Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Hej dziewczyny na pewno jest nas wiele, które odliczają już dni do porodu ! Mi zostało 18 dni :) termin na 19 marca - wszystko przygotowane torba spakowana. A jak u Was? Boicie się tego dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma
Ja mam termin porodu na jutro, jednak nic nie wskazuje na to, że szybko zobaczę moją córeczkę. Szyjka długa, zamknięta, żadnych skurczy. Rychły poród mi nie grozi a szkoda, bo chciałabym już tulić Julcię :) Czuję się jak słonica, wszystko mnie boli :( Nie ukrywam jednak, że boję się porodu. Niestety mam niski próg bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja termin mam na 26 marca... ale czuje że chyba szybciej się spotkam z synkiem... ciągłe wieczorne skurcze... z dnia na dzień coraz bardziej bolesne... i podejzewam że wody mi sie saczą... dziś wizyta u lekarza mam nadzieję że wszystko w porzadku... no i mam nadzieje ze mi powie że poród się zbliza:) Już nie moge sie doczekać... i jak na razie się nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam termin na 20go marca. To bedzie moj drugi porod. Samego wydarzenia sie nie boje.Denerwuje sie tylko jak moj synek zniesie rozlake z mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie ten topik
rozwinal,ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90snikersiek90
Ja mam termin na jutro,ale skurczy lub cos podobnego ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torby do szpitala nie mam jeszcze... tak jak lozeczka i wozka. moj facet panikuje, a ja mysle ze mam jeszcze czas :) zreszta nic nie wskazuje zeby maly byl wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90snikersiek90
Ja niestety nie... Ja rtodze w Czestochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooo
pysiuleka w ktorym szpitalu rodzisz? i czy chodzilas do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 23marca, ale coś czuję ze urodzę wczesniej wizyte u lekarza mam na wtorek, rodzę w Irlandi..Dzisiaj spałam w miare normalnie, ostatnie 3 dni praktycznie nie przespane, bylam ciagle zmęczona, mega zmęczona dzisiaj lepiej.w nocy mialam delikatne bóle podbrzusza i bóle krzyza ale szybko minely. Czekamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja przez pare dni mialam w nocy skurcze,ktore przechodzily po ok godzinie,a od jakis 2 dni cisza.. zmeczenie siega zenitu i juz nie moge sie doczekac porodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szkoly rodzenia nie chodzilam. to moja pierwsza ciaza. bede rodzic na Polnej albo Raszei. Chyba to drugie choc podobno na polnej jest lepszy sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze jakies przeziebienie chwyta teraz..gardlo boli i ogolnie czuje sie nienajlepiej.. W pierwszej ciazy bylam zmeczona to sie kladlam..a teraz mam jeszcze dwulatka w domu,ktory jest baaardzo aktywny ...Plecy bola,kolana tez..juz ciazy wszystko.. Jestem strasznie ciekawa jak bedzie wygladal moj synek,jaki bedzie mial charakter,czy bedzie podobny do braciszka..i juz bym chciala go przytulic i ucalowac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie możemy sie doczekać jak zobaczymy naszego synka. Dziewczyny brzuch mnie swedzi jak nie powiem co.. czy brzuszki obnizają sie Wam? czy widzicie to po sobie? bo ja oglądam ten mój brzuszek i nic, wydaje mi sie ze jest wyzej niz dotychczas. Tak pozatym nie ukrywam ze chcialabym urodzic 10 marca bo wtedy mój dziadek śp urodził sie a w dodatku nasz synek ma imię po nim, ale to tylko w rekach P.Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek współczuje naprawde. A ja jak mialam przeczucie ze urodze wczesniej, jakos to przeczucie sie rozmyło.. Dzisiaj bolą mnie co chwile plecy i brzuchol tak na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tictac.
To może i ja się dołącze ja mam termin na 27 marca rodzę w Niemczech to będzie mój drugi poród - mam już synka ma 13 miesięcy. Tamten poród wspominam bardzo źle i boje się jak będzie tym razem. Torby nadal nie ma ani wózka dopiero się wybieram na wielkie zakupy. Z jednej strony bardzo się boje a z drugiej nie moge się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak śpicie? ja nie potrafie przespac całą noc na jednym lewym boku i przyznam sie czasem obrócę sie na prawy, na plecach to juz gorzej bo mój synek jest tak cięzki ze mnie wystarczy tylko 10 min i mam olbrzymi ból pleców, krzyża, miednicy.Jak jest z Wami? Brzuszek mi się obniża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety od 2msc nie moge na lewym boku lezec. tak mnie bola zebra:( na poczatku te przednie, a teraz to praktycznie caly lewy bok :( az czasami mi lzy leca z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety od 2msc nie moge na lewym boku lezec. tak mnie bola zebra:( na poczatku te przednie, a teraz to praktycznie caly lewy bok :( az czasami mi lzy leca z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dołączam się:) ja mam termin na koniec marca. Moja gin mówiła,że dzidzia jest już nisko i pewnie nie dotrzymam do terminu...Magnez już odstawiłam,Teraz tylko czekać;) Chociaż powiem Wam,że boję sie tak staaasznie..:/ Torbe dopakowałam już dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah a co do spania to się tylko na lewym boku. Tak się już przyzwyczaiłam,czasem w nocy budzi mnie ból lewej nogi,bo mały mi tam naciska ale nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno Wam powiem dziewczyny zazdroszczę Wam że bedziecie rodziły w Polsce.Lekarze wszystko powiedzą starają się i dbają o matki i dzidzie.Ja mam wizyte we wtorek i zobacze czy cos mi powiedzą, nie ukrywam że chcialabym jakieś konkrety wiedzieć.Jak samopoczucie dziewczyny? ja od trzech dni mam delikatne bóle podbrzusza takie jak na okres.Mały ruchliwy ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaliła bym tej opieki PL tak....:/ Może podczas ciąży to jest jakaś opieka troche lepsza,ale przy porodzie-marnie to jakoś widze..;/ Ja też mam takie bóle albo podbrzusza albo krzyży jak na okres -jednak to mija:) Wiem,że to są bóle przepowiadające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×