Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek wielofunkcyjny z fajną spacerówką

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję wózka najlepiej 2w1 albo 3w1 z dobrą spacerówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak zależy na dużej fajnej spacerowke to wozki 2w1 lub 3w1 firmy vega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak zależy na dużej fajnej spacerowke to wozki 2w1 lub 3w1 firmy vega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam wózka Anex Sport . Super jako gondola a spacerowka jeszcze fajniejsza. Dobrze ze jest montowana w dwie strony i ma łatwo wypinany pałąk. Siedzisko posiada wkładke dla małego dziecka i okrywe na nóżki. Podbóżek jak i oparcie pleców są regulowane. Naprawde spacerowka jest ładna i funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport do dobry wybór. Mam go od 4 m-cy i jestem naprawdę zadowolona. Spacerówka jest przede wszystkim długa, a nie jak np. w Bebetto czy Adamexie po półtora roku głowa wystaje poza oparcie. Szczerze polecam bo wózek jest śliczny i funkcjonalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex przereklamowany wózek!kupiłam i jestem zawiedzona!no ale cóż każdy ma wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przeciwnie. Z Anexa Sporta jestem zadowolona. Nowoczesny design sprawia ogromne wrażenie. Duża i wygodna gondola jak i spacerówka. Pełne wyposażenie w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama anexa skupiła mnie do zakupu wózka używam od miesiąca i chcę go sprzedać! Przereklamowany! Jestem mega zawiedzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile juz tu dziewczyn pisalo ze kupily anexa i teraz bujają sie po serwisach.problemy z kołami,krzywe cale wózki. A ci reklamuja na chama spowrotem ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Bebetto albo Adamex - sprawdzona marka na rynku. Jeśli chodzi o spacerówki to bardzo fajną opcję ma Bebetto - można bowiem u nich kupić spacerówkę Bebetto Nico i za 3oo czy 350zł bo już dobrze nie pamiętam - dokupić gondole co daje cenę wózka 1100 :) (jak jesteś z Poznania to możesz podjechać do sklepu BabySowa tam mają największy wybór wózków Bebetto w Poznaniu i korzystne ceny - taniej nawet o 100zł. My w marcu zdecydowaliśmy się na Bebetto Murano - tegoroczna nowość :) i jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również skusiała reklama Anex Sporta . Dużo dziewczyn wyposywało że to świetny wózek. I faktycznie ja nie żałuję. Nic sie nie dzieje. Używam 5mies i zadowolona jestem. Ja mogę tylko dołączyć do dziewczyn które go polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem tatą i też polecam Anexa . Rzona wybierała a ja nie miałem nic do gadania. Okazało się, że wybór super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona pisz przez z z kropką a później wygłasza opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma opinia o wózku z ortografią??? Każdy może się pomylić. A co do opinii nie zmieniam. Anex fajny wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa od 7 miesięcy i niema do czego się przyczepić. Jeździ jak czołg i fajnie amortyzuje nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex ma zdecydowanie większą spacerówkę niż np. Adamex czy Bebetto , bo mierzyłam. Dla mnie osobiście bardzo ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex spacerówka super. Dzidzia bez problemu mieści się w kombinezonie oraz w śpiworku. Dla mnie też bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wozek 2w1, zarówno gondola jak i spacerówka godna polecenia, to model Branoecco zRiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedo Trim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebetto nico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport. Spacerówke ma dużą z możliwościa położenia pleców do spania , regulowany podnóżek , łatwo wypinany pałąk , pasy 5 punktowe , okrywa na nóżki , wkładka dla młpdszego dziecka , montowana w oba kierunki . Rama wózka ma podwójną amortyzację wiec trzeba pamiętać ze przy zmianie z gondoli na spacerówkę trzeba usztywnić zawieszenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anexa mam od ośmiu miesięcy. Gondolka jak i spacerówka bez zarzutu. Jedna z większych spacerówek. Wózek solidnie wykonany i prosty w obsłudze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mutsy Evo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wozek producent vega 3w1 duża spacerówka dobra cena traktują klientów poważnie nie czeka się na wózki miesiącami jak w innych firmach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną spacerówkę ma Anex Sport. Po pierwsze wygląda fajnie. Na ramie wózka zamontowana jest na odpowiedniej wysokości. Można ją zapiąć w oba kierunki. Ma rozkładane plecy do spania i regulowany podnóżek. Okrywa na nóżki ocieplana. Materacyk wypełniający dla młodszych dzieci. Wózek świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu reklama anexa dziękuję bardzo ale chcę polski wózek a nie pseudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy pseudo ??? Wózek produkowany jest w polsce na wszystkich polskich częsciach. Świetna amortyzacja regulowana . Wiec idealny na polskie drogi. :-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zgadzam się, że Anex ma dobre jakościowo i solidne wózki. Produkcja w 100% polska. Jest prościutki w obsłudze i wykonany jest z porządnych materiałów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję specą od reklamy anex anex chyba płyta się wam zacieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×