Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów nie chce mieć dzieci i są przymuszani przez kobiety

Polecane posty

Gość gość

Większość w ogóle by nie miała gdyby nie namowy kobiet. Faceci wcale nie mają ochoty na zajmowanie się dzieckiem i w dodatku to na nich spada obowiązek utrzymywania tym bardziej, że przeważnie kobieta nie pracuje ale dziecko planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niech się panowie bzykają między sobą - nie będzie dzieci i płacenia alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie dziwię że nie chcą. Przeważnie jest tak, że facet musi zapierdzielć od świtu do nocy aby ogrnąć sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też im się nie dziwię.Niektóre na kafe narobią sobie 5 dzieciaków i siedzą w domu do ich 18stki :D a za to wszystko płaci facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie ty takich facetów masz :P Mój śp. pierwszy narzeczony to chciał jeszcze przed ślubem, zaś mój mąż od razu powiedział, że w noc poślubną dzieciaka zmajstrujemy, bo on jest facetem, a nie jakąś ślamazarą :P oczywiście w żartach ale szczerze dał do zrozumienia, że chce miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to faceci nie wiedzą skąd się biorą dzieci??? i co to znaczy "kobiety narobią sobie dzieci"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wiele takich sytuacji, że kobieta namawia na dziecko, a potem facet z roboty w ogóle nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobią sobie dzieci,bo wrabiają facetów w ojcostwo. Trochę tu siedzę i już się naczytałam wątków typu "udawałam,że brałam tabletki,bo chciałam miec dzidziulka" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszszse jacy biedni ci mężczyźni! przymuszani, oszukiwani, namawiani, zmanipulowani po prostu chamsko gw/ał/ceni przez te wstrętne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało tu siedzisz :D zdziwiłabyś się jakie babki potrafią być cwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kobiety mają się zabezpieczać??? a faceci to co? nie mogą? prezerwatywy tańsze i zdrowsze od tabletek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM! Nie chodzi o jednorazowe pominięcie tabletki tylko o CELOWE okłamywanie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak żałujecie tych facetów? jak nie chcą dziecka to odchodzą, nie wychowują i nie płacą w Polsce i tak nie można im nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namowy kobiet? mój kumpel ze studiów zdziwił się, że z mężem 3 lata po ślubie i nic i powiedział, że on by mi dwójkę zrobił :P Właśnie fajni faceci to są takie miśki, kochaja te swoje kobietki i chca miec z nimi dziecko... chyba że ktoś ma pecha i trafia na rozkapryszonego maminsynka co to babę do du/pcenia chce mieć, sprzątaczkę, kucharkę w jednym i wyłącznie w tym celu bierze z nią ślub nie mówiąc szczerze na starcie, że dzieci nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak chcą być pewni TO NIECH ZAKŁADAJĄ KONDONY!!!] dlaczego w tym kraju zawsze wszystko jest zwalone na babę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak facet ma założyć prezerwatywe skoro np żona cały czas mówi o tym że chce mieć dziecko i nawet są gotowe sie rozwieść jeżeli facet się uprze, że nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za mało tu siedzisz smiech.gif zdziwiłabyś się jakie babki potrafią być cwane. xxx No i co z tego, ze są cwane! faceci wiedzą, skąd się biorą dzieci, że zabezpieczenie może nie zabezpieczyć, że kobieta może zapomnieć wziąć tabletkę lub celowo jej nie brać. Jak facet chce mieć pewność, że go żadna cwaniara nie wysiuda to niech nie bzyka tadaaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda często. Mój zwlekał kilka lat. Mały ma 2 lata, ale jak czasem potrzebuję pomocy przy dziecku to słyszę, że ja "chciałam mieć dziecko". Tak więc możecie mi współczuć heh Ale poważnie to fakt - ja chciałam, a on niezbyt. Dodam, że miał już dziecko z poprzedniego związku, więc sytuacja jeszcze nieco inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie musicie miec kobiet:) nie bedzie kobiety to i dzieci nie bedzie w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany bo od razu muszą chcieć dzieci? jak macie taki szał macicy to adoptujcie murzynka z Etiopii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrażenie, że kobiety wiążą się w pary nie z powodu miłości, a z powodu przyszłego zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet na tym forum kiedyś przeczytałam "porady" kobiet, które uważały, że jeżeli facet zwleka z dzieckiem, to trzeba szukać innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie;) który mężczyzna czuje prawdziwą miłość? ta chyba miłośc do cycków i ładnej buzi:D to zrozumiem kobiety maja instynkt macierzynski i nawet wasze pieprzenie tego nie zmieni:) Nie współżyjcie z kobietami to dzieci nie bedzie za trudne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się j/e/b/n/i/j tymi bananami w pusty łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie współżyjcie z kobietami to dzieci nie bedzie za trudne? xxx też tak uważam!!! po co mieszkacie razem z kobietami? po co udajecie związek? nie chcecie dzieci a chcecie r/u/c/h/a/ć - to do burdelu sobie chodźcie! będzie taniej i uczciwiej - nie będziecie musieli udawać miłości! a jak wam nie ma kto prać i sprzątać to sobie wynajmijcie emerytkę na dwie godziny dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla odezwała się matka Polka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O rany bo od razu muszą chcieć dzieci? jak macie taki szał macicy to adoptujcie murzynka z Etiopii ! xxx Nie muszę, zawsze mogę sobie załatwić faceta który chce dzieci, w końcu znajdę :) Z takiego założenia wyszłam i mam dziecko z facetem, który tego chciał i sam to zaproponował po 5 latach związku, a ja chciałam jeszcze dwa lata poczekać. Dogadaliśmy się :) No ale dla niektórych to taaaaakie niepojęte. Widać dresiarze osiedlowi powpadali z dziuniami teraz mają pretensje do wszystkich kobiet :) Wam się trafiły takie pustaki na wasze własne życzenie i widać macie ból du/py, że wam się fajne babki nie trafiły. Doprawdy się ubawiłam :D żaden facet na świecie dziecka nie chce, a każda kobieta to napalona krowa rozpłodowa, świnia i nastawiona na bachora psycholka :D Uwielbiam was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jednak wsadź sobie tego banana wiesz gdzie - jesteś tak wredna, że od razu widać, że dawno nikt cię nie ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie wyobraźcie, że faceci potrafią kochać. Po prostu Wy wybrałyście sobie takich pajaców, ktorzy jedynie patrzą na Wasze d**y i cycki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×