Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki82

Wózek parasolka. Podpowiedzcie, please

Polecane posty

Gość kiki82

Dziewczyny, mam pytanie czy warto kupić parasolkę? Młody jeździ w normalnej spacerówce Bebetto Nico+, ale jakoś szczególnie nie lubi wózka i często mam z nim problem. Posiedzi trochę a potem się wyrywa. I w związku z tym zastanwiałam się nad parasolką. Powiedzcie czy warto kupić. Jaki model polecacie, taki żeby sprawdził się też w warunkach zimowych (bo wiadomo, zima tuż tuż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa. Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie sąsiadki mają. Jak dla mnie to on jest za duzy na taką klasyczną parasolkę. Nawet złozony zajmuje sporo miejsca i swoje waży. A parasilka powinna mieć małe wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś poleci coś fajnego? A może maclaren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
Ja kupilam ostatnio spacerowke Tippitoes. Testuje 2 tyg i jak na razie nie mam zarzutow. Sklada sie latwo, jest dosyc stabila- nie ma uczucia jak przy niektorych spacerowkach ze zaraz sie rozklekotaja :) Dla mnie przy zakupie najwazniejsze byly parametry : w miare tani (bo to tylko wozek wyjazdowo zakupowy), kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa no i zeby byl zwrotny i w miare lekki. Nie wiem czy w PL jest dostepny ale jesli tak to polecam (mi tez go polecono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coto baby trochę ciężki jak na parasolke, bo wazy 9kg. Chodzi o coś lekkiego, ale dobrej konstrukcji, co w razie czego mogłabym zarzucić na ramie po zlozeniu. Czy miał ktoś maclarena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
aha! co do warunkow sniegowych to sie nie wypowiem, zima dopiero przed nami :) Chociaz kolezanka byla w tamtym roku w lutym w PL i nie narzekala na wozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozwazałam tą z linka zdecydowałam sie jednak na espiro vayo i polecam. Dziecko lubi w niej jezdzic, szybko sie sklada, zajmuje malo miejaca, spory koszyk na zakupy. Nie ma tylko daszka przedluzanego. Espiro metro jest wlasciwie taka sama plus daszek przedluzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam parasolkę i uważam ze to beznadziejne wózki, nie nadają się na zimę ani na trudniejsze tereny, tylko do galerii... Wymieniłam swoja na spacerówkę espiro Magic i jestem zachwycona, syn chetnie w niej jeździ bo ma dużo miejsca, lekko się prowadzi, kolka wystarczające na zimę, ogólnie ekstra wiec radzę poszukać czegos tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet oglądałam dzisiaj espiro. Ale czy warto w ogóle kupić taka parasolke na zimę? Czy przemęczać sie w starej spacerowce? Mały ma 14 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam spacerówke firmy gesslein. Też mi polecono i jestem zadowolona. Ona jest dla dzieci do 25kg i faktycznie solidna. Co do zimy, to nie wiem, bo już sporadycznie używamy. Syn ma 2lata i ostatnio był nią w zoo. Ale on zawsze niewózkowy był. Moze i dobrze, bo jak widzę na placu zabaw 4latki przywożone wózkiem, to coś mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, mój synek tez niewozkowy. Nie lubi strasznie. Jak wychodzimy na spacer, do sklepu itp to musi memlac sucha bułkę, jak juz mu sie bułka znudzi, to zaczyna sie akcja. No i dlAtego chciałabym zmienić spacerówka kolumbryne na coś lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek niedługo będzie miał 1,5roku wózek mam nadal ten sam. Nie kupowałam żadnej lekkiej parasolki bo to zbędny wydatek dla dziecka, które praktycznie w ogóle w wózku juz nie siedzi. Szkoda by mi było kasy, nawet tych 200-300zł. Ten obecny wózek mamy"nie wyjeżdżony". Nawet zastanawiam się czy nie pozbyć się już go, czy może jeszcze mojemu dziecku się odwidzi i za 2miesiące sam zechce usiąść do wózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, i tu sie zastanawiam. Bo co będzie jak kupie parasolke a on i tak nie będzie chciał w niej jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz nie chce jeździć to za tydzień w nowym wózku zechce? Wątpię... Kup może jakiś tani wózek żeby szkoda nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parasolka,to sie na ta pore roku zupelnie nie nadaje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,ja tez mam bebetto nico i tez moj syn 11mcy nie chce w niej jezdzic.spacery masakra,posiedzi moze z godzine,dluzej nie ma szans,wygina sie,wyje.a przez ta godzine i tak musze sie nagimnastykoeac by siedzial,a to cos mu podam,i gadam,gadam... tez zakladalam tu topik o innej spacerowce nadajacej sie na zime,bo mnie cholera z tym wozkiem trafi zaraz.i tam dostalam mnostwo podpowiedzi i propozycji,wyszukaj sobie i poczytaj.bedziesz wiedziala,ze to moj po pierwszym poscie;)ja jeszcze nie kupilam,przemecze sie przez zime w tym nicobadziewiu,kupie na wiosne.mieszkam na wsi,musze miec na zime porzadne kola,i chcialam wydac nie wiecej niz 600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki82
No to widocznie jest wózek do d.... Bo my też godzinkę w tym wózku maks i ni cholery więcej. I tylko przy zabawianiu, dawaniu czegoś do jedzenia i wymyślaniu innych pierdół. W Nico jest do kitu materiał wewnątrz spacerówki, bo dziecko w nim po prostu zjeżdża. No a skoro Twoje dziecko też nie chce w nim siedzieć, to widocznie jest niewygodny. A tak mi go polecali w sklepie. Trzeba było kupic xlandera, a się skusiłam na dziadostwo. Dziewczyny, dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie,tylko sa dzieci,ktore nie docenia najbardziej wygodnego wozka na swiecie,bo po prostu... nie chca w wozku siedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki82
To też prawda. Ale serio te wózki Bebetto Nico nie są za dobre. Teraz już wiem na co trzeba faktyczni zwrócić uwagę, wcześniej nie miałam o tym zielonego pojęcia i zaufałam sprzedawcy. Wkładka jest śliska i młody jak się przesiadł z gondoli do spacerówki, to non stop mi w tym wózku zjeżdzał. Ciągle go podciągałam. Pałąk tez dosyć daleko i ciężko było rączką chwycić, więc mój sobie na nim nogi trzymał :) No ale cóż, przemęczę się przez zimę (bo ma pompowane koła) i na wiosne kupię coś lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taki sam dylemat, bo szkoda mi było, ze tyle kasy na wózek 3w1 wydałam, ale w końcu zdecydowałam się, na lekką parasolkę, sym ma aktualnie 13 miesiecy i pewnie jeszcze trochę w wózku pojezdzi. my kupiliśmy lekki quinny zapp, lekko się prowadzi, po złożeniu mało miejsca zajmuje, na piętro wnoszę wózek razem z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×