Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wlosy po ciazy.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny,strasznie mi wychodzą włosy po ciąży,mam takie po ramiona i nie wiem czy lepiej jest ściąć czy kupić sobie jakiś dobry specyfik +witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasadniczo nalezy zbadac czy masz niedobor wit a nie bezmyslnie lykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy które były poddane niedoborom kilka tygodni/miesięcy temu i tak i tak wypadną. Wypadanie włosów jest konsekwencją stanu, który miał miejsce wcześniej, to nie jest reakcja na to co się dzieje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy powinnaś obciąć na krótko aby ich wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kolejny wielki MIT - obcinanie wlosow nie ma nic wspolnego z ich wzmocnieniem. kazdy wlos ma 3 fazy zycia i jesli jest on w fazie katagenowej czy telogenowej to nic juz go nie wzmocni, bo i tak wypadnie. wlosy wypadaja w odp. na to co sie dzialo kilka miesiecy wczesniej, ok. 3. ferrytyna jest b.wazna. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą mi nie wypadaly włosy,miałam grube i gęste,a teraz moje włosy są wszędzie,a to już 4miesiac po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmisz piersią? Jeśli tak to skończy się to dopiero około pół roku po jego zakończeniu. Witaminy dla karmiących wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcinanie nie wzmacnia włosów! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest całkowicie normalne i związane ze zmianami hormonalnymi w ciąży i po. Samo się zatrzyma i żadne witaminy tu nic nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w styczniu, miesiąc pózniej zaczęły mi wypadać strasznie a teraz widzę ze sie wszystko wynormowalo i przy skórze odrastają mi włosy. Witaminy nic nie pomogą bo to hormony musza sie ogarnąć i bedzie ok. A taka moja rada, skróć sobie włosy, wycieniuj i nie patrz na szczotkę po szczotkowaniu bo można dola złapać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×