Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Czy ktoś moze coś powiedzieć o wózkach dziecięcych tych firm: Deltim, Roan, Arti, Tako? chodzi mi o wózki typu wielofunkcyjnego, dziecko rodzi się we wrześniu,więc chcę zeby wóżek był z gondolą. A moze są inne wóżki godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam deltim fokus, moja córka urodziła się w styczniu, jak dla mnie jest bardzo wygodny, lekko się go prowadzi, ma gondolę, spacerówkę, którą można rozłożyć tak, że dziecko śpi na płasko, dokupiliśmy też fotelik z adapterem i jak jedziemy pociągiem to super sprawa, bo dziecko siedzi sobie wygodnie w foteliku a i nam jest łatwiej jeździć z takim wózkiem, jestem z niego bardzo zadowolona i spokojnie nim przejadę jeszcze zimę a dopiero na wiosnę kupię nową spacerówkę już mniejszą. ale wówczas już dziecko będzie miało prawie 1,5 roku. ja kupiłam ten wózek bo akurat jeden był w sklepie, to mogłam sobie go obejrzeć i poprowadzić i bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podobaja sie wózki graco samai mamy chico choc moze cena troche wieksza od tych co wymieniałas ale mysle że firma to i jakosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzisiaj ogladalam wiele wozeczkow, szczerze mowiac do tej pory nastawialam sie na kupno peg perego, po dzisiajeszym rekonesansie chyba jednak zdecyduje sie na deltim lhttp://www.deltim.com.pl/premier.htm#tech ub jedroch (jedo) http://www.jedo.pl/pl/index.html choc chyba jednak zdecyduje sie na jedrocha, swietny uklad jezdny, niezla stytlistyka,szesciostopniowy podnoszony podglowek w gondoli, choc gondolka moglaby byc wieksza a co do jakosci, mam fiola na tym punkcie obejrzalam oba wozki wyjatkowo dokladnie, wykonanie bez zarzutu generalnie gdybym nie wiedziala ze sa to wozki polskich producentow to pomyslalabym ze sa to wozki dobrych zachodnich firm zreszta obejrzyjcie stronki :) pozdrawiam ps jezeli macie doswiadczenia co do tych wozkow napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się deltim tez podoba, ale nie wiem jescze czy nam się będzie mieścił w bagażniku. Myśłalam ze to firma zagraniczna. Jedo to chyba u mnie w mieście nie widziałam, a nie chcę kupowac wózka bez obejrzeia go. Fajne, ale chyba cięższe od deltima i Roanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icooooo
to nie ejst jakis głupi komentarz pytan serio. Co myślicie o takich wózkach z promocji w supermarketach. w jednym z nich jest ładny głeboki wózek za niecale 300 zł... Co o tym sądzicie? warto kupic taki a potem spacerówke jak dzidzius juz zacznie siedzieć? Czy takie z supermarketu zupełnie sie nienadają i lepiej kupić uzywany ale firmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam inglesine magnum. Wózek ten jest niezawodny na nasze chodniki. Ma bardzo dobra amortyzacje, bez problemu wszedzie sie nim wjedzie. Gondole mocuje sie na zatrzaski na stelazu, wiec mozna ja dowolnie montowac tylem lub przodem do kierunku jazdy. Jest to dobre zwlaszcza gdy swieci slonce, odwracam go odpowiednio, aby go nie razilo. Mozna dokupic do tego rozwniez fotelik huggy 0-13 ktory montuje sie na stelazu. Ja ten wozek uzywam od 7 miesiecy, a wczesniej jezdzila w nim corka mojego brata przez prawiue poltora roku , ale jest w tak dobrym stanie, ze pewnie bastepne dziecko w rodzinie tez nim pojezdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deltim jest ciekawy, ale ma zbyt mało kolorów do wyboru i niestety dziwny koszyk na zakupy, a mi zależy na tym, żeby koszyk był pojemny i zakryty materiałem. Ale myślę, że zdecyduję się na Deltima:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icooooooooo -> ja tez się zastanawiam nad kupieniem taniej gondoli na zimę, a na wiosnę jakiejs lzejszej spacerówki. Moze to nie głupie rozwiązanie, byle wózek z supermarketu się nierozwalił przez te pół roku, ale zimą to i tak się bardzo duzo nie spaceruje chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solocare
Ja mam dla mojego bobo wózek formy Tako - Natalia. Świetny wózek, wielofunkcyjny, duży wybór kolorystyki, wykonanie extra... Jedyny mankament, że dość spory no i ciężkawy, ale prowadzi się świetnie. Wiele opisów i wygląd możesz zobaczyć na stronach Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykk
ja polecam RING MAX "ABDOR"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik xyz
S-6. Casy play. Super gondola, spacerówka wspaniała i świetny fotelik samochodowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik xyz
do tego wszystkiego bardzo lekki i wspaniale się składa. Jedyney mankament to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako dziewczyny sobi chwala, włąsciwie jedyna wada jaką wymieniaja to właśnie waga i jak dla mnie to jak tu powiedzieć, trochę za masywnie wyglądają. No ale cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Czesc dziewczyny Ja jestem na etapie ogladania wozkow bo rodze pod koniec sierpnia i najpierw bylam za wozkiem TAKO ale stwierdzilam ze za ciezki i za masywny(taki jakis wielki)potem spodobal mi sie DELTIM FOCUS jest lzejszy ma pelna gondolke tylko znowu sportke ma jak dla mnie nie zaciekawa.A ostatnio zobaczylam wozek z firmy IMPLAST DRIVER 4XL i jest swietny.Mozna go kupic na 4 luc 3 kolkach jak komu sie podoba i znowu nie taki ciezki ale cena to ok 1200zl,ale mysle ze sie oplaca raz wydac pozadne pieniadze i miec wozek na lata tym bardziej jak sie planuje wiecej dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Czesc Elus Wozek bardzo ladny tez mi sie podoba i teraz sie tez nad nim zastanawiam tylko nie wiem jaka jest jego cena.Jak znasz cene to napisz mi.I o nim nic nie pisze ile wazy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluś
Cześc waga wózka z kołami to 14,5 kg a bez kół 9,5 kg. Cena wózka z gondola i torbą i wszystkimi dodatkami wynosi ok 1300 zł. Wózek poleciła nam osoba, która sama go używa, a wcześniej miała wózki innych firm. Mamy nadzieję że to bedzie dobry wybór, ale i tak chcemy poznac opinie innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielciaaa
Żaden wózek nie jest idealny, zawsze coś kosztem czegoś. Cóż każdy ma swoje wymagania. Ponieważ mieszkam nisko i nie muszę dźwigać wózka na ente piętro mogłam sobie pozwolić na wózek duży, wygodny dla dziecka i świetnie się prowadzący. Oczywiście trzykołowy, ponieważ te lubię najbardziej (pozwala na jakąkolwiek aktywność ) z dużymi terenowymi kołami, aby można nim było łatwo wszędzie wjechać czyli Bolzano . Obawiałam się przed zakupem, bo Kettler to jeszcze nieznana powszechnie marka, ciężko z ewentualnym serwisem. Jednak okazuje się że jest niezawodny a i nawet ostatnio przeglądając internet znalazłam go w jednym ze sklepów internetowych (mapetszop.pl) polecam wszystkim aktywnym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, a już myślałam, że nie spotkam się z tym wózkiem na żadnym forum. Ja w tej chwili używam już tylko parasolki Ossan Vegas, bo jak dla mnie najpraktyczniejsza, ale ogólnie te wózeczki są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17817282639245
roan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalanikczek
My z mężem stawiamy na solidne marki, dlatego też wybraliśmy jako wózek następny czyli spacerówkę Osann Boogy. Znaleźliśmy w wyżej już wspomnianym mapetszop pl. Dla mnie przede wszystkim liczy się lekkość wózka, bo muszę go tachać na 4 piętro bez windy, ale oczywiście i wygoda dziecka. Wózek rozkłada się do pozycji poziomej, więc maluch może się również w nim wyspać. Kolejnym plusem jaki zadecydował to możliwość szybkiego montażu fotelika, a to przydaje się przy wyprawach na zakupy chociażby. Ten ma możliwość wpięcia i BeOne i Maxi Cosi , więc nabyliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam np. JANE SLALOM, też na 3 kółkach, i chwalę go sobie póki co, kółka są w porządku, lekkością nie grzeszy, ale spokojnie daję sobie z nim radę, i ja zrezygnowałam z gondoli, ale kupiłam za to fotelik matrix, któey ma funkcję rozkładania na płasko- i jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam dobrą spacerówkę, fotelik i gdy potrzebuję małą gondolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjfngvjs
Ja mam wózek Krasnal Coral i bardzo go sobie chwalę i cenowo jest bardzo przystępny. Miałam wcześniej trójkołowiec i szczerze nie polecam bo przynajmniej dla mnie był bardzo niestabilny i parę razy jak podjeżdżalam pod krawężnik to o mało mi się nie wywalił. Ten firmy Krasnal ma dodatkowo bardzo dużą gondolę a w przypadku mojego dziecka jest to ważne bo jest dość duży jak na swój wiek. Moja rada, nie patrz na firmy tylko na funkcjonalność bo np moje dziecko w wózku Chicco pojeździłoby tylko 3 miesiące bo gondola była już za mała. Wygodą też są odpinane koła i pojemny kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat trzy koła nie przeszkadzają, i dla mnie są wygodne, bo łatwo mi się nim wjeżdża na różne miejsca, chyba zależy od wózka jaką ma konstrukcję, czy jest dobrze wywarzony itp, mój jest w porządku, żadne zachwiania mi się nie zdażyły, ale będę teraz bardziej ostrożna. I racja, warto pójść do sklepu i sobie podnieść wózek czy przejechać trochę i sprawdzić czy nam pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna marecka
Polecam zupełnie innego producenta - http://www.mapetszop.pl/pl/p/Wozek-Osann-Beebop/66 To wózek Osann, która szczególnie znana jest w Niemczech. Na podstawie samodzielnego porównania stwierdzam, że to właśnie wózek tego producenta jest tym optymalnym. Zresztą - porównajcie go sobie ze swoimi typami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×