Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citidream

właśnie dzisiaj sie dowiedziałam że będę mamą

Polecane posty

Gość citidream

muszę to gdzieś powiedziec bo narazie boję sie przyznać mamie hihiiihi. Mam 21 lat jestem juz jak to sie mówi na swoim ale i tak troche sie boje . Nie planowałam tego - jak grom z jasnego nieba to na mnie spadło a jednak ..... myślałam ze kiedy przyjdzie ten dzień to sie załamię a teraz siedzę i śmieję się do siebie i do swojego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelia
GRATULACJE:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupkaaa
słodkie :) gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa_niestety
bardzo gratuluję i cięszę się że się cieszysz :) wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katirati
ale na trzexwo sie smiejesz do brzuszka mam nadzieje, a facet tez sie smieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Ci bardzo bardzo serdecznie 🌻🌻🌻 Też w pierszej chwilli miałam takie uczucia radość pomieszana ze strachem ale z czasem pozostała sama radosc .... ..Na kiedy masz termin ? ? ? Wielkioe gratulacje i 😘 i 🌻 dla fasolki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citidream
no mój facet też dzis sie dowiedział jeszcze jest w pracy i chyba ma wiekszy metlik w głowie niż ja ale powiedział ze mnie kocha śmiał sie przez łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citidream
jeszcze nie wiem kiedy termin bo to dopiero jakieś 8 albo 8 i pół tygodnia hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara z Ciebie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mozesz mi cos wyjasnic ?? co znaczy ta fasolka mianowicie ? bo ja zawsze myslalam ze kobieta w lonie nosi dziecko a nie fasolki :P smieszne jestescie kafeteryjne mamusie w ciąży naprawde i pomyslec ze taka jedna z druga juz dobrze po 30-tce albo tuz przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ---> otóż wyjaśniam .....jeżeli dziewczyna jest we wczesnej ciąży to wielkość i waga dzieciątka jest wielkości fasolki ....jest to maleńka isoteczka ....a określenie fasolka jest poprostu słodkie .... ....może nie wdłg.Ciebie ....ale każdy ma prawo do własnych określeń....Co Ci do tego ? \" smieszne jestescie kafeteryjne mamusie w ciąży naprawde\" ---> Gdy sama bedziesz spodziewać się dziecka ....bedziesz mogła pokazać swoją dojrzałośc i właściwe podejście do sprawy ....póki co nie oceniaj ....bo nie Tobie oceniać..... ...Twój nick jest adekwatny do Twojej osoby .....teoryzujesz ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
wielkie gratulacje, zapraszam na topik rodzimy w sierpniu 2006 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoryzujesz
?? a co to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie wiem bo jak juz to raczej TEORETYZUJE :P Acha wiesz mysle ze kiedys w ciaze zajde ale na pewno nie znize sie do waszego zafasolkowanego poziomu jaki soba reprezentujecie ja wszystko rozumiem : mozna sie cieszyc ze jest sie w ciazy zwlaszcza takiej chcianej i planowanej ale nie trzeba od razu o tym trabic i to w takim miejscu i w taki sposob bo jak wchodze na strone glowna i widze 1000 tematow pt rodzimy w sierpniu, lipcu, grudniu, marcu itd itd to juz mnie trzesie ale gorzej jest kiedy wchodze na taki temat z ciekawosci a tam prawie nic o tych waszych ciazach tylko jakies pierdoly wogole nie na temat no a te fasolki to mnie po prostu na lopatki rozwalaja to ze plod we wczesnym stadium moze i jest wielkosci fasolki (a dlaczego nie groszku, orzeszka, cukierka??) to wiesz bez jaj ale trzeba miec nie halo pod kopułką zeby sie tak o swoim dziecku wypowiadac a jak bedziesz na nie mowic w 6 miesiacu ?? fasolica ?? bo nie czaje dziecko to dziecko we wczesnym stadium ciazy to plod ewentualnie zarodek ale zeby od fasolek go wyzywac ?? hahhaha dlatego pisze ze smieszne jestescie i jeszcze te wasze odliczacze czasu do porodu - no masakra po prostu :P ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś głupia,fuuuuuu... Nie cieszysz się czyimś szczęściem,idz na topik o pogrzebach. GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorio kochana sa trzy mozliwosci: masz okres wlasnie rzucil Cie facet bardzo dlugo jestes sama zgadlam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę sobie
Teoria - kobieto, daj sobie na wstrzymanie... razi szczęście innych, oj razi??? Trudno nie pokrytykować i nie wyśmiać, co??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę sobie
a do Autorki - gratulacje.... to nic że nagle spadło, zobaczysz dzieciak się urodzi, ważne żeby zdrowy, a reszta się poukłada...zobaczysz jak rodzice się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się zgadzam
teoria - nie jestem matką, w ciązy też nie, w trakcie okresu też nie, ale powiem krótko: czytałam dzisiaj kilka Twoich postów - jesteś beznadziejną debilką, frustratko :O Goń stąd idiotko i nie psuj innym szczęśliwych chwil tylko dlatego, że sama jesteś nieszczęśliwa. Kariery tu nie zrobisz, boś beton, co widać po przeczytaniu każdego z Twoich postów pełnych potu wymieszanego z jadem. Pryskaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek --- > moge odpowiedziec tym samym : co nas obchodzi ze kazdy wysilek wiecznosci moze sie zrodzic tylko z namietnosci ?? fuuuu pomocy---> nie mam okresu facet mnie nie rzucil jest ze mna ponad 4 lata nie zgadlas :) pisze sobie -----> alez ja sie ciesze szczesciem wszystkich ciezarnych i bynajmniej mnie ono nie razi - natomiast okreslenie fasolka dziala mi na nerwy :) się zgadzam ---> a pokaz mi jedna osobe, ktorej to zaklocilam spokoj i szczescie , ja tylko powiedzialam co mysle o tych \"zafasolkowanych mamusiach\" a Ty juz takie brutalne oskarzenia :P nieszczesliwa nie jestem, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo wiec skad u Ciebie takie informacje ?? :P co do okreslen : debilka, frustratka, idiotka powiem jedno - oceniasz innych swoją miarą :P TEORIA co robi tu karierę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się zgadzam
chciałabyś :P Zanim zaczniesz zmieniać innych, zmień tą badziewną stopkę :O :P "Fasolka" Ci nie odpowiada, serduszka, kwiatuszki i mefiusie i owszem :O Jesteś głabem - że ocenię Cię "swoją miarą" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się zgadzam
P.S. Mnie zakłóciłaś spokój swoją tu obecnością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird
hehe, niezle :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zgadzam ---> moja stopka jest zajebista :P jak sie nie podoba to nie patrz :P pozatym to kwiatek mi pierwszy dojechal o stopke wiec sie odgryzlam podszywaczu nie wyszlo Ci :P nawet najswiekszy slepiec zauwazy tą kropke po teorii a jak widac ja kropki nie posiadam naucz sie najpierw podszywac bo dobry podszyw wie ze pod czarnego to prostackie i niesmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×