Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wozkowa mama

wozek dla rodzacych na wiosne/lato

Polecane posty

Gość wozkowa mama

heja... na poczatek maja mam termin- musze kupic wozek, ale poki co poprostu zglupialam i nie wiem co wybrac - w ogole nie rozumiem dlaczego przy wyborze wozka wazne jest czy dzidzia urodzi sie w maju, czerwcu czy np w pazdzierniku( bede wdzieczna jesli ktos mnie oswieci:) zastanawiam sie nad wozkiem tako- natalia lub voyager( nie wiem czy dobrze napisalam) sa super... lub braker... moge wydac gora 800 zł... wszyscy jednak zniechecaja mnie ze wozki te sa strasznie ciezkie... z kolei ja wiem ze te nie ciezkie w cenach do 800 zł sa poprostu badziewne...poza tym co za roznica skoro to i tak roznica 3 kg mniej wiecej.. bardzo prosze Was dziewczyny o jakas podpowiedz- ktoras miala wozek tako lub braker?? a moze inne podobne w umiarkowanej cenie?? i na co zwrocic uwage kupujac wozek jesli dzidzia urodzic ma sie w maju????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
nikt nie ma wozka tako albo breakera czy zostalam olana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybor wozka ciezka sprawa.... hmm.... najlepiej wybierz taki ktory ma od razu montowany fotelik samochodowy. moze on zastapic gondole, ktora jest przydatna tylko przez pierwsze 2 miesiace. natomiast nie wiem co za roznica miedzy wozkiem wiosennym a zimowym... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o Mutsy
ja kupuje Mutsy z fotelikiem rozkladanym na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i rzeczywiscie wybieraj jak najlzejszy wozek z jak najmniejszymi kolami i aby nie byly zbyt szeroko rozstawione, bo nie wszedzie z takim wjedziesz. a poza tym wozki typu parasolka (spacerowki) sa najlepsze, pomimo ze wydaja sie kruche i lamliwe, wjedziesz wszedzie, latwo zlozysz, po prostu super. a tan z gondola mozesz zawsze sprzedac gdy dziecko bedzie juz moglo ze spacerowki korzystac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
dziekuje za rady... to moze kupic sama spacerowke skoro dziecko korzysta z gondoli do 2 miesiaca tylko? ciezkokupic wozek z fotelikiem do 800 zł.. nawet do 1000 ciezko, amutsy z z tego co mi wiadomo sa b drogie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mldoamama
ja kupilam wozek firmy mams and papas model - ozone... jest leciutki mozna do niego wpiac foteli i taka jakby plastikowa kolyske (dziecko lezy w niej na plasko) niestety jest to jeden z drozszych wozkow ale polecam mutsy tez bralam pod uwage ale jednak jest stanowczo za ciezki chociaz prowadzi sie go swietnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja propozycja
Tako raczej jest badziewnym wózkiem.Wiele mam narzeka ,że znosi ,że ciężki i wygląda raczej na "sztywny". Rozejrzyj się jeszcze raz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3384088 lub http://www.allegro.pl/item179162386_rewelacja_roan_kortina_dostawa_gratis_warszawa.html tylko ,że tutaj fotelik kosztuje dodatkowo 270zł.więc przekroczy 800zł. http://www.allegro.pl/item180448673_hauck_denver_6_wozek_wielofunkcyjny_najtani_f_va.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko korzysta z gondoli do 6-8 miesiąca życia, potem przychodzi pora na spacerówkę. Zasada jest jedna: żeby posadzić dziecko w spacerówce ono musi samodzielnie siedzieć. Mieszkasz w bloku i będziesz musiała wnosić Tako po schodach? Jeśli nie, to pewnie nawet nie odczujesz tych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
moja propozycja- tako jest ciezko, ale badziewny mi sie nie wydaje- wrecz przeciwnie :) natomiast kortina strasznie mi sie nie podoba;/ i wazy tyle samo co tako:) nicole mieszkam w bloku, w zasadzie to wozek wnosilby moj maz bo pracuje w domu wiec bedzie na kazde zawolanie martwi mnie tyylko czy tako sprawdzi sie jako spacerowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku wersja spacerowa na pewno się sprawdzi, a potem najwyżej na lato kupisz jakąś parasolkę za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi....
ten denver jest bardzo fajny i całkiem niedrogi - szkoda ze taki ciezki, z checia bym go kupiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja propozycja
Oczewiście z gustami się nie dyskutuje ,chciałaś porady więc ją dostałaś.Mam znajomą która ma Tako i jest on dla mnie i dla niej badziewny.Jest sztywny,znosi,i ma brzudkie kolory.Oczewiście kwestia gustu ale za te pieniądze dostaniesz coś leprzego.Zresztą jak szukasz czegoś wielofunkcyjnego to chyba z możliwością mocowania fotelika?A tako chyba tego nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mieszkasz w bloku, kup sobie wózek w miarę lekki. NA początek lepiej troszkę więcej pieniędzy wydać, niż potem wszystkich absorbować do wnoszenia wózka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia79
a ja mam tako, ale za 1130 i jestem b zadowolona, najpierw uzuywalam wkladu-gondoli i bylam zachwycona, teraz uzywalam spacerowki i jest super, maly ma duzo miejsca, moze swobodnie sie polozyc a w miedzy czasie maz z holandii przywiosl mi mutsy, ktoregho sprzedalam, niby szeroki, ale siedzisko ma strasznie malo miejsca i maly nie mogl swobodnie polezec (a ma roczek) acha i ja polecam wozek na pompowanych kolach i koniecznie amortyzatory i paski co z tego ze kupisz na plastikach z amortyzatorami-bo lekki a dziecko bedzie trzeslo jak nie wiem co a wiem co mowie, bo moja kolezanka ma wlasnie taki wozek, ani pobujac, a trzesie nim dziecko-okropnie, mala ma 3 miesiace, a ona juz mysli o zmianie radze zainwestowac w porzadny wozek! on ma byc najlepszy dla dzidzi, nie dla nas-takie jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam baby active breaker clasic (nie jestem pewna czy tak sie to pisze). Z wozka jestem bardzo zadowolona, jest stabilny i sprawuje sie super, a z coreczka robimy czasami 10 km maratony :) Z tym, ze musze przyznac, ze ciezki jest niemilosiernie. Z dzidzia w srodku praktycznie nie moge go podniesc z miejsca, takze w moim wypadku o zniesieniu ze schodow nie ma mowy. Na szczescie nie jest mi to zazwyczaj potrzebne. No i jest niedrogi. http://www.babyactive.pl/?action=charakt&WozekId=1&Img=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie moze firme
z ciewakowści podglądnełabym bo jeszcze nie widziałam czarnego wózka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×