Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisora

Wózek 4baby SMART

Polecane posty

Gość lisora

Stoję przed wyborem wózka spacerówki. Jestem prawie przekonana, ale o wózku który wybrałam jest bardzo mało opinii w internecie. Czy ktoś posiada wózek 4baby smart i mógłby podzielić się opinią na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiam nad tą spacerówka, tylko ma jeden minus... Mała budka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisora
Tak, tez na to zwrocilam uwage. Jednak najbardziej obawiam sie braku opinii na temat tego wozka. Ewentualnie zastanawiam sie rowniez nad 4baby atomic wlasnie ze wzgledu na znacznie wiekszy zakres mozliwosci otwierania budki w stosunku do 4baby smart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ten smart mnie bardzo urzekł... I kolor i materiał i super lekkość. Ja jeszcze myślę nad 4baby croxx ale nie widziałam na żywo no i nie ma tego szybkiego i łatwego systemu składania ale za to fajna budkę... jest to dla mnie trudny wybór, chciałabym coś sprawdzonego, a opinii bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to wynalaze. Widziałem go na targach. Wybierz coś sprawdzonego i popularnego. Polecam Obejrzeć Anexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślę nad tym ale również myślę nad 4baby Rapid Premium co myślicie??? Bardzo espiro Magic ale cenowo dla mnie ciężko też trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślę nad tym ale również myślę nad 4baby Rapid Premium co myślicie??? Bardzo espiro Magic ale cenowo dla mnie ciężko też trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rapid ma chyba stalowe ramy, a smart aluminiowe... I Rapid zajmuje więcej miejsca po złożeniu. Ja w piątek jadę po smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostawiłam sobie spacerówkę od Anexa i jej nie zmienię. Jedyna ,która daje radę jeździć po piaskach i nierównych drogach a przy tym bardzo wygodna i duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłaś tego smarta? też sie zastanawiam jak się nim jeździ i jeszcze rozważam coto baby verona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, posiadam smarta od.roku i ODRADZAMM. Jest piekny i to jedyna zaleta. Ta. Krotka buda porazka. Wozek dla osob wysokich (brak regulacji raczki). Plytka (moja dwulatka wchodzila zima ze szpiworkieem nana styk, a jest bardzi szczyplaa)... alle i tak najgorsze. Sa kola ktore po prostu blokuja sie najmniejszej nierownosci... Juz.bardziejj funkcjonallny jest rapid. Wyszedl terazz z. Poddovna. Tapicerka. Pozdrawiiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisora
Dzięki za odpowiedzi. Ja się w końcu nie zdecydowałam, bałam się, że za mało o nim wiem. Kupiłam GB Qbit + i póki co jestem bardzo zadowolona, jest sporo testów w Internecie tego modelu i bardzo odpowiada mi wizualnie. Ale mam go dopiero od dwóch tygodni, także zobaczymy co będzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam ostatecznie ten coto baby Verona. Minus to trudny dostęp do kosza - ale wiele wózków tak ma, z podbijaniem trzeba go wyczuć, bo ma amortyzację na łączeniu stelaża, więc pierwszy nacisk nie daje efektu, a potem nagle dość mocno, ale ogólnie jestem zadowolona. Szczególnie z lekkości (6kg), rozkładania jedną ręką i noga ;) i po złożeniu też bardzo wygodnie się go nosi jak teczke, a mialam krótko inny to miał uchwyt, ale o nogę się obijał. Po lesie też dał radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam 4baby smart. Wozeczek bardzo fajny,lekki dobrze się prowadzi,polecam dla starszych dzieci,ja zakupiłam go gdy synek skończył 6m-cy,niestety jadąc nie widzę dziecka i to mi w tym wózku przeszkada. Materiał tapicerki fajny ale szybko się brudzi ja kupiłam z kolorze szarym i jest za jasny,synek narazie wylacznie leży,nie wyobrażam sobie jak zacznie już pewnie siedzieć i pić czy jest w podróży,będę musiała wiecznie szorowac paląk bo nie ma folii na nim...takie moje uwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiałam się nad nim chwilę ale ostatecznie wybrałam adamex barlettę. przekonał mnie design, funkcjonalność no i nie ukrywam, że również cena tego wózeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggga
Mamy 4 baby smart od roku, pierwsza reklamacja po 7 miesiącach stelaż złamał sie. Dziś po raz kolejny wózek złamał sie w innym miejscu. Szczerze nie polecam niby lekki fajnie się składa ale poza tym tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekki, ładny ale niestety słabe materiały; rama pękła. Nie polecam jeśli zamierzacie sporo nim jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×