Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaplllllla

wiktoria to ładne imię??

Polecane posty

Gość czaplllllla

co myślicie o imieniu wiktoria? Bardzo nam z mężem się podoba . Zdaje sobie sprawę o jego popularności ale tym się akurat nie przejmuję dlatego proszę byście nie pisały że jest oklepane bo to wiem i nie jest dla mnie żadnym argumentem przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 34 tc
Ja tez uwazam, ze to bardzo ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim celu sie pytasz? Czy jak ci napisza, ze to brzydkie imie, to podejmiecie inna decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty aga po co uszczypliwa jes
tes... ? Tak, ladne imie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 letnia wiktorie
zastanów sie bo w grupie żłobkowej do której chodzi moja mała jest 3 dzieci z tego 12 wiktorii to daje do myśenia a jak wyjde z nia do piaskownicy to co druga mama do swojego dziecka woła Wiki wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 letnia wiktorie
oczywiście 30 dzieci anie 3 to wyżej to literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze jestem uszczypliwa, bo zastanawia mnie sens zadawania takich pytan. Dla jednego jest to ladne imie, dla innego brzydkie. Skoro czapla pisze, ze podoba sie jej i jej mezowi, to po co w ogole zaczynac temat? Zeby zaspokoic swoja proznosc i dostac potwierdzenie, ze sie wybralo fajne imie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplllllla
moja córa tak będzie mieć na imię i pytam dlatego że zawsze każdy ma 15milionów uwag, rad i chciał by żeby brano je pod uwagę. wiem że jest w tej chwili dużo dziewczynek które tak mają na imię to samo tyczy się Juli, Oliwi, Nikoli czy weronik jednak nie chcę nazywać dziecka tak jak mi się nie podoba tylko dlatego że innym też się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opryskliwa szuja
Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplllllla
to że starsi członkowie rodziny mają zastrzeżenia co do wyboru tego właśnie imienia i naciskają na bardziej "proste" typu Gabriela, Zofia, Alicja. Już mam dość wysłuchiwania że to zbyt nowoczesne imię, dziś dopadła mnie chwila zwątpienia i dlatego zapytałam czy ono faktycznie jest takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgroryczona szuja
Uważasz, że Wiktoria to imię oryginalne - skoro nie nowatorskie? :-o Gabriela, Zofia i Alicja są akurat ślicznymi imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplllllla
nie mówię że to imiona brzydkie tylko bardziej podoba mi się imię wiktoria które dziadki uważają za zbyt nowoczesne i chcą pozostać przy tych z ich epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
śliczne imię,moja córeczko to też Wiktoria(Zwycięstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleklebocku
masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Wiktoria to nowoczesne imię? :o Póki kilkanaście lat temu nie nastąpił (niezrozumiały dla mnie) szał na Wiktorie, to głównym skojarzeniem tego imienia było królowa Wiktoria - uosobienie konserwatyzmu. Samo imię jest takie sobie, pod warunkiem, że nie nazywa się tak 1/3 dziewczynek. Natomiast zdrobnienie Wiki i Wikusia wykołuje we mnie dreszcze obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria to bardzo ładnie imię o pięknym znaczeniu, tylko faktycznie przez ta popularność w pokoleniu twojej córki imię nie będzie niczym specjalnym no ale jęsli wam sie podoba to śmiało nadawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki-Wika
Łaadne sama mam tak na imie hihi/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvjvnb b.
Ja mam siostrę Wiktorie, tylko ze ona ma 14 lat. I wtedy to imię nie było modne. A teraz to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kiedy
Wiktoria to nowoczesne imie? Bardzo ladne stare imie. Jesli wam sie podoba to o co chodzi? Aga iles tam ma racje ze swoim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kiedy
Ono jest popularne bo ludzie niby tacy oryginalni chca byc i stare imiona teraz wybieraja. Zreszta samych Zos tez jest zatrzesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfff
To zależy do jakiego nazwiska. Mam znajomych, którzy mają na nazwisko Sałata i córkę Wiktorię - Wiktoria Sałata - brzmi prześmiewczo moim zdaniem. A tak ogólnie nie jest złe, choć są ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To imie jest przesliczne ;) i na rozne sposoby mozna je zdrabniac ;d Wicia ,Witka , Wika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
Z nazwiskiem sałata to chyba każde imie brzmi kiepsko. Wiktoria nie podoba mi się . Wśród moich znajomych niezbyt popularne. Będę znać jedna wiktorie u znam jednego victora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosza Cie. Zawołasz na placu zabaw i 1/3 dziewczynek do Ciebie przyleci. A czy ładne? heh, de gustibus est non disputandum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria220492
ja mam na imie wiktoria ale mam 21 lat kiedys jak bylam mala to nieumial nikt zapamietac.. ale teraz faktycznie duzo wiktorii. ale podoba mi sie imie i viki mi wolaja ładnie. wydaje mi sie orginalne moje imie naprawde choc bardziej mi sie podoba imie np laura niz moje wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×