Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polećcie coś proszę

Wózek dla dziecka do 25 kg (waga obciążenia)

Polecane posty

Gość Polećcie coś proszę

Mój roczniak waży 12 kg. Jeździ jeszcze w spacerówce z wózka wielofunkcyjnego). Wózek jest ciężki , synuś też. Czasami nie chce siedzieć w wózku na spacerze i muszę prowadzić Go za rączkę a drugą ręką pchać wózek. Polećcie mi taką spacerówkę do 250 zl która starczy na dlużej, dziecko mi z niej nie wyrośnie a w której będzie mógł spać na spacerach. Zależy mi na przekładanej rączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
Czytalam sporo dobrych opinii o wozku BabyDan Stockholm, wyglada jak parasolka ale jest chyba do 23 kg wagi dziecka,osobiscie chcialam kupic zeby miescil sie do samolotu,ale niestety juz nie bylo nigdzie. My uzywalismy Bugaboo Frog do mniej wiecej 18 miesiaca(latwo go zmiescic do bagaznika, pozniej Bebecar Urban,ktory jest wiekszy ale nigdy nie probowalam go do bagaznika pakowac, natomiast moj syn ma 2 lata i 4 miesiace, wazy 21 kg i miesci sie w nim bez problemu kiedy musze isc gdzies w kilkugodzinna trase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczykowy świat
25kilo...matko,tyle to chyba 8 latki waza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola
2,5 latek wazy 21 kilo? wow,przeciez to otyłosc III stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
nie, nie otylosc :). Wyglada jak 4-latek, nosi buty rozmiar 29 - po prostu odziedziczyl atrybuty po tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
wczoraj nawet bylismy u pediatry na rytynowej wizycie i stwierdzila ze ze wzrostem i waga miesci sie w skali 4-latkow i na pewno bedzie najwiekszy w klasie :D Mieszkamy za granica wiec do szkoly pojdzie za 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 kilo? moja 2 latka wazy niecale 13 a i tak wyglada jak pączus:D duzego masz synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola
Kobieto,konsultuj sie endokrynologiem jak najpredzej! 2 latek ktory wazy 21 kilo to ewenement na skale swiatowa chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
i wazyl tak samo jak dziecko autorki postu - 12 kg w wieku 12 miesiecy, 15 kg 15 miesiecy, 18 kg - 18 miesiecy :D Dodam ze nie je slodyczy, smak cukru nie znal do 18 miesiaca zycia, kaszki jadl tylko bez cukru,kuchnia dietetyczna bez smazonych potraw, owocow zjada przynajmniej kilka dziennie plus warzywa,na przekaski chleb ryzowy i chrupki kukurydziane, ewentualnie batoniki zbozowe Hipp. Do tej pory nie zna smaku czekolady wiec raczej go nie tucze. Zdecydowanie nie jest dzieckiem grubym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
do paola ola - no wlasnie moj nie wyglada jak paczus, ale spodnie nosi na 110 cm niektore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
to powyzej mialo byc do sweet rose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi,ale
a co do wozka to ciezko chyba znalezc cos lekkiego i do takiej wagi. My uzywamy tego Bebecara,ale sporadycznie, jesli rzeczywiscie musze gdzies daleko podjechac albo zrobic wieksze zakupy kiedy meza nie ma w domu, zwykle mamy szelki i maly maszeruje bardzo chetnie a szelki daja mi poczucie bezpieczenstwa bo raz sie wyrwal prosto pod samochod bez zadnego ostrzezenia i i gdyby nie szelki to wole nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, nie litości
nawet jeżeli wygląda jak czterolatek, to czterolatki tez tyle nie ważą. Chyba że jakies grubasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Alankaaaaa
Jeśli dziecko urodziło się z wagą 4800 to chyba normalne, że rośnie, rozwija się i jest po prostu duże. Może odziedziczyło to w genach. Czy Wy naprawdę nie możecie tego zrozumieć? Dziecko w pierwszym roku życia potraja swoją wagę urodzeniową, więc co w tym dziwnego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie to ja miałam
chyba z 8 lat, gdy ważyłam 25 kilo, ale przy wzroście 135 cm więc sorry, ale 21 kilo to nie jest normalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inc.inc
o ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankassa
radze zerknąć w jakiś sklepach online, które mają dojście do dobrych cen wózków, na allegro już jest drogo, a np. w chicco mio są dobre ceny maxi cosi wózków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1234554321
tez mam ten problem... moj syn 2 latek wazy 20 kg i ma 98 cm i wozek chicco padł:( raczka sie połamała .... jaki wózek polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
phill teds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaaaaaaasynka
Ale się wszyscy doczepili do wagi dwulatka że 21 kilo, a mój synek ma 10 miesięcy i waży 12 kilo i ma 84 cm wzrostu i też gruby nie jest, więc potrafię uwierzyć że dwulatek może ważyć 21 kilo i też nie być gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma 2 latka i wazy 12kg i jest bardzo szczupla i wzrost ma 93cm a syn ma 6 lat 130cm i wazy 27kg i wcale gruby nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka gdy się urodziła ważyła równe 3 kg, za tydzień będzie miała 6 miesięcy i waży 10 kg. Jakoś strasznie gruba nie jest, wygląda troszkę "lepiej" niż przeciętny bobas. Karmię ją tylko i wyłącznie piersią. Ja także poszukuję wózka dla dużego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
Ja mogę wam ewentualnie doradzić z mojego doświadczenia, miałem wózek Jane Muum, bardzo poręczny wózek, lekki, wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Weszłam na ten topik, bo myślałam że ktoś napisze coś konkretnego czego oczekiwała autorka, a tu praktycznie same krytyki wagi dziecka. Wiem, że temat jest stary, ale nie mogę się powstrzymać od komentarza, bo denerwują mnie te mamy, które mają chudzinki za dzieci i takie, które się malutkie urodziły i chyba z zazdrości, że inne dzieci potrafią być duże i dorodne krytykują wagę i wzrost innych dzieci, nawet ich nie widząc. Mój syn urodził się ponad 4,200 kg i mając 11 miesięcy waży prawie 11 kg, mierzy ponad 80 cm (ubranka nosi rozmiar 86), rozmiar buta 22 i wierzę, że dwulatek może ważyć od 20 kg;-) Więc zamiast krytykować dziecko, ten kto może powinien pomóc mamie. Ja jeszcze mam malucha, więc nie znam się na takich wózkach, ale inne mamy pewnie mają wiedzę i powinny pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga urodzeniowa nieraz nie ma nic wspolnego z późniejszą wagą. Mój bratanek i bratanica urodzili sie z waga ponad 4kg. A teraz jedno w wieku 6 l drugie 12 sa szczupli,i to nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mura z maxi cosi? uzywana mozesz znalezc w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko waży 12 kg a Ty myślisz o wózku do 25kg ? hehe masz pojęcie jak rośnie dziecko w ogóle ? mój syn gdy miał rok miał 12,300g obecnie ma 6,5l i waży 28 ale jest dość wysoki i "ubity" ma 124cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem. Chciałam kupić jeden wózek spacerowy i móc używać go do końca okresu "wózkowego" u mojego dziecka. Dziecko było duże - gdy miało pół roczku ważyło 10 kg. Odkupiłam używaną Inglesinę Trip. Moje duże dziecko wyglądało w niej na bardzo małe. Niby wózek niewielki ale jakiś taki dość głęboki. Bardzo fajnie i lekko się prowadzi mimo tego, że woziła już wcześniej dwójkę dzieci. Ja zapłaciłam za wózek 300 zł, do tego otrzymałam jeszcze bardzo cieplutki śpiworek na zimę, ochraniacz na nóżki oraz uchwyt na kubek. Dziecko co prawda ma teraz 7 miesięcy i jakoś tak przestało tyć. Robi się raczej wyższe. Jeżeli to komuś pomoże wózeczek kupiłam na OLX. Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Waga urodzeniowa nieraz nie ma nic wspolnego z późniejszą wagą. Mój bratanek i bratanica urodzili sie z waga ponad 4kg. A teraz jedno w wieku 6 l drugie 12 sa szczupli,i to nawet bardzo. x Oczywiście, że waga urodzeniowa w pierwszym okresie życia ma znaczenie. Bo jeśli dziecko podwaja wagę koło pół roku, a potraja koło roku, to naturalne jest że dziecko urodzone 2 lub 2,5 kg będzie ją miała inną niż dziecko urodzone z wagą 4 lub 4,5 kg. Zakładając oczywiście te same warunki jedzeniowe i inne. Dopiero jak dziecko ma kilka latek to warunki genetyczne i pokarmowe biorą górę i stąd różnica w wadze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojego dziecka wybralam Murę z Maxi Cosi. I polecam, bo sprawdzila sie super, porządnie wykonana- zwlaszcza stelaż i ma mocne piankowe kola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×