mowie tylko o rozstepach, kilogramach, oponkach. Ale o wlosach, kregoslupie, oczach, krwii... Czyli o zdrowotnych sptrawach. Chociaz wyglad tez ma znaczenie. Bo trudno oczekiwac od kobiety, zeby w wieku 30 lat przestala byc partnerka dla swojego meza i byla tylko matka dla dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASNA
Dokladnie ze mnie ciaza naprawde zrobila chorego czlowieka.Przed ciaza balety imprezy oczywiscie nie do przesady, zero jakichkolwiek problemow zdrowotnych.A teraz 9miesiecy po i mam problem ze wzrokiem, cukrzyca, po cholestazie zostaly mi problemy z watrobą, zlogi w nerkach, i przed każdym okresem dostaje temperatury i oslabenia.Przed ciążą tego nie bylo. brak mi sily, spadek kondycji itp. zupelnie inna dziewczyna. Zawsze dbalam o sibie jesli chodzi o wyglad, w ciązy także , przytylam tylko 12kg, bylam chuba tylko mialam brzuszek. Wlosy , paznokcie,skora piekna doslownie. A teraz twarz jak arbuz, wlosy powypadały mimo że juz nie karmie, rozstepy, w miesjcu ciecia faldki cos okropnego. Wczesniej bez problemu chodzilam w bikini strongach, teraz az wstyd sie pokazac koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASNA
mialo byc w stringach :) piszcie dziewczyny co z tym zrobic, czy komus sie udalo wrocic do swojej sylwetki sprzed ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wygladasz zle wcale
no ale faktycznie w porownaniu z tym zdjeciem sprzed ciazy to kolosalna roznica. Wtedy bylas boska po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASNA
Wroce do tego stanu bo inaczej sobie nie wyobrazam tego. dziewczyny co tak cicho nikt tak nie miał? nikt nie probowal cos zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi26
GRUBASNA minal rok udalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze mam jak autorka. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo ale wracam powoli po tym jak zaminilam cukier na miód a pszenicę na bezglutenowe mieszanki z których wypieki sa smaczniejsze. Unikam pszenicy jak ognia bo widze że to ona zawiniła mi tą oponę w pasie. Zaburzyla apetyt czyniąc go wiekszym zatrula organizm czyniąc mój metabolizm kompletnie uposledzonym. Wychodzę z tego obłędu mimo braku ruchu gdy go dołoże szybko wrócę do 50kg przy 175cm a ważyłam 90kg! Próbowałam aerobiku i nic nie drgnelo. Dopiero dieta.Stanelam na60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dieta a razczej zdrowe odzywianie organizmu to 80% sukcesu , reszta to ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, temat o mnie. Przed ciążami ważyłam 55kg, jadłam jak odkurzacz i nic. Po urodzeniu dzieci stopniowo... stopniowo... kilogram po kilogramie... i mamy piekny wynik 70kg przy 166cm wzrostu. Zdrowe odzywianie, dużo ruchu. I NIC. Przybywa nadal. jak byłam młodsza, wystarczyło pomachać nogą i reką, odstawić słodycze i waga sama leciała. Teraz jest nie do ruszenia. Ale nie pogodzę się z tym, będę walczyć nadal. To że mam 36 lat i dwójkę dzieci nie oznacza, ze mam zamienić się w typową matkę-polkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak sie ze smiecie I mysli, ze to zdrowo, bo na wadze nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×