Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aswe

wolny wzrost HCG

Polecane posty

Gość aswe

4 tydzien potencjalnej ciazy. HCG beta - 42 dwa dni pozniej - 46 Miala tak ktoras z Was i dobrze sie skonczylo? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
pewnie na poczatku moze rosnąc wolno....skoro mi wyszedł begta hcg 192 ale w 7-mym tygodniu...to peweni i mi w 4-tym tyg tak wolno sie posuwal z dnia na dzien... dopiero potem pewnie galopuje...jesli w ogole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
w tym sek ze to na poczatku galopuje :( ok. 70% wzrostu dziennie :( lekarz wlasciwie nei daje nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
pomoze ktos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
faktycznie b wolny przyrost , powinna skoczyc ponad 2x przez te 2 dni ale nie tracilabym nadziei , powtorz bete jeszcze raz , ostatni wynik powinien byc rozstrzygajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety bardz mały przyrost:( Możliwe ze puste jajo płodowe lub ciaza pozamaciczna:( Choc zdarzaja sie przypadki ze da kopa i urośnie czego Ci bardzo zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
dlatego tu pytam z nadzieja- bo te przypadki PODOBNO sa .... to moja siostra jest w ciazy. Na usg nic nie widac. beta HCG - jak widac. Tak bardzo chcialabym jej powiedziec, ze komus sie udalo :( dziekuje dziewczyny za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
moze ktos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
dziekuje. tak strasznei mi zal dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
sluchajcie a ja wam cos powiem..... ja mialam robione beta hcg wprawdzie raz ale bylo to w 7 tygodniu i wyszedl wynik 192. Jesli to beta mialo by az tak "galopowac" to ja te cale 3 tyg =21 dni pozniej niz aswe mialabym o wiele wiele wyzszy wynik w tym moim 7-mym tygodniu. Oznacza to ze i ja moglam miec w 4 tym tygodniu cos kolo 40, dwa dni pozniej moze nieco tylko wiecej tak jak aswe i dopiero sobie beta roslo i roslo az do tych ledwie 192 w 7-mym tyg. Potem nie wiem-nie mierzylam. Gdyby tak mialo sie podwajac to ja musialbym miec te 192 w conajmniej 5-tym tygodniu... Grunt ze teraz jestm w 14 tyg, o pustym jaju nie moglo byc juz dawno mowy, widzialam juz duza główkę rączke itp na usg, moja ciaza rpzebiega prawidlowo- tak ja sie czuje i tak twierdzi lekarz...i zaden lekarz nie zaniepokoil sie faktem ze w 7-mym tygodniu mialam jakies niby za niskie beta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam betę w 4 tyg ciązy 60 a po 2 dniach było juz 190 więc gdyby ta beta była mała ok 40 ale rosła tzn na dobę +_60% a na 48godz 115 % to znaczy ze wszystko oki. Ale mały przyrost niestety nie jest pocieszający:( Niech zrobi jeszcze po weekendzie...... wtedy wszystko będzie jasne. Zyczę oczywiscie ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
w niedziele ma zrobic. Ciaza zapewne jest - bo skad inaczej beta HCG? Problem - gdzie jest i jakie ma szanse na zdrowe dziecko :( za zyczenia - nei dziekuje, przesadna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
ale jak u mnie mogla przyrastac beta od poczatku ciazy do 7-mego tygodnia o 60 % na dobe jesli w tym 7-mym mialam te ledwie 192..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to prawda ale slyszalam ze czesto wolny przyrost bety w pierwszych tygodniach oznacza ciaze mnoga! takze moze to blizniaki lub trojaczki, kto wie:) badzcie dobrej mysli! w niedzielke sie juz wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
a czy jakby byly...raczki to czy nie byloby juz ich widac na usg? (to czwarty - liczac od owulacji - tydzien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
w ciazy ---->moze jednostki inne, wynik w roznych moze byc podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
no dobra - czyli raczej nei wrozy to nic dobregio i nie ma sie co ludzic :( Ma czekac do hcg 500, potem szpital i usuniecie :( Dziewczyny, jak jej pomoc przez to przejsc? Jedna mam siostre, kocham ja strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
linea - a jak roslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie w ciązy mnogiej beta jest duzo wyzsza tzn u mnie była 60 a moja kolezanka która miala wówczas 256 i w chwili obecnej jest w 12 tyg ciazy mnogiej Powiedz aby oprocz bety zrobila róeniez progesteron!!!!!! to jest bardzo wazny hormon aby utrzymac ciązę!!!! W 4 tyg moze jeszcze nie byc widac ciązy ale jesli nie ma plamienia to moze jednak są szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
progesteron wysoki - 29 (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
ale ta beta wciaz rosnie, wolno ale rosnie. Stad wskazanie ze to ciaza pozamaciczna :( I niestety trzyma sie to kupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski:( ja miałam 36 a inne laski pon=ad 100!!! A wcina luteinę lub duphaston? ja na poczatku jadlam 14 dzienniev a dzis 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
a tego nie wiem. ale w zeslzym cyklu miala progesteron 0,01 wiec ten jest i tak mega wysoki (chyba ze cos przekrecilam ale nei sadze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aswe, moja diagnoza - nie jest to ciąża pozamaciczna, wg mnie jest to samoistne poronienie... tak czy inaczej życzę Twojej siostrze jak najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
linea ---> pomimo ze to nieszczesne HCG wciaz rosnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejhejhejhej
Co do samej bety, nie pomogę. Nie robiłam tego badania ani raz. Jednak napiszę o tym co powinno być widać. Myślę, że spokojnie ciąża powinna być wykrywana na usg w 6 tygodniu, czyli 4 tygodniu od owulacji jak piszesz. Ja byłam w 6 tc potwierdzić ciążę (a mam dość długie cykle). NIe było wówczas jeszcze widocznego bijącego serduszka, ale pęcherzyk tak i odżywiający też, tak, że ciążę dało się bez problemu potwierdzić. 10 dni później na kolejnym usg było bijące serduszko i wielkość dziecka 12 mm. Przykro mi, ale niski przyrost + brak widocznej ciaży na usg chyba nie wróży nic dobrego. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aswe ja przy drugije juz zdrowej ciazy mialam w ciagu tyg skok z 400 w 5 tyg na ponad 7tys, w 6tyg ciazy a przy pozamacicznej w tym samym czasie krecilo sie ok tysiaca tylko ze byla to ciaza jajowodowa ale serduszko bilo:( na poczatku bedzie rosnac beta bo jednak cos sie dzieje w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
na usg widac endometium o rownej grubosci charakterystyczne dla II fazy cyklu. I tyle, koniec kropka. reszta to wymiary itp. Strasznei chcialabym znalezc tu iskierke nadziei, ze ktos w takiej sytuacji byl i wyszedl obronna reka. Niestety - nei widac a wrecz przeciwnie :( Ale to tez wiedza ktora sie nei zmarnuje. Dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×