Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek CROSSWALK dziewczyny opinie potrzebne

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o tym wózku www.pinkorblue.pl/Sklep-Jane/Zestawy-podrozne/Epic/JANE-Wozek-sportowy-Epic-Crosswalk-z-gondolka-Matrix-Light-2-Red-1.html może któras go widziała w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345ja
Bardzo ładny :) i z opisu brzmi bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jakaś nowość ten croswalk bo nie kojarzę kompletnie ale fajnie mało waży, ciekawe czy tak jak pisza nadaje sie na każdy teren trzeba go sprawdzić - jakby któras miała okazję to tez jestem ciekawa opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane wogóle robi dobre wózki , ja miałam spacerówkę z tej firmy swego czasu pozyczoną od koleżanki na wakacje - nie pamiętam nazwy ale świetnie nam sie spisywał , one sa pod kątem obsługi bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygooglowałam dobie ten wózek- wygląda bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam wózka niestety, będę szukac, moze w Smyku, bo tam najwiecej zawsze nowości maja.Ale....Znalazłam fajny filmik z tym Croswalkiem https://www.youtube.com/watch?v=duRLe9X1uFY To co zwróciło moją uwagę na plus dla niego to zwrotnośc i jazda po nierownym terenie- i po trawie i boisku i nawet po krawężniku nie widac było żeby była jakaś trudność w podbiciu, te kola jakby same sobie z tym poradziły bez podnoszenia wozka przez gościa Czytałam że ma niezależne tylne zawieszenie , może to dlatego tak lepiej sobie radzi niz wozki ze wspólnym zawieszeniem bo one beda "sztywniejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnooka09876
Ja go będę zamawiać. Oglądałam go w sklepie - jest konkretny Gośc pozwolił mi ze sklepu wyjechać po schodkach na parking- bardzo zwrotny i lekki w prowadzeniu jak będe mieć go juz w domu to wam napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się mogę pochwalić- nabyliśmy ten wózek Crosswalk Jane - super jest mamuśki :D jak chcecie to pytajcie, nie mam długo ale juz jeżdzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ten wózeczek sprawdza się w terenie(amortyzacja)? jak wykonanie( nie telepie się np. fotelik jak się wepnie do stelaża? na YouTube jest filmik, że się okropnie telepie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkuję crosswalk od sierpnia i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest zwrotny, amortyzacja radzi sobie bardzo dobrze, spacery po lesie to dla niego "bułka z masłem", łatwo się składa no i ślicznie wygląda. Jedyne co bym zmieniła to hamulec na nożny ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo bardzo bardzo fajnie sie zapowiada na tych filmach, jak ta kobieta wyjmuje siedzisko i je wkłada- no rewelacja jak prosto, fajnie funkcjonalny wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam te filmy na yt i nieźle wyglada i pokonuje nierównosci tak lekko, ciekawy modelik , jak ktoś jeszcze ma to piszcie jak się sprawuje koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blooddonor
Hej dziewczyny! I jak Wam sie sprawuje wózek? Pytam bo tez zastanawiam sie nad jego wyborem, u mnie w miescie niestety nie mogę obejrzeć go na żywo :/ a babeczka w sklepie mowila- oczywiscie zaocznie :)) ze spacerówka jest mała, wąska, niewygodna. Dzidzia bedzie za dwa dobre miesiące, wiec jak na gondoli za bardzo mi nie zależy, aby była super, tak do spacerówki będziemy wchodzić zapewne na zimę :))) Pomóżcie kochane!!! Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My czekamy już tylko na trochę lepszą pogodę i przesiadamy się do spacerówki. Na pierwszy rzut oka wydaję się rzeczywiście może trochę węższa od polskich wózków albo po prostu polskie wózki są takie wielkie. Gondola tez wydawała mi się mała a córka skończyła właśnie 6 miesięcy i jeszcze jakoś jeździ :) Crosswalk jest taki zgrabniutki :) Mogę zmierzyć spacerówkę jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blooddonor
Super :-) dziękuje :-) w sklepie fanki innych marek mówią, ze dziecko pojeździ w crosswalku Max do 1.5 roku. A zima plus śpiworek i ciepłe ubranie to już w ogóle tragedia :-) No ale :-) reklama dźwignia handlu :-) Gondoli jakiej używasz? I jak sie prowadzi wózeczek :-) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacerówka ma szerokość ok 33 cm. Nie wiem czy to dużo czy mało bo nie porównywałam z innymi ale jak tylko będę miała okazję zmierzyć inny wózeczek to napiszę. Siedzisko spacerówki wygląda na porządnie zrobione, materiały wydają się dobre jakościowo, spacerówka ma możliwość rozkładania się kubełkowo i "normalnie". Gondolę mam transporter i taką składaną na płasko to chyba micro. Wolę transporter przede wszystkim że mogę córce podnieść zagłówek. Materiał jest ładnie naciągnięty, nic nie wisi :-) Micro jest dobra na wyjazdy, zajmuję dużo mniej miejsca w aucie. Wózek ogólnie użytkuję się bardzo dobrze. jest bardzo zwrotny, przyjemnie się go prowadzi. Nie tylko w mieście ale w terenie także. Mam dwa psy także codzienne spacery po lesie są dla nas koniecznością ale wózek spokojnie daje rade. Trzeba regularnie czyścić i smarować kółka ale to chyba w każdym wózku. Osobiście wolę crosswalk i użytkować go z przyjemnością nawet jeśli to będzie tylko do 1,5 roku i zmienić potem na parasolkę niż męczyć się z wielkim wózkiem :-) czas pokaże do kiedy nim pojeździmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crosswalk ma całkiem normalną wielkość, wcale nie jest za mały Mam w domu jeszcze spacerowke innej marki ( zostawiam bo hamulce coś szwankują ale wywioze go do mojej mamy, tam sie jeszcze przyda) i kupiłam crosswalka wielofunkcyjnego - spacerowka w nim wcale nie jest mniejsza , porównywala wielkość , a w tej mojej dziecko mi jexdziło do 3 rż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie 1,5 roku tylko, kto wam tak powiedział? wg mnie spokojnie, 2-2,5 roku dziecko pojeździ, potem dzieci juz nie chcą w wózku. Przyjaciółka go kupiła, spacerówkę właśnie , więc znam wózek i wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i uwielbiam :) :) :) kto się zastanawia to niech go przetestuje sobie w sklepie- super wózio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podeślecie mi zdjęcia w wersji spacerowej... Nie mam gdzie obejrzeć a nie mogę się zdecydować co do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny. no ale właśnie kurcze po tych katalogowych nie umiem sie zdecydować ;/ podoba mi sie właśnie najbardziej najnowsza kolorystyka (soil i red - czarno-czerwony powraca) ale pytałam w sklepie i one będą dostępne dopiero końcem maja (na zamówienie). a z pośród tych co są teraz na necie nie wiem, porostu nie wiem. jedyne co wiem to na pewno nie ten turkusowy i nie kremowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeździłam przez weekend u znajomych takim modelem (spacerówką), zakupili go niedawno i chyba mają w takim razie jakiś wadliwy, bo przednie kółka non stop blokowaly się w poprzek. I nie w trudnym terenie tylko na kostce i asfalcie. Siedzisko jak dla mnie to nie jest za duże, na codzień jeżdżę innym wózkiem i mamy dużo większą i szerszą spacerowke a zarazem jest lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×