Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurzaja mnie blogi rodzicielskie (modnie tzw. parentingowe) i ich cwane autorki

Polecane posty

Gość gość

Zauwazylam, ze zwlaszcza matki wieloraczkow albo matki uprawiajace jakis sport na chama i nachalnie sie promuja. Udaja, ze to ich pasja i dzialalnosc charytatywna, a tymczasem wiekszosc postow sponsorowanych, product placement i reklamy. Nie wiem, to jakis nowy sposob na zarabianie? Faktycznie ktos to czyta i mozna zbic takie kokosy? Mnie by bylo szkoda czasu, wole poczytac dobra ksiazke albo obejrzec film. W dodatku poczytalam kilka tych blogow z ciekawosci i wiekszosc tekstow podobnych, na te same tematy, nawet podobny styl! Nie wiem czy one od siebie zwalaja, czy co? I to upublicznianie zdjec i codziennosci zycia swojej rodziny to jest dla mnie jakies odzieranie z prywatnosci i odbieranie dzieciom anonimowosci. A wy co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wkurzają takie jak ty, zazdroszczące wszystkim naokoło, hejtujące itp, pamiętam artykuł o kobiecie która jako mama prowadziła bloga i nawet wydała książke z poradami, ile było pod artykułem wrednych komentarzy. Ludzie weźcie się zastanowcie nad sobą bo aż przykro, ja się cieszę z sukcesów innych i że ludzie sobie radzą jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze blogowe matki kasuja wszystkie negatywne komentarze pod swoimi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to ani ziebi ani grzeje- przeciez nikt nie stoi nad toba Autorko z siekiera i nie karze ci tego czytac. Internet to nie jest kilkustronicowa ksiazka. Jest tam tyle roznorodnosci ze z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie. Jesli ktos chce pisac cokolwiek w necie i znajdzie osoby ktore chca to czytac, to jego sukces. A jesli jeszcze mozna na tym zarobic to tylko pogratulowac zaradnosci. Mniej negatywnej energii Autorko! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem o jakie blogi Ci chodzi... Nie śledzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mnie to ani ziebi ani grzeje- przeciez nikt nie stoi nad toba Autorko z siekiera i nie karze ci tego czytac. Internet to nie jest kilkustronicowa ksiazka. Jest tam tyle roznorodnosci ze z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie. Jesli ktos chce pisac cokolwiek w necie i znajdzie osoby ktore chca to czytac, to jego sukces. A jesli jeszcze mozna na tym zarobic to tylko pogratulowac zaradnosci. Mniej negatywnej energii Autorko! Pozdrawiam!" powinnaś sobie autorko wyryć tą wypowiedz na czole bo z twojego toku myslenia aż bije zazdrością i nieudolnością. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zaraz zazdrością ? Co za ludzie... Za każdym razem jak się coś skrytykuje, to doszukujecie się w tym zazdrości. Jak autorka uważa te blogerki za głupie, to im raczej nie zazdrości. Ja w ogóle uważam całą tzw blogosferę za głupią, można coś tam co nieco dla rozrywki poczytać, ale nie tak żeby kogoś śledzić i się rajcować, przecież wiadomo że blogosfera to narcyzm w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:)) co racja to racja:) napewno chcialyby byc wspanialymi matkami ,ale..niestety daleko tym matkom do rzeczywistych realii:) "cuda cuda oglaszaja":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie one też śmieszą. Taka jedna - biega, jakies pół roku temu urodziła dziecko i się zaczęło..."macierzyństwo bez pasji nie daje radości" itp. Ględzi jakie to ma wymagające dziecko i jaka niewyspana, a o 5:40 zrywa się z wyra żeby pobiegać. Wiele razy pisze, ze nie chce się jej i musi się zmusić. W takim razie ja się pytam co to za pasja do, której trzeba się zmuszać? Pisze, że ćwiczenia w domu z niemowlakiem to nie lada wyczyn, dodaje oczywiście fotę zrobioną jak ćwiczy i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze ktoś to zdjęcie jednak zrobił podczas tych ćwiczeń, więc jednak jest ktos obok kto może się zająć tym dzieciakiem gdy ona ćwiczy. W związku z tym o jakim wyczynie pisze? Czyżby dziecko podstawione do zdjęcia, zeby pokazać jaka to ona dzielna i daje radę? Gdy jedna laska jej napisała, że zrobi dziś trening dopiero wieczorem, bo mąż w pracy, to ta pisze jej, ze ma dzieciaka mu podrzucic w porze lunchu i lecieć pobiegać. Baba chyba kompletnie oderwana od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wszystkie biegaja :D jedna ma trojaczki i biega tez, i strasznie zarobione wszystkie, tyle ze... nie pracuja, a dzieci juz w przedszkolu calymi dniami ;) Jakie blogi parentingowe najbardziej was wkurzaja? Ja wlasnie pierwszy raz weszlam na jakies makoweczki, masakra co za słodkopierdzaca baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie przykłady takich blogów, bo nie za bardzo znam takie strony, a chętnie się przekonam i wyrobię sobie własną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co pierniczycie o tym przez cała sobote, już wczoraj widziałam ten temat, jak mnie coś nie interesuje to tam nie wchodze, a już na pewno nie debatuje nad tym przez pol weekendu, dziewczyny zajmijcie się czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pierwsze słyszysz, to znaczy, ze jesteś mocno do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 a ty czym pożytecznym się zajmujesz skoro siedzisz w sobotnie popołudnie na kafe i klepiesz w temacie, który podobno cię nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mnie Marlenka z Makóweczek też rozwala :D kobieta siedzi całymi dniami w domu, a do syna (ośmioletniego!!!) ma opiekunkę, która się z nim bawi po szkole :D żeby chłopk nie przeszkadzał matce w pracy :D w dodatku ma jeszcze córeczkę rozwydrzoną do granic możliwości, a o której pisze, że "nie zależy jej, żeby mieć grzeczne dziecko" :D parę razy próbowałam wejść w polemikę z jej tekstami, merytorycznie - nie chamsko. oczywiście żaden mój komentarz się nie pokazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 faktycznie, ta garstka odpowiedzi od różnych osób, to caaaaałyyyyy weekend spędzony na tym temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do mnie +48607713136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz weszłam na takiego bloga i też mnie nienkrecil. Więc po prostu nie wchodzę na to czego nie lubię. Wam też proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam na makoweczki. Nie mam za bardzo czasu na czytanie treści, ale layout i zdjęcia ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 Myśląc takimi kategoriami to równie dobrze można napisać. Jak nie pasuje ci topik autorki i jej krytyczne przemyślenia to idź szukać tego co cie interesuje. Z siekierą nikt nad tobą nie stoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się to kiedyś podobało, ale już od 2 lat nie zaglądam, bo wszystkie takie jakieś sztuczne, naciągane, problemy z du*py tak zwanej (pokroju nudzącej się w domu 30-latki o psychice licealistki, żyjącej z kasy męża robiącego po 10-12 godz. w korpo), reklamy produktów, sesje zdjęciowe tychże produktów, mieszkania na jedno kopyto (bez pomysłu, byle było "na bogato"). - Mowa oczywiście o tych blogach niby na poziomie jakimś tam, bo na takie w stylu "bida.pl" to nawet nie zaglądam, bo mnie strzela jak ktoś żyjący w beznadzieji decyduje się na dzieci, nie pójdzie do roboty tylko bawi internetem nie umiejąc nawet sklecić jednego głupiego paragrafu, ani zrobić nie-spartaczonego zdjęcia które nie wyglądałoby jakby rodzina wiecznie żyła w sutenerze bez żarówek (choć te lustrzankowe obrabiane przez korpo-żony też są przegięciem, ale z kolei w drugą stronę). Ogólnie szkoda czasu. W ostatnim roku oglądałam vlogi rodzinne i też mi się z początku podobały, a teraz mnie nudzą bo ile można patrzeć jak ludzie jedzą w knajpach, robią haule, gotują, zajmują się dziećmi, robią zakupy. Nuda. Wolę vlogi dynamiczne i bez dzieci, takie jak robił do niedawna Casey Neistat (szkoda, że przestał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką np taki blog "cała reszta"... kiedyś było to nawet fajnie czytać, teraz wciska jakiś kit o super bateriach dura cel, sponsorowanych listach do św Mikołaja, wciska jakieś ubrania dla dzieci. Nie pracuje zawodowo, ma 5 letnie trojaczki, które so 15 tej są w przedszkolu i ona pisze jakie to ma ciężkie życie, tyle roboty. I wiecznie wrzuca swoje foty, ze sztucznymi rzęsami, tapetą na twarzy, chodzi po galeriach i robi sobie selfie w sklepach. Wszyscy jej tam piszą: wow Daga super, jaka kurtka, jakie buty, jakie majtki... a ta się wkręca i pozuje. Czekam aż wrzuci zdjęcia z kibla jak kupe robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiadomo że blogosfera to narcyzm w najczystszej postaci. x coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cię to wkurza to nie czytaj w czym masz problem? wkurza cię coś co cię nie interesuje? idź do psychiatry, a nie namolnie łazisz po blogach i telepiesz się z wściekłości. To nie jest normalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super. kobiety mają pomysł na zarabianie kasy, a wam nikt tego czytać nie każe. po co toczyć piane z pyska? nie czytaj, nie wchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobawiłybyście sie z dziecmi zamiast czytać takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wiadomo ze te laski maja mnostwo pomocy. i oczywiscie zarabiaja na blogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam kaze czytac? Jesli ktos ma z tego kase,to znaczy ze inni ludzie czytaja, czyli komus to potrzebne. Na swiecie jest mnostwo blogów, gazet, pism, ksiazek, programoww TV i radia ,stron internetowych z komentarzami - wszystkie czytasz autorko? na pewn wiekszosci mozna by sie uczepic. Więc co -bedzisz wszystko to czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oburzenie że ktoś wyraził sobie opinię na jakiś temat , co mu zajęło niecałą minutę, ja też czasem tak robię, pomyślę coś sobie i zakładam temat bez większych emocji, tak po prostu dla beki, żeby zobaczyć reakcje, a widzę że tu same panny oburzliwe i to wy toczycie pianę z pyska, i wmawiacie zazdrość, to z wami jest coś najwyraźniej nie tak, a nie z autorką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem czytam bo artykuły są nieraz ciekawe ale to lansowanie się przy tym mnie wkurza nie chce mis ię oglądać co dzień innej pozy autorki, selfie z kawą, selfie z ciastkiem, jej szpilek, czapki, sztucznych rzęs itd aha... i oczywiście biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×