Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greta_88

wózek 3w1 wybieramy najlepszy

Polecane posty

Gość greta_88

drogie mamy i przyszłe mamy! zaczynam się rozglądać za pierwszym wózkiem dla mojego synka. Rodzę wczesną wiosną. Nie wiem jaki wybrać, żeby spełniał moje wymagania. Koła nie mogą być skrętne. wózek musi jeżdzić po trudnych nawierzchniach, ponieważ mieszkam na wsi, dobrze byłoby , gdyby był 3 w 1 , nie może być mega ciężki , a cena maksymalnie do 2 tysięcy. co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaaxsxsxsxsxsxsxsx
xlander xa;p kola zawsze mozesz zablokowac w kazdym jest taka opcja.i nadaje sie do takich terenow;p lub espiro atlantic wszystkie kola pompowane.chyba ze wolisz cos bardziej klasycznego typu bartatina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tako acoustic, posiadam, jest rewelacyjny na trudne powierznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Dlaczego 3w1??? bierz bez fotelika, chyba, że to będzie dodatek firmowy, sprawdzony! _ a wózek? Kochana.. idealny na wertepy, śnieg, dziury, kostkę brukową, polne drogi.. Babyactive Ballerina (jest kilka modeli, ja mam używany wózek, model Style-już nie robią)... koła pompowane, duże, grube (są też wersje z takimi ala retro.. jak komuś się podoba, mnie nie). Mam ten wózek, więc wiem, jak się sprawuje.. i nie zamieniłabym go na żaden inny! Wejdź na stronkę babyactive poszukaj, obejrzyj.. można kupić oczywiście 3w1, ale ja jednak polecam 2w1 plus dobry fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Ja planuję zakup camarelo carera. W sumie to nowość więc pewnie niewiele osób go ma. Ale wydaje się fajny, jest lekki a koła można zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Cena 3w1 ok. 1500 zł. Chyba, że wybierzesz inny fotelik w stylu maxi cosi itp to wiadomo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wózek ze skrętnymi kołami to zapewne zawieszenie z amortyzatorami.. masakra.. dobry wózek, to ma stelaż w kształcie X i ma zawieszenie ma paskach lub wahaczach.. Taki wózek radzi sobie świetnie w każdym terenie..i nie telepie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam quinny buzz nie dawno kupilam stoi zlozony i czeka narazie :) wybor wydaje mi sie trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam bebetto luca i nie zamieniłabym go na nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam graco evo 3w1, kazdy element 1 kliknięciem montuje się na stelarzu, jest superlekki, ma rozkładaną na płasko spacerówkę (w przeciwieństwie do quinny czy graco symbio króre mają kubełkową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy Graco Evo 3w1 i uważam ten wózek za na prawdę godny polecenia, tak jak dziewczyny wcześniej pisały, łatwo montuje się poszczególne elementy. Wózek jest lekki, ładny, nowoczesny. Ma wszystko co potrzeba, a przy tym cenowo nie powariowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 dzieci i powiem tak... na jazde terenową tylko duze pompowane koła:) przerabiałam:) skrętne niby można zablokować ale to nie to samo:P gdybym teraz była w ciąży kupiłabym używaną gondolkę albo nową ale taką najtańszą bo to tylko na kilka mc:) a potem już konkretna spacerówkę:) celuję w używane bo za w miarę przystępną cenę można wyrwać naprawdę solidny wózek:) grunt to duże koła, możliwość jazdy przodem i tyłem, głęboka budka i szeroki podnóżek żeby spiące dziecko miało wygodnie:) wejdź na banglę i tam szukaj opinii o konkretnych wózkach:) bardzo przydatny portal:) a fotelik tylko markowy, najlepiej kilka poprzymierzać, poczytać opinie:) ważne żeby solidnie siedział w aucie bo wbrew pozorom nie każdy dobrze sie trzyma:) foteliki z wózków 3w1 to pseudo foteliki, po prostu nosidła i z bezpieczeństwem nie mają nic wspólnego:) aaa... i szukaj lekkiej spacerówki bo gondolka może byc cięzka bo maluch lekki:P ale przy większym dziecku waga wózka bardzo istotna:) tak bym teraz zrobiła biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tylko Concord Fusion. ale kolezanka miała casualplay S4 i tez byl w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X lander xa nie ma lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie babactive, ja mam elipso, tez mieszkam na wsi i po takich wertepach jezdze codziennie a wozek sie swietnie sprawdza. poza tym lekki, kola duze i pompowane, no i nie taki strasznie drogi, 3 w 1 za 1500 zl mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie też zastanawiam sie nad babyactive. to podobno dobre wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozki jane muum są w funkcji spacerowki, głebokiego i fotelika, bardzo stabilne no i funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie o wozku baby desing lupo? Wydaje sie tez byc ciekawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin porodu za 5 dni, wózek kupilam juz 2 miesiace temu. Wybrałam Verdi Sonic 3w1. Świetnie wyglada, solidny.... ale zobaczymy jak sie sprawdzi gdy na swiat przyjdzie corcia:) i cena bardzo przystepna jak na taki wozek, bo wyszlo cos okolo 900zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin porodu za 5 dni, wózek kupilam juz 2 miesiace temu. Wybrałam Verdi Sonic 3w1. Świetnie wyglada, solidny.... ale zobaczymy jak sie sprawdzi gdy na swiat przyjdzie corcia:) i cena bardzo przystepna jak na taki wozek, bo wyszlo cos okolo 900zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin porodu za 5 dni, wózek kupilam juz 2 miesiace temu. Wybrałam Verdi Sonic 3w1. Świetnie wyglada, solidny.... ale zobaczymy jak sie sprawdzi gdy na swiat przyjdzie corcia:) i cena bardzo przystepna jak na taki wozek, bo wyszlo cos okolo 900zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wozek muum, jest dosyć lekki i wygodny w prowadzeniu, materiał też jest dobry np w zapieraniu soczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jedo 4fyn ,super sie prowadzi,fotelika nie bralam z kompletu,kupilam maxi cosi citi ,a po 10mcach zmienilam na maxi cosi robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Tako Jumper - kupiłam odpcję 2 w 1 świadomie rezygnując z fotelika, zamiast tego dobrałam Maxi-Cosi Cabrio Fix z adapterami do Tako i całość w sklepie internetowym wyszła mi 1600, uzywam już prawie dwa lata i jestem mega zadowolona, na wertepy idealny, super się prowadzi, wygodna duża gondola długo służyla, teraz spacerówka jest w użyciu codziennie plusu: -pompowane wszystkie koła -dobry hamulec -możliwość blokowania kół do jazdy prosto -możliwośc wpinania gondoli i spacerówki w oba kierunki super amortyzacja, nic nie skrzypi i nie odpada mimo bardzo intensywnego użytkowania -pokrowce na gondole i spacerówkę -regulowane nachylenie rączki -możliwośc podnoszenia podgłowka w gondoli w kilku stopniach ten wózek ma tylko jedna wade - każda część wazy 6 kg więc spacerówka wpięta w podwozie to juz 12 kg ale ja mieszkam w domu i wózek po prostu wyprowadzam za próg, jakbym mieszkala w bloku to pewnie kupiłabym lekka spacerówkę zamiast wózka wielofunkcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy stosunek ceny do jakości oraz użyteczności znajdziesz w tym wózeczku-http://littlebaby.pl/p/93/2777/chicco-trio-s3-gleboko-spacerowy-3w1-najnowsza-kolekcja-2010-kolor-fuego-chicco-wielofunkcyjne-wozki-dzieciece.html Ps. prześledziłam wszystkie powyżej i niczym się nie różnią od większości ciasnych wózeczków z których dzieci szybciutko wyrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joolz Day + fotelik Cybex (uzywany do 2 tyś), super lekki, skrętny, praktyczny, duża gondola, wygodna spacerówka kubełkowa no i ten dizajn... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Enio firmy Matpol i jest super. Cena 3w1 to 1150 zl na allegro. Kola sa skretne, ale tak jak w innych mozna zablokwowac. Ale skretne kola to moim zdaniem podstawa, dobry i energiczny slalom wozkiem to najlepszy srodek na uspanie malucha:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wozki sa z Quinny, moj starszy synek jezdził w Speedi a teraz sie przesiadl do czegos lzejszego do Yezza i tez jestesmy zadowoleni, w sumie juz nie uzywamy tak duzo wozka ale zawsze jak na dluzszy spacer to bierzemy na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka1
Dla mnie skrętne koła były dużym ułatwieniem,ale ok jeśli nie chcesz to wózek speedi ma blokowane koła,więc będziesz miała na prosto,ma spore koła i spokojnie sobie radzi z trudną nawierzchnią;],poza tym lekko się składa i rozkłada nie będzie dla Ciebie to żadnym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babyactive ballerina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×