Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek stokke trailz

Polecane posty

Gość gość

Proszę o opinię, bo jestem na kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat, po prostu nieładny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej chodzi mi o opinie dotyczące funkcjonalności bo o gustach się nie rozmawia. Widziałam na żywo i design ma świetny jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości obejrzałam ten wózek i zaczęłam się zastanawiać, co w wózku jest takiego, że tyle kosztuje? Czy to faktycznie jakieś kosmiczne materiały i rozwiązania czy po prostu moda? Nie pytam złośliwie, tylko autentycznie poczułam się zaciekawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, nie wiem czy rozumiecie po polsku. Uprzejmie jeszcze raz proszę nie komentować czy brzydki czy ładny, tylko proszę uzytkowniczki o opinie. Cena jest wysoka dlatego pytam o funkcjonalność, bo materiał wykonania wydawał mi się bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może autorko pod wpływem postów przemyślisz decyzję i kupisz ładniejszy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla autorki ten jest ładny i nie interesuje jej, co inni o nim sądzą. Myślę, że nie ma tu zbyt wielu osób posiadających wózki w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam droższy , z tym ze w stylu retro :) Mi akurat stokkie i mydelniczki nie podobają się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny rzeczowy wpis... ja miałam droższy... cieszę się bardzo, że miałaś droższy, ja też mogę mieć droższy, ale nie o to mi chodzi i nie o to czy się podobają czy nie... Jeśli użytkowałaś wózek podziel się opinią. Jaśniej: jak się nim jeździ po schodach, jaki jest w terenie, czy koła są niezawodne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele ale jest w ludziach zawiść! Ja mieszkam w dk i te wózki są tam bardzo popularne i często wybierane więc coś w tym musi być, osobiście tak namacalne nie widziałam wózka, osobiście mi się podoba z tym że ja mam zastrzeżenia co do rozkładania tego siedziska czyli że się to rozpina do rozkładania a nie opuszcza , ja jestem za siedziskiem kubelkowym i innego bym nie kupowała przerabialam już wiele wózków i marek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Facebooku jest chyba taka grupa o stokke i mima (?), spróbuj tam bo tutaj pewnie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mima xari fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ta mima to dopiero fatality :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.57 swoje problemy emocjonalne proszę rozwiązywac u specjalisty a nie w moim wątku. Rozumiem, że żadna z użytkowniczek tego forum takiego wózka nie testowała i nie ma nic konkretnego do powiedzenia w rzeczonej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mima xari nie ma pojemnego kosza na którym mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przyglądałam tym stokke i quinny i szczerze mówiąc wydaje mi się, że producenci wciskają matkom jak pelikanom co tylko się da, bo dla mnie wykonanie jest wątpliwe. Sam plastik, zero zawieszenia, dziecko musi latać w gondoli. Do tego spacerówki są tak małe, że dziecko może siedzieć tylko w jednej pozycji, wyobraź sobie jako dorosła, że siedzisz kilka godzin w takim pudle. Z resztą gondola chyba do 4mc potem dziecko musi podkurczac nogi, bo widywałam takie. Dla mnie to tylko moda bo drogie. Są solidniejsze tańsze bądź droższe, wygodniejsze i większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Osobie z postu powyżej zalecam wizytę u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieładny :( i malutki, na krótko starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wózek taki chcesz kupować i myślisz o koszu na zakupy ???? Poważnie ???? Auto chyba masz jakieś ..... to na co ci wielki kosz jak kosz sklepowy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mnie nie obrażac. Tak, dokładnie taki potrzebuje kosz i bynajmniej nie na same zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Stokke Xplory a sąsiadka Trailz. Użytkuję do tej pory przy 2 letnim dziecku a ona używała tylko 5 mcy i po tym, jak zakończyła używanie gondoli to kupiła spacerówkę już z innej firmy. Chodziło jej o to, że stelaż niewygodny, nieporęczny przy wnoszeniu, taka "landara" niewiele się różniąca gabarytami od tzw. czołgów. Ja wnosiłam mój w całości z dzieckiem po schodach, a ona najpierw gondolę a potem stelaż, bo choć nie jest cięższy to jednak szerszy niż w xplory... obie mieszkamy na 1 piętrze i nie zostawiamy wózków na dole z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Xplory ma malutka torbę jak dla mnie, więc niestety nie będzie to dla mnie alternatywa. Chcę przewozić tam małego psa. Czy zatem jakaś inna opcja? Obawiam się właśnie tego stelażu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa w wózku? A feeeee . Kto Pani potem ten wózek odkupi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, droga Pani, mojego ukochanego psa będę wozić na tej platformie. Jakiś problem? I skąd pewność, że będę sprzedawać a jeśli nawet to skad Pani wie, że ktoś wózka nie odkupi? Proszę zająć się swoimi sprawami i nie pisać w watku, w którym nie na Pani nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam wczoraj o sobie i sąsiadce... obawiasz się, że torba przy xplory jest mała, no cóż, chyba nie widziałas jej na żywo... jest dość wąska, ale wysoka, nawet zgrzewka wody 6x2 się tam zmieści, tylko, ze już wtedy nie zapniesz zamka na górze. ja mam w tej torbie na co dzień: folię p/deszczową, moskitierę, parasol do wózka, parasol dla mnie, koc dla dziecka. Tego nie wyciągam. Przy tym załadunku połowa torby jest wolna. Co do wożenia psa to nie wiem, jaka rasa i czy w ogóle będzie chciał siedzieć pod wózkiem, jakimkolwiek... wiem, ze kota wożą niektórzy, ale psa... jesteś pewna, ze bedzie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ci dopowiem, ze ja bym nie kupiła tego wózka właśnie ze wzgl. na stelaż, bo kosztuje dużo, a niczym sie nie różni gabarytowo od stelaży tanich czołgów za 1 tys. zł...... ogólnie drogie wózki kupują ci, co muszą je gdzieś wnosić lub składac, bo są lekkie i wytrzymałe... a jak wózek ma duże gabaryty czyli nie jest poręczny i lekki to moim zdaniem nie warto przepłacać... chyba, ze podjeżdzasz pod same drzwi i nie musisz sie szarpać z wnoszeniem do domu i do tego masz wieeelki bagażnik żeby nie składac stelaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpisalam się, ale dobra... ja byłam po cc i ledwo wnosiłam xplory na 1 piętro, a crusi ani trailza bym nie wniosła, duże koła też robią masę w tych wózkach wózek trzeba tak naprawdę wnosić, o wjeżdżaniu nim po schodach raczej zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, rzeczowa odpowiedź. Pies na pewno będzie chciał jeździć, jest mały i niestety nie może za bardzo chodzić, a musi być z nami podczas spacerów. Myślałam o wózku który bez problemu pokonuje schody. Bagażnik auta nie jest ogromny i na pewno będziemy dużo z nim jeździć. Co zatem w klasie cenowej 4-6tys jest warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od xplory...No to może bugaboo cameleon, jest lekki do wnoszenia i wąski, a koszyk na dole ma całkiem spory. Naprawdę nie czaruj się, że lekki poręczny wózek ci zjedzie po schodach... bo po schodach zjedzie tylko taki wózek, który ma 4 duże jednakowe pompowane koła, a to wyklucza lekkość i łatwość składania takiego modelu. Skoro mieszkasz w bloku i nie masz wielkiego bagażnika to kup coś, co łatwo będzie wnieść i złożyć. Jedną ręką złożysz stelaż cameleona i xplory. Jest jeszcze falny wózek Orbit Baby, ale on ma torbę na zamek pod spodem, ma natomiast fajny bagażnik-kosz doczepiany z boku, możesz mieć nawet 2 takie kosze. Jest jeszcze bugaboo model donkey, który może mieć boczny kosz lub siedzenie dla drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×