Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goHaa

wózek dla dzidziusia - jaki, za ile, i gdzie ???

Polecane posty

Gość goHaa

w lipcu przyjdzie na świat nasze maleństwo, postanowiliśmy, że wózek kupimy wcześniej ale nie jest to takie proste - jest kilka rodzajów: głębokie, spacerowe i ... jeszcze jakieś, są np: kilkuczęściowe z nosidełkiem czy fotelikiem samochodowym i pewnie jeszcze z innymi dodatkami, ceny też są bardzo różne od kilkuset zł po kilka tysięcy. Zgubiłam się w tym wszystkim i nie wiem co wybrać. Jeśli znacie jakąś dobrą firmę z rozsądnymi cenami, albo możecie podać adresy sklepów gdzie są rozsądne ceny - napiszcie. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mama
Przepraszam bo w sumie nie na temat, ale nie moge sie opanowac piszesz ze rodzisz dzidzie w lipcu - bedzie rak czy lew? Najlepsze dzieci sa z lipca :) wiem to z autopsji ( ach ta moja skromność) ;) Pozdrowienia! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
termin mam na 31 lipca to lew. Już nie mogę się doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa
Odradzam serdecznie spacerówkę graco sterling. Miała być luksusem dla dziecka i dla nas,a jest udręką. Kosztowała 750 złotych. Co prawda jest ekka i ładnie wygląda, ale to koniec zalet. Cała piszczy (mimo smarowania), słabo amortyzuje nierówności, nadaje się tylko narówniutkie powierzchnie. Takiego bubla w życiu nie miałam. Pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeżeli chodzi o wybór wózka - to zależy od wielu czynników - np. , czy mieszkasz w mieście w bloku i czy będziesz musiała potem wnosić ten wózek po schodach ; czy lubisz chodzic na długie spacery ( wtedy polecam wózek na dmuchanych kołach - naprawdę luksus dla maleństwa - świetna amortyzacja , a i prowadzi się świetnie , ale ciężki ) , czy też przemieszczasz się głównie samochodem i wózek potrzebny Ci jest sporadycznie ( wtedy mały , lekki , łatwo składany ) ja troche ponad dwa lata temu , jak urodziłam synia - kupiłam właśnie taki duży , na dmuchanych kołach , oddzielnie gondola i spacerówka , przekładana rączka , duży kosz na zakupy ... super sprawa , maluszkowi wygodnie , prowadził się swietnie ( to był wózek polskiej firmy - wstyd się przyznać - nie pamiętam jakiej :) , nazywał się sprint ) , rok później urodziła się córcia i też w nim jeździła , wózek bardzo wytrzymały - po dwójce dzieci wyglądał jakbym go kupiła z miesiąc temu ( stoi teraz w komisie ) niestety jak niunia podrosła musiałam kupić lżejszy ( wychodząc na dwór z dwójką małych dzieci - ciężki wózek odpadał ) kupiłam spacerówkę corrado - Edyta 1 , bardzo podobna do np. graco mirage , tylko tańsza :) , ale to już typowa spacerówka i dla niemowlaczka moim zdaniem się nie nadaje a - i jeszcze - weź pod uwagę to , że w zimie łatwiej prowadzi się taki na dużych kołach , niż na podwójnych malutkich pozdrawiam jakbym mogła jeszcze jakoś pomóc - pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1111111
Witam! Polecam wozek MUTSY URBAN RIDER. Mysle, ze najlepiej zrobisz jak obejrzysz go sobie na srtonie www. Jest drogi ok 2000zl ale warto w niego zainwestowac. Uzywam go od 1,5 roku- najpierw gleboki teraz spacerowy (mozna go kupic w kilku wersjach).Jest dobry na na każda pore roku, lekki jak na wozek z dużyni kołami, super sie składa-wejdzie do malego samochodu.Nie mam zadnych zastrzeżeń i polecam serdecznie. p.s Zobacz tez wozek IMPLAST DRIVER-jest taszy, polski ale ponoc dobry(str www)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29
No fakt Musty ponoć są super, ale tyle to kosztuje chyba sama gondola? Choć dla mnie jako spacerówka to są jakieś takie niskie nie wiem dołądnie bonie używam, ale oglądąłm w sklepie. Ja miałm polski wózek firmy Roan model Hugo (cena ok. 750 zł) duży na pompowanych kołach z przekłądasną rączką - pokonwyał wszystkie wniesienia i krawężniki beż trudu. (www.roan.pl) Wada ciężki jak kazdy duży wózek. Ponieważ nie posiadam samochodu, musłam zmienić go teraz na spacerówkę typu parasolka, bo ciężko było małego tachać w tym wózku. Teraz mamy peg - perego plkio p3 complito - super wózek jako spacerówka(cena 985 zł) można do nie go dokupić gondolę i wtedy masz głęboki wózek, ale nie wiem czy bym się zdecydowała, dziecku znacznie wygodniej jest w wózku na dużych pompowanych kołach. Ponośc dobre są też wózki bebe car ale też są drogie. Jeśłi jestś z Warszawy to polecam Ci sklep Calineczk i Ggatek na ul: Grochowskiej tam na pewwno coś Ci dobergo doradzą - mają bardzo duży wybór wóżków - dają upusty i moga też dostraczyć do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
wielkie dzięki jesteście kochane !!! mieszkam w bloku w Warszawie więc ze schodami będę musiała sie zmierzyć, koła raczej wybiorę duże bo nasze chodniki - same doskonale wiecie, dzięki za adresy sklepów z dużym wyborem bo takie szukanie w ciemno krążąc po mieście zabiera strasznie dużo czasu. jeśli coś jeszcze Wam się nasunie - piszcie pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Przychylam się do wypowiedzi poprzedniczek :) od siebie dodam: jestem szczęśliwą posiadaczką implasta driver 4xl. Argumenty za: wielkie pompowane koła, a dzięki temu świetna amortyzacja na nierównych (czyt.wszystkich!!!!) chodnikach w Polsce ;), przednia oś skrętna-niesamowite jak dla mnie, gondola+spacerówka, w zestawie folia przeciwdeszczowa i moskitiera, sportowo-terenowy wygląd-nam się szalenie podoba, itp, itd ;) Argumenty przeciw? Cena ....jak dla kogo :( Zajrzyj: www.implast.com.pl Znajdziesz tam wszystko!!! Poza tym wyrób 2004-go roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
do beata27 - cena - no niska nie jest ale wózek nawet wygląda na solidny. mam jeszcze jedno pytanie - na jak długo wystarczy taki wózek tzn. czy będę musiała kupić potem kolejny pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
przepraszam beta27 za przekręcenie pseudonimu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Nie bardzo rozumiem? :0 "Na jak długo?" Wózek dwufunkcyjny-więc w przyszłości nie zamierzam kupować spacerówki-jeśli o to Ci chodzi-a solidnie wykonany to jest-pozostaje tylko dbać o resztę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
beta=Beata-więc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj znac
jestes z krakowa to mdaj znać ,mam tanie wuzki po cenie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
beta27 - przeczytałam opinie - dzięki daj znać - jestem z Warszawy w przyszłym tygodniu mam zamiar pochodzić po sklepach i już się zdecydować - napiszę jaki będzie wynik pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiatka
witam!! Wiem że może autorce tego tematu już nie pomogę bo jest za późno, ale może pomogę innym mamom. Mnie osobiście zachwycił wózek firmy deltim o nazwie fokus. Jest bardzo lekki (a to dla mnie najważniejsze), ma popmpwane koła o średnicy moze ciut mniejszej od innych wózków ale za to 3 stopniowy system amortyzacji, więc nadaje się na nasze krzywe drogi. Jest to wózek ze spacerówką w komplecie, można dokupic też fotelik samochodowy który montuje się w miejsce gondoli jeśli przyjdzie na to ochota... Regulowane oparcie to wygoda dla maleństwa. A już absolutna rewelacja to to, że składa się na płasko cały dosłownie, równiez gondola, dzieki czemu zmiesci się w kazdej nawet bardzo małej szafie, nie mówiac już o samochodzie. Cena nie jest wygórowana, zestaw ze spacerówką, torbą, folią nieprzemakalną kosztuje ok. 1000zł, co uwazam nie jest drogo. Acha i waga wózka w całości ze wszystkim to 13 kilo bo posiada aluminiowy stelaż. Jest naprawde poręczny, nawet jesli mieszka sie wysoko i nie ma windy z powdzeniem mozna zniesc wózek na dół czy wnieść na góre ( odpinana gondolka moze również służyc jako nosidło oraz fotelik samochodowy w pierwszych miesiacach zycia dziecka - wystarczy dokupic odpowiedni zestaw mocujący który kosztuje grosze). I co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałam wózek Mutsy ... ale pewna doswiadczona mama doradziła mi, aby kupować taki, który ma duuużą gondolkę, jako, że dzidziuś urodził się w czerwcu... więc mamy przed soba całą zimę... Szukałam długo ... i znalazłam wózek na aluminiowej konstrukcji, z dużymi pompowanymi kołami, skrętnymi dodam, także łatwo się nim kieruje oraz z dużą gondolką!!! Połowę tańszy od Mutsy. Dostałam fotelik maxi cosi gratis :) Wózek jest polskiej firmy Jedo :) POLECAM !!! ps. Mam koleżankę, która urodziła parę dni za mną, posiada wózek Mutsy i jej syn już się nie mieści.. nogi mu wystają ...heh... i ma teraz dylemat .. co robić? spacerówka na zimę?? jak dziecko ma 5 miesięcy i jeszcze nie siedzi? ... albo kupić nowy wózek ... albo siedzieć w domu i nie wychodzić na spacery... Także, przy wyborze wózka kieruj się tym, aby miał duża gondolkę!! ponieważ dzidziuś urodzi się w lipcu ... i macie całą zimę przed sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojj... a to już dawno po czasie :) może inne mamy skorzystaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczanti
Witam, zastanawiam sie nad kupnem wózka BABYSAFE SPEEDY. Czy któraś z Was miała może tak wózek? Do jego kupna zostały mi jeszcze jakieś 2 miesiące. Dodam, że ma być to pierwszy wózek dla maluszka urodzonego w listopadzie. Proszę o opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczanti
Witam, zastanawiam sie nad kupnem wózka BABYSAFE SPEEDY. Czy któraś z Was miała może tak wózek? Do jego kupna zostały mi jeszcze jakieś 2 miesiące. Dodam, że ma być to pierwszy wózek dla maluszka urodzonego w listopadzie. Proszę o opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
Ja polecam wózki wielofunkcyjne. Przydają się na kilku etapach życia maluszka. Wózek dla swojego maleństwa zamawiałam w sklepie HappyMothers.org. Zdecydowałam się wózek Bugaboo Cameleon. Jest niezwykle funkcjonalny i trwały. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Zdecydowanie polecam poszukać takich akcesoriów na stronie www.minitraper.pl . Oferują tylko wybrane rzeczy od renomowanych marek, żadnego badziewia z Chin, czy Wietnamu! A do tego bardzo sympatyczny kontakt i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki w rozsądnej cenie ma firma http://prampol.pl/pl/ . Ja kupiłam swojej córci wózek Style i prezentuje się bardzo ładnie. Aż się zdziwiłam, że takie cacko można tak tanio dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duży wybór wózków jest w sklepie Zebra Świat Dziecka w Warszawie na Ursusie, ulica Kolorowa 19 / 142, przenieśli się z ulicy Bodycha. Ceny często promocyjne, warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam wozkow MUTSY, maja malą gondole, zaraz ją wywalisz, bo dzieciak sie nie bedzie miesil, sa ldane wozki ale dla kogos kogo stac hcyba na 2 wozki dla szpanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz naprawdę dobrej jakości artykułów przeznaczonych dla dzieci to z pewnością zainteresuje cię oferta krakowskiego Centrum Dystrybucji Semma. Moim zdaniem to najlepiej zaopatrzona hurtowania z dość atrakcyjnymi cenami. Jej ofertę znajdziesz na stronach serwisu pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×