Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sans maquillage

Wirus HPV - kłykciny kończyste (kontynuacja dawnego forum)

Polecane posty

Witam wszystkich, których dotknęła ta choroba. Wirus HPV, kłykciny kończyste, rak szyjki macicy, Condyline, krem ALDARA, krioterapia, elektrokoagulacja, laser, szczepionka Silgard (Gardasil), cytologia, wspomaganie systemu immunologicznego... i tak dalej i tak dalej Mam cichą nadzieję, że skoro stare poczciwe forum obsiadł PODSZYW, który ponoć wszystko wie najlepiej na ten temat, a tak naprawdę nie umie i nie chce nikomu z nowo przybyłych pomagać, to będzie ono miało być może swoją kontynuację właśnie tutaj. Liczę na wsparcie stałych bywalców tamtego forum (wirus hpv - kłykciny kończyste) I ... byłoby można tu spokojnie pisać, radzić i pocieszać, najlepiej tak, by ten ciężki przypadek ze starego forum nie marudził nam swoimi mądrościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfdfdffdf
kiedys tez bylam bardzo przerazona tym tematem, naczytalam sie glupot w internecie, szczegolnie na forach, gdze pisza niestworzone historie. uspokoilam sie dopiero jak poszlam do ginekologa, wyjasnil mi wszystko na spokojnie, nie taki diabel straszny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dopiero na tamtym forum znalazłam spokój. No.. do czasu.. do strony ok 720. Gdyby nie te dziewczyny, to pewnie do dziś siedziałabym i płakała A możesz nieco rozwinąć Twoją wypowiedź? Co powiedział ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfdfdffdf
nie znam twojej sytuacji, masz ten wirus? kiedys przeczytalam jakis artykul na ten temat i zaczelam sie doszukiwac, u siebie i u partnera. mojemu facetowi akurat wyskoczyly, nie wiem jak to nazwac, cos takego jak krosty. mi sie wydalo, ze u mnie to samo i oczywiscie juz postawilam diagnoze. poszlam do ginekologa, powiedzialam jakie mam objawy i po badaniu stwierdzil, ze nie sa to klykciny. a nawet jesli mialoby to byc to, to i tak lepiej bo to jest typ wirusa, ktora nie powoduje zmian nowotworowych. powiedzial zeby tym sie nie marwtic, bo i tak na to nie ma leku. a cytologie tak czy srak powinno sie wykonywac co pol roku, wiec co tu przezywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam tego wirusa. Jakoś nie potrafię podejść do tego tak lajtowo. To co, że typy może i nieonkogenne Ale mogę zarażać. A co będzie z ciążą i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfdfdffdf
bradzo duzo ludzi to ma i nawet nie sa swiadomi. jak ta sie boisz pojdz do ginekologa, moze to cie uspokoi. twoje nerwy sa nie potrzebne bo i tak nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfdfdffdf
skad w ogole u ciebie wzial sie pomysl na zrobienie testu na hpv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może i bardzo wielu. Ale ja już należę do tych świadomych. Ginekolog póki co żaden z tych, z którymi miałam do czynienia, nie jest w stanie mnie uspokoić. M. in. z tego powodu,. że część z nich np. w ogóle nie rozpoznała mojego przypadku... Do jednego trafiłam z własną diagnozą, którą on potwierdził. Zniknęły po Condylinie. I wróciły po 5 latach. Wtedy jeszcze nie było tylu informacji na ten temat, co teraz. Test zrobiłam dlatego, by wiedzieć jaki mam typ, który. Jednak wątpię w to, czy wynik będzie zadawalający. Pobierał wymaz z pochwy, a ponoć kolposkopia nie wykazała żadnych zmian wewnątrz. Jak więc wyjdzie ujemny to się zdenerwuję delikatnie mówiąc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmmm
tamtego topiku juz nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest, ale pojawił się tam nowy forumowicz i niestety ale.... ja nie widzę sensu użerać się z takim ciężkim przypadkiem. Nikt nie twierdzi, że szczepionka będzie dla nas zbawieniem, tym bardziej że już jesteśmy zarażeni. A on wkleja wszystkie śmieci na temat tego wirusa, bez jakiegoś takiego sensownego uporządkowania.... Proponuję tam zajrzeć... i poczytac... Nawet nie muszę podawać jego nicku, bo od razu widać, o kogo chodzi. Rozwalił całe forum. Niewiele ma do powiedzenia sam od siebie, no bo i skąd jak nie ma kłykcin, to skąd może wiedzieć jak to jest... Naprawdę wiele osób szuka tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania I wiele znajduje te odpowiedzi bądź choćby podpowiedzi. A on nie pomaga - tylko odpyskowywuje - weź se przeczytaj, masz napisane parę stron wstecz, wchodzisz i byś chciał/-a od reki odpowiedź, a po co to po 10x pisać... Wszedł na forum bo sam szuka wyjścia, bo jego kobieta ma kk. Tylko... jego sposób bycia na tym forum pozostawia wiele do życzenia... Juz sam fakt że się potrafił podszyć nawet pod jedną ze stałych forumowiczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onirak
Słuchajcie juz normalnie sama niew iem co robić. Ginekolog-niby wygląda na kompetentna babe wykryła kłykciny i od razu condylina-poszłam do specjalisty dermatologa na dyżur w szpoitalu i co?-absolutnie to nie kłykciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onirak
I oc mam robić? No ileż sie nacierpiałam przez to dziadostow i najadłam z chłopakiem strachu do szok!!! Idę dziś do tej babsztyl i jej powiem co dermatolog specjalista powiedział...! Niech no ja się do niej dorwę!!!!!!!!!!! No chyba że dermatolog się myliła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onirak
No i poszłam i jej powiedziałam-a ona na to że dermatolog też może się mylic i chce zosbaczyć czy condylina podziałała i co??? Po kłykcionach ani śladu....i ona do mnie -no slicznie zadziałała condylina-czy to jakas kpina - pytam???!! Mówiła mi na początku że jeśłi to kłykciny to na pewno na 1 wizycie z condylina sie nie skończy conajmniej 5 wizyt -a tu co raz uzyta condylina i koniec? Uważajcie na ginekologów!!! Moja przestroga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaypaj
hej mam do was jedno pytanie. Jakieś 1,5 roku temu wybrałam się do lekarza bo miałam ciągle grzybicę i dostawałam rózne tabletki. Gdy zobaczyłam, że w okolicach wejście do pochwy pojawił mi sie guzek który wygladał jak kalafiorek od razu powiedziałam Gin że to chyba kłykciny.Ona potwierdziła ale nic z tym nie zrobiła. Więc sama kupiłam maść na kurzajki raz posmarowałam i od razu zeszło. Gin stwierdziła ze skoro zeszło to nie ma już problemu. Moje pytanie jest takie czy to faktycznie były kłykciny skoro po jednym smarowaniu zeszło? bo gdzieś czytałam że od grzybicy takie coś też moze powstać. I druga sprawa jak szybko rosną kłykciny w ciągu ilu tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przenies,,
Sens .... Póki co sama piszeszt am głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przenies,,
sans maquillage Niewiele ma do powiedzenia sam od siebie, no bo i skąd jak nie ma kłykcin, Moja wiedza twoją przerasta w znacznym stopniu , lekarz leczacy kłykciny też ich nie ma , a je leczy , ale skad taka kretynka moze o tym wiedziec ? to skąd może wiedzieć jak to jest... z wiedzy zdobytej , od specjalistów , od oczytania itd... A on nie pomaga - tylko odpyskowywuje - weź se przeczytaj, masz napisane parę stron wstecz, wchodzisz i byś chciał/-a od reki odpowiedź, a po co to po 10x pisać.. tak , to wez na dowód skopiuj taki mój post i wklej go tutaj ! no udowodnij, ze masz racje ! Nie stanie sie tak , bo jestes pokretna i niekompetentna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przenies,,
gfdfdfdffdf kiedys tez bylam bardzo przerazona tym tematem, naczytalam sie glupot w internecie, szczegolnie na forach, gdze pisza niestworzone historie. uspokoilam sie dopiero jak poszlam do ginekologa, wyjasnil mi wszystko na spokojnie, nie taki diabel straszny..... dokładnie tak , a tam wlasnie tylko sieja strach ! i głupoty .bowiem grupa kobiet nalezaca do tzw. trudnych przypadków pisze tak , jak by kazda to w ten sposób przechodziła , przypominam , ze laser co2 jest refundowany z NFZ a za co mnie na tamtym forum wysmiano , taka ich owa madrosc , tym czasem moja pani w Bytomiu wlasnie taki zabieg miała i ani grosza nie zapłaciła ! na dzis jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyt667
potwierdzam, laser jest refundowany. znajoma miała zabieg w poznaniu i też nic nie płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko JST TAKIE POWIEDZENIE
klykciny to jest choroba weneryczna :P czyli musialysce sie rypac z kim popadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakprzenies.,.,.,
bzdura ! złapac to mozna wszedzie , bo to wirus !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie stresuj autorko
nie ty jedna i nie ostatnia masz kk, jest to tak samo uleczalne jak katar a wirus hpv był juz nawet w sredniowieczu i jakos nikt afery nie robił. afera zrobiła sie w momencie wprowadzenia szczepionki w celu wyłudzania kasy . sama sie zaszczepiłam i jestem sama na siebie wkurwiona bo gówno ta szczepionka dała . 5 lat a kk pojedyncze ale wyskakuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga134
czy kiedy ma się taką brodawkę swędzą wargi sromowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jp..jp
nie ma jednoznacznej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadacz
Iga mi kiedy schodzily kk po condylinie czy po usuwaniu elektro miejsca po nich swedzialy, to normalne ze organizm sie goi. podobno tez przy powstawaniu miejsce w ktorym maja wyskoczyc swedzi. nie wszystkich to dotyczy i nie zawsze. pozdro ;] widze ze na forum sie troszeczke pozmienialo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Na członku wokół żołędzia pojawiły mi sie na obwodzie białe punkty. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak grudki perliste, ale pojawiły się nagle w sporej ilości. Pytanie do Panów. Czy przed wzrostem kk mieliście podobne objawy? Jedyny kontakt seksualny miałem oralny jako osoba bierna ( mój członek miał ķontakt ze śliną osoby, która mogła być zarażona). Czy w tym przypadku jest możliwość złapania hpv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość naiwna jak malolata
Szukam starego form Hpv? Nazywalam sie tam Naiwna jak malolata.. ale teraz wiem ze panikowalam jak glupia ....czasem mam obawy ....ale chcialabym poczytac to stare Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość naiwna jak malolata
Czy jak przy jest wam znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY OBLEŚNIE PARCHATE POKRAKI! idźcie sobie na medyczny dział tu jest o dzieciach, rodzicielstwie i ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×