Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodo33

wózek MIKRUS- znacie???

Polecane posty

Gość dodo33

ten wózek kosztuje poniżej tysiaca zł ale przypomina wyglądem drogiego Mutsy (ok 3000 zł). Niestety nie wiem czy funkcjonalnością też go przypomina. Może wiecie coś na temat tego wózka - odpowiedzcie prosze bo podoba mi sie i wózek i cena ale nie wiem czy jest warty kupienia. http://www.mikrus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
o dziękuje za odpowiedź, a uważasz że będzie dobrze się prowadził na polnych drogach - ma dobrą amortyzacje? Czy porównywałas go może z Implastem Driverem 4X czyli czterokołowym superamortyzowanym (bo między tymi dwoma sie zastanawiam). Może ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dlugo zastanwialam sie nad wyborem wozka duzo czytalam i uwazam ze mikrus jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
ale ten MIKRUS musi byc mało popularny skoro nikt więcej sie nie wypowiada na jego temat. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wózki MIKRUS. Pracując w sklepie dziecięcym sprzedawałam je, polecam gorąco. Szczególnie ALUSPRINT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mikrus alu sprint nie m,a przekladanej raczki wiec chyba kolega ma inny hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
ja wyczytałam że alu sprint ma przekładaną rączkę - a własnie taki mnie interesuje. Ale jak to nie da się prowadzic - to po co ta przekładana raczka w takim razie. A jak jego wielkoś? Nie należy do tych maławych czy wąskich? I nie ma chyba dodatkowej torby wkładanej w gondolke jak w Tako czy Deltim tylko trzeba rozmontowac gondolke od stelaża aby móc nosic dziecko? I nie jest to wtedy bardzo ciężkie do noszenia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stoje przed wyborem wozka moim pierwszym typem bylo graco ale kazdy mi odradzal ze wzgledu na plastikowe kola i uweazam ze mutsy jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
tak ale Mutsy to straszna cena a własnie mikrus jest funkcjami i wyglądem do niego podobny. Ale chodzi o to jak sie sprawdza w uzytkowaniu. Ostatnio go oglądałam i wprawdzie rączka nie jest przekładana ale nakłada się spacerówkę w dowolnym kierunku. Porównywałam go z Implastem i na serio trudno stwierdzic który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem tyle ze Implast mi sie niepodoba jak bede sie decydowac to chyba na mikrusa ładny jest i funkcjonalny z tego co pojezdzilam po sklepie podoba mi sie w kolorze bordo z jasna zielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
mnie sie podoba mikrus ale kolor granat z beżem lub czerwien z beżem. Wózek duży i ładny tylko ciężki i tak dziwnie się nakłada gongolke - ma przy gondoli takie metalowe odstające bolce którymi trzeba trafic do miejsca w ramie i zablokowac. Dziwaczne to - i własciwie to chyba jedyny minus. Dobrze by bylo zeby użytkownicy tego wózka sie wypowidzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to ze chyba wozeczek ten jest malo znany bo nikt nic niepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
a w sklepie mówili ze teraz bardzo dobrze sprzedają się te Mikrusy Alu Spring ale nie widac tego w necie - tak mało osób jest w stanie coś powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
jeszcze mam nadzieje ze odezwie się jakaś posiadaczka tego wózka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wynika z moich obserwacji większość wózków po przełożeniu rączki źle sie prowadzi. One po prostu są tak wyważone... Ja sama miałam wózek z przekładana rączką, ale prawie nigdy jej nie przekładałam. Rozwiązaniem tego problemu jest parasolka, którą mozna ustawic pod różnymi kątami. Przyznaję, że znam ten wózek tylko z netu, ale wydaje mi sie, że jest tam dość mała spacerówka. Co prawda to dziecko na zdjęciu jest bardzo wyrośnięte, ale myślę, że warto na to zwrócic uwagę. Poza tym wózek bardzo mi się podoba, ale chyba jeszcze nigdy takiego nie spotkałam na ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła szchrajka
Ja mam wózek mirus ale sprint i jestem z niego bardzo zadowolona prowadzi sie jednym palcem jednak nie wiem czy na polnych drogach nie lepszy by był implast, wydaje mi sie lepiej zamortyzowany.Mikrus alu sprint nie ma przekładanej rączki, nie ma dodatkowej torby wkładanej w gondolkę, którą niestety trzeba rozmontować żeby nosić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo33
Droga Pchło Schrajko a długo użytkujesz ten wózek? Czy zapinanie gondolkiczy spacerówki na stelaż jest praktyczne? i jak radzisz sobie z wagą tego wózka bo do lekkich nie należy. Napisz jeszcze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pchła szchrajka
Witam :-) Wózeczek użytkuje od 9 miesiecy jednak z gondolki korzystaliśmy tylko przez 3 miesiące bo dzidziuś nie chcial w niej jeździć :-( rozkladalam spacerówke na płasko podnosiłam podnóżek i było ok wydaje mi sie że było mu za gorąco w gondoli i nic nie widział. Niestety nie mam doswiadczenia w zakładaniu gondolki bo zawsze robił to mój mąż ale powiedział że to kwestia wprawy. Co do wagi wózeczka to chyba jest porównywalna z innymi wózkami zresztą nie musiałam nigdzie go dźwigać więc mi nie przeszkadzała. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie jest ładny
warto sie zastanowic nad jego zakupem -dobra cena, dobrze sie prowadzi ale spacerówka w implascie wydaje sie bardziej funkcjonalna- np. na wakacje te złączone przednie koław driver 3XL mogą się lepiej zachowaywac na polnych drogach i plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGLADALAM DZIS NA ZYWO MIKRUSA PRZYPADKIEM JAKAS PANI MIALA NA ULICY UWAZAM ZE CHYBA SIE SKUSZE:_)_) WYPOWIADAJCIE SIE CI KTORZY MACIE TE WOZECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodze w czerwcu i tez zastanawialam sie nad wozeczkiem no i wkoncu zdecydowalam sie na Driver4x. Jest lzejszy nic inne wozki w tej cenie. raczki sie nie przeklada ale mozna cala gondolke albo stelaz przekrecic wiec nie ma problemu z wywazaniem no i przypadkowym zniszczeniem systemu :) Prowadzi sie superowo. Musze powiedziec ze zastanawialam sie nad trzy i czterokolowym i mialam problem do momentu kiedy moj maz nie pchnal lekko bokiem w sklepie tego 3kolowego a ten sie przewrocil. Poprostu tak bylo skrecone pechowo to przednie kolko. Od razu mnie oswiecilo ze przeciez to samo moze sie stac jak moj \"drewniany \"pies przejdzie kolo wozka no i ze nie wspomne ze stabilnosc jest bardzo wazna. Jak przechodzicie przez jezdnie i jest kraweznik to musicie bardzo mocno trzymac mozek przy podjazdach zeby sie nie przewrocil, zadna to nowosc ze bardziej stabilne sa 4 niz 3 kolka. Ogladalam rozne wozki w roznych cenach, ale chyba driver byl najfajniejszy no i cena jeszcze znosna. Trzeba tez pamietac ze za znana marke trzeba doplacac, a przeciez nie jest powiedziany ze wozek jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUTRO JADE JESZCZE DO JEDNEJ HURTOWNI BO TAM MAJA INNE KOLORKI TYCH MIKRUSOW ALE ZASTANAWIAM SIE CORAZ BARDZIEJ CZY NIE ZAMOWIC PRZEZ INTERNET. WIDZE ZE MALO OSOB MA TE WOZKI ALBO TAK MALO SIE NA ICH TEMAT WYPOWIADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
Aluniaa - i co byłas w tej hurtowni? Napisz co tam? Decydujesz sie na ten wózek? A może jeszcze są inni zainteresowani? Napiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makslenka
I co dziewczyny czy już wybrałyście? Ja też myślę o Mikrusie Alu Sprint albo Driverze 3xl, w necie widziałam też Mikado Oxford i Tutek ?MAX 3. ?Strasznie mi cięko podjąć decyzję. Oglądałam Drivera, ale spacerówka wydała mi się mała i słabo pikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mikrusa
i powiem szczerze ze nie jestem zadowolona.Wózek ładnie się prezentuje dobrze sie prowadzi po ulicy a po chodnikach okazuje sie że ma kiepskie amortyzatory dziecko w nim cale podskakuje.Mały koszyk na zakupy.Bardzo ciężki,do autobusu sama nie wejdziesz,nawet do tych nisko podłogowych(chyba że jest wysoki krawężnik i kierowca stanie tuż przy nim)Ja nie mam przekładanej rączki ale gondole mogę przekładać.i wtedy nie widać dziecka.jednym słowem nie kupiłabykm drugi raz takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqella
Bardzo się ciesze , że ktoś zadałza mnie pytanie w sprawie Mikrusa. Przyznam,że jeszcze wczoraj byłam bardziej skłonna do wyboru Mikrusa, chociaż teraz już nie. Mam złamaną nogę, rodzić będe za dwa miesiące i musze mieć lekki wózek i skłaniam się do Driwera 4Xl implastu .Powiem tylko swoje zdanie mam już 2 dzieci i wiem jedno wózek do wszystkiego(trzyfunkcyjny) jest do niczego- zawsze coś w nim będzie nie tak- jak gondola dobra to spacerówka zła i odwrotnie . Jeszcze jedno dla dodo33 Jeśli rodzisz na jesień-zimę to kup dobrą gondolke , jeśli wiosną to super spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatinka
mam do sprzedania wózeczek mikrus alu sprint komplet czyli 3 w 1 używany tylko rok ,stan idealny, kolor bordo z grafitem, sprzedaję bo dziecko już nie chce w wózku jeździć wcale. Ewentualny kontakt na maila tina.musial@op.pl Cena 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×