Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania1245

wirus jelitowy u dzieci

Polecane posty

Gość ania1245

moja siedmiomiesięczna córcia załapała wirusa jelitowego, ma biegunke i goraczke, rano była pani doktor dała antybiotyk i kazala podawac, Ale teraz małą zrobiła kupke z krwią i się wystraszyłam, pani doktor nie odbiera telefonu. Nie wiem co mam robić, leciec w panice do szpitala czy jeszcze chwilke poczekac. Moze panikuje ale jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i malutka ciągle płacze :( boli ją brzuszek. moż emi podpowiedzie, może któres zwaszych dzieci tak miało. Będę wdzięczna za wypowiedzi,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc ..
ja bym jechala do szpitala zeby sprawdzic czy wszytsko jest ok ,,, nie czekaj z byt dlugo z podjeciem decyzji, a bedziesz miala pewnosc bynajmniej , w koncu to Twoje dziecko, pozdrawiam , glowa do gory , wszytsko bedzie dobrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje mialo ....
i by sie przez lekarza odwodnilo , wiec ja bym jechala z nia do szpitala zeby ja dokladnie przebadali i dali co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym pojechala,poniewaz to jest maluszek,moze sie odwodnic momentalnie.Napisz jak cos bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1245
dodzwoniłam się do lekarki, powiedziała z ejeśli krwi było nie duzo lepiej poczekac. dziś jest juz poniedziałek i malutka czuje się sporo lepiej, juz nawet siedzi. w sobote nie miała siły dzieciaczyna nawet siedzieć. jedyna pocieszająca rzeczą jaka jest w tej chorobie to to że wogóle nie wymiotowała. No i lekarka powiedziała żeby bardzo często przystawiac ja do piersi. Mleko mamy najlepsze jest na choroby i żeby się nie odwodniła. jeszcze do tego ząbki jej wychodzą i jest taka biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mlekiem, to prawda:) Nie dawno moje dzieciaki tez na to zachrowały i córcia, którą karmię piersią, przeszła to nadzwyczaj lekko - skończyło się na jednej nocy, a starsze męczyło się strasznie przez 3 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×