Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakiwózek

WÓZEK PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONE MAMY :)

Polecane posty

Gość jakiwózek

Witam, rozglądam się za wózkiem dla maluszka który siedzi w moim brzuchu :) Znalazłam coś takiego, wygląda obiecująco tylko nie wiem na ile można zaufać tej firmie.. http://allegro.pl/super-lekki-faster-tylko-11-80kg-z-gondola-gratis-i2589885859.html Bardzo proszę o Wasze opinie.. może jest ktoś kto zakupił podobny wózek od tego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiwózek
podnoszę temat.. czy ktoś mi podpowie i pomoże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Waga i wygląd ok. Tylko te materiały wyglądają strasznie sztucznie, szczególnie wyściółka wózka. Cała się świeci. Fotelik tez bym wzięła inny, jakiejś porządnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
Nie kupuj tego wózka !!! Moja szwagierka go kupiła bo kierowała się wagą i...wcale nie jest taki lekki jak piszą waży tyle co mój x-lander xa ! Tyle, że mój jest wykonany solidnie, lepsze materiały, miałam więcej dodatków w komplecie za tą samą cenę itd. Jedyny plus to rozmiar gondoli -spora...reszta to dla mnie nieporozumienie ...nawet po złożeniu zajmuje więcej miejsca niż nasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiwózek
kochane dzięki za podpowiedzi :) szukam czegoś najlepiej 3 w 1 do 1500 zł.. coś możecie polecić? Będę bardzo wdzięczna :) Ponoć należy zwracać uwagę na pompowane koła, na wagę.. Czy np warto kupić używany czy nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjrzyj się
Jedo fyn- fajne wózki, nie są drogie, mają duże gonodole, przyzwoitą wagę i dobrą amortyzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko pod moim nickiem, zapomniało mi sie hasła :P Czy możecie polecić jeszcze jakieś wózki i na co mam zwracać uwage przy zakupie? Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Też czekam na mojego bobasa i mam ten sam problem co Ty. Mnóstwo wózków do wyboru i nie wiem na co się zdecydować... Przyłączam się zatem do pytania koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!Ja mam espiro gtx, fajny wózek i do 1500 znajdziesz 3w1!Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kees aero tez jest ok
tylko ma nisko osadzone adaptery do gondoli i fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
vector ed re ma z 2011 roku bodajze... wogole jest duzo na allegro wozkow 3 w 1 albo 2 w 1 tzn gondola spacerowka i z fotelikiem albo bez, no i w cenie do 800 zl. myslicie ze warto sie skusic na taki wozek? bo w sumie ta cena dziwnie niska a na zdjeciach wozek wydaje sie byc porzadny, niestety mam bardzo ograniczny budzet i nie moge sobie pozwolic na wozek za ponad 1000 zl i zastanawiam sie nad tanszym rozwiazaniem. a wozek chce ze skretnymi kolami z przodu bo raczej bede duzo nim jezdzica wozki bez skretnych kol odradzano mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? jakbym miała do 800 zł wybierać to chyba bym odkupiła od kogoś używany lepszej firmy. Poszukaj czy u Ciebie w mieście nie ma np jakichś komisów z wózkami :) W Łodzi jest taki komis i tam też się wybiorę z ciekawości.. a nóz widelec.. i w sumie z narzeczonym ustaliliśmy że i tak pojedziemy do sklepu zobaczyć co chcemy kupić bo wydac pieniądze i zamawiać tak w ciemno... Moja mama np twierdzi żebym nie kupowała Polskich wózków bo gó*no za przeproszeniem.. Nie wiem.. myślę, rozglądam się.. pewnie odwiedzę jeszcze sporo sklepów, mam dużo czasu.. dopiero 10 tydzień się zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletoważarówka
Czy lekki to nie wiem mój ważył mniej odrobinę i gdzieś na forum ktoś napisał że jedyną jego wadą jest to że jest ciężki:P Ja się bałam żeby wózek który kupię się nie rozsypał przed czasem i żeby wystarczył...sama nie wiedziałam na jak długo. Poza tym faktycznie wózek na który się zdecydowałam spełnił moje oczekiwania i nie będe się bała przekazać go kolejnym pokoleniom bo stwierdzam że jest to czołg niezniszczalny a ponad to posiada wszystkie udogodnienia baza pod fotelik śpiworki przewijaki składane siedzenia w gondoli spacerówce folie przeciwdeszcową torby pojemny kosz regulowane rączki-no poprostu mucha nie siada Klik i gondola klik i fotelik w aucie klik i w stelażu klik i zero szarpaniny . A jak lód śnieg zaspy-to nic mu nie straszne mknie do przodu i nie ma zakwasów od pchania-a wśrodku-fuul miejsca! Jak dziecko miało rok myślałam-żeby starczyło do drugiego roku życia Jak miało dwa lata-myśłałam ..fajnie żeby do 3 starczyło a potem już wiedziałam że starczy nawet do piątego ale nie tak że nóżki będą wisiały,tylko jest komfortowe spanie i stopy sobie leżą na płasko! Który wózek może się tym poszczycić? Prawda jest taka że dzieci szybko z wózków wyrastają i na rączki chcą . A jak rodzice robią 10km na nogach to trudno wymagać od 3,5lataka żeby zechciał tyle przebiec-i co wtedy?-spaceróka z malutkimi kółeczkami?-kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
wlasnie ten vector mam okazje kupic uzywany za 850 zl, w komisie bylam i maja tam takie wozki ze pozal sie boze, zniszczone smierdzace i jak mam dac 800 zl, bo tak sobie gosciu ceni to wole juz kupic nowy za ta cene....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia uk
Ja ci powiem ze kupilabym używany bo ok 6 mca przeniesiesz się do spacerowki, która będziesz używać dłużej. Kupując wózek 3w1 masz oczywiście spacerowke. Tylko ze takie spacerowki są zazwyczaj ciężkie. Potem jest tak ze chcesz kupić lekka spacerowke która wszędzie zabierzesz. Moje dziecko urodziło się w lutym, jeździło w gondoli ok 3 może 4 mce. Ale nie chciał leżeć tylko już coś widzieć wiec częściej niż z gondola wychodzilam z wpietym fotelikiem bo wiecej widział i nie płakał na spacerze. Potem ok 5,6 mca zaczął jeździć w spacerowce która była niepraktyczna, ciężka. Suma sumarum kupiłam lekka druga 7kg której używam cały czas. Żałuje ze kupiłam wózek 3w1. Mało używany i tyle. Kupować na pól roku a pózniej znowu spacerowke. Większość moich kolezanek tez tak robiła bo spacerowki z wózków w komplecie są niepraktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponownie:) Jak wspomniałam wcześniej też szukam wózeczka dla mojego przyszłego maluszka.Ostatnio zainteresowały mnie wózeczki Knorr-Baby. Znajomi mają, z tym że spacerówkę i sobie bardzo chwalą. Czy ktoś coś wie więcej na temat tych wózków? Z tego co się dowiedziałam to niemiecka firma, a jak wiadomo niemieckie to solidne. Bardzo spodobał mi się ten model: http://www.goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-baby-volan-black.htm Wygląda porządnie, ma dobre parametry. Sama nie wiem...tyle tych wózków na rynku, że nie wiadomo co wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka77
Witam, wózeczków mamy sporo na rynku, wybór ciężki. Ja chciałam mieć jakiś inny wózek,dostałam od kuzynki mieszkającej w Niemczech Alu Swing lub alu fly swing(dokładnie nie pamiętam)firmy Knorr baby.Wózeczek na pompowanych kołach ,solidny bezawaryjny.Oj najeździłam się nim...Byłam tak zadowolona z niego, że postanowiłam kupić też spacerówkę tej firmy Vero, w tym przypadku również myślę że dokonałam udanego zakupu.Wózek zakupiłam już w sklepie internetowym w Polsce. Polecam, warto spróbować co jest mnie znane a wcale nic nie gorsze od znanych reklamowanych produktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desssa
a czy myślałaś o Delti CAT? poczytaj o tym wózku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka77
Delti cat- kumpela nie chwali sobie tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałam wózki i trafiłam na firmę TUtek. Czytałam troszkę opinii i są przeróżne :/ Generalnie wózek na pierwszy rzut oka wygląda super. Lekki, bardzo łatwo się prowadzi. Czytałam natomiast że ze spacerówki dzieci zjeżdżają, że są niedopracowane. Kto inny pisał że ze spacerówki był zadowolony.. Dla porównania zerkałam na X-Landery tak do 1600 zł ale były cholernie ciężkie.. i jakoś trudniej się prowadziło w porówaniu z tym Tutkiem.. Nadal nie wiem co wybrać ale mam jeszcze troszke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcia
my mamy bebetto solaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kon
Hej Dziewczyny :) Jesli chodzi o wózki Delti Cat, to rzeczywiscie raczej sie nie sprawdzają moja znajoma nie jest zbyt zadowolona :/ a wracając do tematu wózków tej niemieckiej firmy Knorr Baby , to zgadzam się z opinią „szarlotka77 :) słyszalam ze maja dobrej jakosci wózki a teraz jeszcze tutaj :) tak się napaliłam na ich wózki, tak mi sie spodobały, szczególnie kilka modeli, że dzisiaj nawet dzwoniłam do tego sklepu, zeby sie cos wiecej dowiedziec. Maja na stanie tez te modele które mi sie podobaja :) a przy zamowieniu wybranego wózka czeka sie co najwyzej 3 dni robocze. Cenowo tez calkiem wporzadku, sadze ze warte uwagi....Musze to jeszcze przemyslec :) A Wy co myslicie na temat tej marki? Ktoś jeszcze slyszal moze o niej? Jakieś opinie? Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka77
marta-kon - nie myśl za długo,kup a będziesz zadowolona. Widziałam opinie na sklepie z allegro, ludzie są zadowoleni z dokonania zakupu wózka knorr baby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knorr wygląda na solidny wózek, tylko właśnie.. rzecz gustu.. mi np nie podoba się że jest taki kanciasty.. Pozdnoszę temat.. ktoś jeszcze zaproponuje jakąś firmę? W sobotę będę jeździć po Łodzi i oglądać wózki bo i tak zanim kupię to muszę dotknąć, zobaczyć na własne oczy.. :) A może któraś poleci jakiś sklep w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Odnośnie wózków, no to oczywiście każdy ma swoje zdanie aczkolwiek wracając do tematu wózków firmy Knorr to zdecydowanie zdązyly mi zawrócic w glowie :D Szarlotka77 masz racje, czuje ze się zdecyduje, na razie rozgladam się jeszcze za modelami wielofunkcyjnymi z tej firmy więc jak jeszcze cos fajnego znajde to z pewnością się jeszcze do Was odezwę i poprosze o opinie :) Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jakieś nowe wieści jeśli chodzi o poszukiwania wózków? Dzisiaj oglądałam bebetto model solaris. Całkiem ładnie wykończony, lekki w prowadzeniu. Wygląda na solidny. Niestety znalazłam kilka negatywnych opinii z zeszłego roku. Pewnie model 2012 mógł być nieco ulepszony. Poszukujemy dalej oczywiście, natomiast jeśli chodzi o wykonanie zdecydowanie lepiej wygląda niż Tutek. A Wy jak dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) jak tam poszukiwania wózków? Ostatnio wspominalam Wam o marce Knorr - Baby i ostatnio przegladalam wózki w sklepie internetowym www.goonis.pl. i znalazlam bardzo fajny model. Bardzo spodobał mi się ten model: http://www.goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-baby-monaco-sahara.htm ( wózek wielofunkcyjny-knorr- baby- monaco-sahara) Wygląda porządnie, ma dobre parametry, solidny, zgrabniutki, elegancko sie prezentuje :) Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafasolkowana, jesli chodzi o te wozki Bebetto solaris to rzeczywiscie wykonanie nie dosc ze nienajlepsze to znajomaw pracy opowiadala ze nie byla z niego zbyt zadowolona z tym ze ona miala model zeszloroczny, chociaz przegladalam te te nowe modele to i tak nie bardzo mi sie podobaja. Natomiast polecam marke Knorr- Baby, mi sie bardzo podobaja i ciagle zbieram świetne opinie na jego temat. Wejdz na www.goonis.pl, maja ciekawe modele, godne uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×