Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka018

wózek S LINE ALUMINIU 3W1 Adbor proszę o opinie

Polecane posty

Witam miał ktoś taki wózek bo zastanawiam się nad kupnem więc może ktoś posiada taki wózek i może napisać czy jest zadowolony i czy jest funkcjonalny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani i brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest tani ale mi się podoba ale jestem ciekawa jak jest w praktyce;-) a cena nie zawsze świadczy o jakości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje sie dopiero
sasiadka ma taki i nie narzeka, ale dla mnie cienki z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kretynki tu siedzą litości :o Autorka pisze o funkcjonalności, pewnie nie jedna z was odkupiła używany zmasakrowany złom, DOBREJ marki, bagatela 700zł ;o ale teraz bogaczki hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kretynki tu siedzą litości :o Autorka pisze o funkcjonalności, pewnie nie jedna z was odkupiła używany zmasakrowany złom, DOBREJ marki, bagatela 700zł ;o ale teraz bogaczki hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje sie dopiero
chodzi oto,ze wizulanie nie w moim guscie, ale jak pytasz to wytrzymalosc to jest ok. juz 2 rok go uzywa chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ten wózek podoba z tego co czytałam w opisie jest fajny i czekam na jakieś konkretne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki a zimą jak dawała radę czy nie bardzo się nadawał na śniegi?a wiesz może ile mniej więcej czasu korzystała z gondoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.249,00 zł to mało????? Bez komentarza. Autorko nie mam tego wózka, więc nic Ci o nim powiedzieć nie mogę. Jeśli chodzi o wygląd to mi się podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla jednego to kupa forsy:D dla innego grosze:D, ale wozek byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.249,00 zł to mało????? Bez komentarza. Autorko nie mam tego wózka, więc nic Ci o nim powiedzieć nie mogę. Jeśli chodzi o wygląd to mi się podoba, Tak to nie jest dużo bo jest to wózek 3w1 tylko trzeba brać pod uwagę to ze ten gówniany fotelik-nosidło raczej do domu jako kołyska się nadaje a nie do auta ,ja nie ryzykowałabym ,więc jak kupować to bez tego nosidła i kupić lepszy fotelik samochodowy ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to wozek wyglada jak mial by sie za chwile polamac.no i cena nprawde jest przerazajaco tania,za tyle dodatkow 1300zl.mnie sie to wydaje podeirzane.moze lepiej za te cene kupic sam gleboki wozek a za jakis czas spacerowy,jak dziecko bedzie juz dobrze siedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerażajaco tani to jest wózek za 500 zł nie przesadzajcie. Ale fakt faktem fotelik to szmelc. Lepiej kupić wózek 2 w 1 a fotelik porządny osobno. A co do wózka to jak na aluminiowy sporo waży. Zobacz sobie np graco evo albo babyactive elipso. To solidne i niedrogie i lekkie wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam własnie wózek S-line ADBOR -jest bardzo funkcjonalny, szybko sie składa i bez problemu miesci w samochodzie. Prowadzi się lekko i swobodnie, a gondola, fotelik czy spacerówka wpinają się na jedno kliknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki;-) ja się cały czas zastanawiam ale ten model mi się najbardziej podoba;-) i chyba się na niego jednak zdecyduję bardzo dopytywałam się bardzo o samą firmę adbor i firma robi bardzo dobre wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już skończ z tą żałosną reklamą tej gównianej firmy na każdym możliwym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej widzę że polubiłeś/aś to orum skoro tak śledzisz ale ja sie pytałam tylko tutaj o opinie;-) szkoda że są tacy ludzie którzy nie mają własnych zainteresowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1717
Jestem posiadaczka tego wózka i jak dla mnie jest ok. Duża gondola co dla mnie było ważne ponieważ córka urodziła sie w lipcu i było wiadomo ze zimę w niej spędzi . Obecnie wazy 6 kg i w spiworku zimowym spokojnie sie tam mieści. Po wypieciu ze stelaża gondola posiada funkcje bujania co tez może być plusem. Ogólnie wózek bardzo zwrotny co sprawdził mój maź :-)) wożąc córkę po rożnego rodzaju nawierzchni. Spacerówki jeszcze nie testowałem zobaczymy bliżej wiosny, fotelik tez spełnia swoją funkcje wiec mogę powiedzieć ze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te bogate, które twierdzą , że 1200 za wózek to mało, kupują wózki za 3000 tys, żeby inni na ulicy widzieli jaką to bryką dziecko jeżdzi. A potem na wózek chuhają i dmuchają, żeby jak najdrożej sprzedać go na allegro. Też mam zamiar kupic wózek w tej cenie, co prawda upatrzyłam sobie inny, nie zamierzam się się obchodzić z nim jak z jajkiem. A potem po prostu wyrzucę na śmietnik . Bo stać mnie na to, żeby 1200zł stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepiej kupić jakiś wymyślny, pokraczny wózek typu Mutsy, wozić dziecko po galerii w foteliku i udawać że się ma gruby portfel. Tylko potem aledrogo aż furczy od ofert z kosmosu za używany wózek? A jak się taki używany zepsuje to żebry w najbliższym sklepie żeby ratowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten wózek od kilku miesięcy i bardzo mi się podoba, bardzo fajnie się prowadzi, jest zwrotny, poprzednio miałam wózek na prostych kołach, więc mam porównanie, nie muszę podnosić całego wózka, aby skręcić:) Gondola w miare obszerna, ma wentylację w budce, co bardzo sprawdza się w lecie. Regulowana rączka też przydatna, dla mnie wózek ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ja z wózka jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o rzeczy "techniczne" na razie (odpukać) nie miałam z nim żadnych nieprzyjemnych przygód także pod tym względem mogę szczerze polecić. Dla mnie przydatny jest też ZAPINANY wentylator, to na to radzę zwrócić uwagę przy wyborze wózka. A wygląd - rzecz gustu - mi się akurat bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama22
Ja też się przymierzam do zakupu wózka i wertuję fora sklepy od kilku dni, powiem szczerze, że wizualnie bardzo mi się podoba, dlatego chciałabym postawić na niego, w zasadzie fotelik nie jest mi potrzebny poza wyjściem ze szpitala gdzie są takie wymogi, aby go posiadać, więc mogłabym śmiało kupić 2w1. Ale ich w tej wersji bez fotelika nie widziałam. Co jak co, ale przedmówczyni ma rację. Nie ma to jak kupić wózek za 2/3 koła chuchać dmuchać a później na allego sprzedawać byle jak najdrożej :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak te nadasane panny osmielaja sie na komentarze typu "wozek dla biedoty". A wy co kupicie? Wozek za 3 czy 4 ty ktory sam bedzie jezdzil na spacery? Pomraczne twarde gowna w ktorych dzieci dostaja drgawek i nie dziwie sie ze potem sa problemy z nauka albo zachowaniem. Wozek ktorym wyjdzieecie na markiety i bedziecie po sklepie swobodnie manewrowac bo na chodnikach ktore tylko z nazwy sa chodnikami to juz latwo nie bedzie. Wozek tylko na pokaz a i tak na spacery nie chodzicie. Kolezanka juz ma 3 wozek. Tak 3 wozki w ciagu roku bo kupuje te drogie markowe gowna ktore do niczego sie nie nadaja. Proponuje zajrEc na youtube i posluchac opinii matek na temat tego markowego chlamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×