Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WÓZEK DLA DZIEWCZYNKI :)

Polecane posty

Gość Monika Łagód
Super wózek dla dzieci http://www.cozacena.pl Wózek BABY JOGGER City Select Quartz City Select - unikatowy wózek wielofunkcyjny o sportowej stylistyce. Umożliwia transformację w wózek głęboki, spacerowy, podwójny, z gondolą, z fotelikiem, dla bliźniaków i rodzeństwa w różnym wieku,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Anex Sport. Ta firma ma naprawde piękną kolorystykę i napewno coś byś wybrała. Materiały wysokiej jakości. W gondoli materacyk kokosowy obszyty bawełną z jonami srebra. W budce wszyta moskitiera. Spacerówka ma materiały łatwe do czyszczenia. Barierka która jest w komplecie wykonana jest z eco skóry. Okrywa na nóżki . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowy Anex to jest to:) Obejrzyj a na pewno ci się spodoba. Biały stelaż z różem- cudo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dla dziewczynki mam całego czarnego Anexa. Do różowych ciuszków idealny. A tak serio to polecam ci ten wózek bo nic się z nim nie dzieje a jeździ dosłownie wszędzie. szukałam długo i nic lepszego nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam.coreczkę ale różowy kolor to nasz wróg. Kupiłam wózek Anex Cross cały czarny. Jest modny i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o macie do wózka? Ja mam taką z reluganu z dear eco i świetnie się sprawdza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej córeczki wybraliśmy szarego Anexa . Można dobrać w tym kolorze dużo fajnych dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia wozi sie Anex Sportem kolor granat z białym. Chciałam kupic wózek neutralny bo napewno wózek zostanie dla drugiego dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gość wyżej :-) posiadamy Anex Sporta kolor granat z bielą . Obecnie córcia nim jeździ ale byśmy w niedalekiej przyszłości mieć kolejne dziecko i jeśli bedzie synek to kolor ok :-) Wózek polecam bo jest naprawde solidnie wykonany. Gondola spokojnie na 6/7 miesiecy starczy a spacerówka jest duża wiec do 3 roku starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dla dziewczynki idealnie sprawdza się Anex Sport w kolorze szarym. Wszystkie dodatki niezależnie od koloru pasują do niego idealnie:) wózek jakościowo ok i łatwy w obsłudze. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam szarego Anexa. Córeczka wygląda w nim cudnie zwłaszcza w różowych ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo neutralny kolor. Kupiłam Anex Crossa całego czarnego. Jest piękny i praktyczny. Moja księżniczka wygląda prześlicznie w tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić wózek gdzie kolor jest odpowiedni dla chłopca i dziewczynki. Natura lubi platac figle ;-) Dlatego i ja kupiłam Anex Sport w neutralnym kolorze. Musztardowy :-) Mam dziewczynkę ale wozek na pewno zostawie dla drugiej dzidzi :-) Solidne wykonanie na to pozwoli. Używam go już ponad rok a wózek dalej wygląda jak nowy. Wygląda i jeździ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o model wózka to zdecydowanie Anex Sport a jeśli chodzi o kolor to tylko czarny :) idealny dla dziewczynki i dla chłopca. A przy tym jest elegancki i bardzo praktyczny. Ja się zakochałam w tym modelu wózka jak i w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynazJanowca
Ale reklama.... Spam, a nie prawdziwi ludzie. Na pewno nie ulegaj temu wymogowi, ze dziewczynka to rozowe. moja barletta od adamexu jest bialo-szara. Nie wiedzialam co za maluszek sie urodzi wiec wybralam nautralny ale elegancki kolor. na pewno patrz tez na to na czym ci zalezy. ja chcialam pompowane kola i gleboka gondole wiec wybralam ten model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wózek to my mamy Emmaljunga nxt 90 w kolorze outdoor navy czyli taki granat w połączeniu z czarnym stelażem i brązową rączką, szczerze jak dla mnie jest super :) nie chcieliśmy z mężem konkretnego koloru, który od razu sugerował by płeć bo może posłuży nam kiedyś przy kolejnym dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem zainteresowana Emmaljungą nxt90 czy możesz coś powiedzieć o jego amortyzacji? i gdzie go można kupić ponieważ w Bydgoszczy nie mogę znaleźć salonu z tym modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wózek jest super my mamy go już 3 miesiące był z nami na wakacjach i super :) bez problemu zmieścił sie do samochodu. Co do amortyzacji to własnie to jest jak dla mnie problem bo jest on niestety dość sztywny ale i tak super się nim jeździ :) Znajdziesz go na stronie http://e-sklep.premiumbaby.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm czyli mówisz, że polecasz wózki marki Emmaljunga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na prawdę fajny :D oczywiście zależy kto czego oczekuje. Ja na początku powiedziałam sobie, że nigdy wózka z kołami ruchomymi a dziś nie wyobrażam sobie spaceru bez nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie sprawdza się na spacerach. Byliśmy w lesie i poradził sobie fajnie ;) tylko konary bez amortyzacji ciężko się pokonuje ale jest lekki wiec można go nawet przenieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Gosia
wow ale tu anexów i szczerze to raczej nie spamy bo ja też mam anexa sporta i bardzo polecam. Ja typowo dla dziewczynki wybrałam różowy ale z tego co się orientuje nie ma go w kolekcji 2017 ale na pewno znajdzie się coś dla dziewczynki. Wózek prezentuj i sprawdza się bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi
Ciekawe ,ze jak czytam opinie o Anexie to większość się dziwi jak sie rama po 0,5 roku nie rozpadnie. Bo wszystkim pęka , a tu wszyscy na niku "gość" piszą ,że super . Wnioskuję ,że gość to jedna i ta sama osoba z firmy Anex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Gosia
Hubi jesli chodzi o wózki anex to rama sporta się nie łamała tylko crossa i od czerca 2017 też została zmieniona, jeździłeś tym wózkiem bo ja tak i naprawdę dobrze się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelapadela
Jeżeli chcecie na prawdę dobry wózek to warto spojrzeć na emmaljunga. Jeżeli planujecie więcej niż jedno dziecko myślę, że spokojnie bez problemu wytrzyma nasz nxt 90 jest na prawdę bardzo porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi
Mama Gosia. i tu mnie utwierdziłaś ,że na tym forum piszą pracownicy Adamexa. Bo niby skąd klient ma wiedzieć ,że w jakimś tam roku i do tego znając konkretny miesiąc w którym rama została poprawiona? Super się podłożyłaś. Także drogie Panie wszelkie wpisy o adamexie robi to ta firma, nie dajcie się nabrać. Jakoś na innych forach o adamex się tyle nie pisze. A tu nic złego. Miałem Adamexa i wywaliłem go po 0,5 roku bo się rozpadł. Dziwne ,że tu zbiera same superlatywy i nikt nie widzi żadnej wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w czerwcu została zmieniona to do pęknięcia ramy został jeszcze miesiąc. Mama Gosia pracuje w Adamex w dziale marketingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu wózków dla dziewczynek to jakie wybieracie kolory? Typowo dziewczęce czy stawiacie na neutralne? My mamy emmaljunga nxt90 i firma ma raczej takie neutralne kolory my wybraliśmy kolor navy i jesteśmy zadowoleni, jak by drugi dzidziuś był chłopcem to nie będzie problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłam na x-landera i kolory neutralne ale w przypadku tego wózka możesz dokupić kolorową wkładkę i to od razu zmienia jego charakter. Uważam że te kolory są bardziej praktyczne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×