Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózkowy zawrót głowy. Mamuski jakie macie wózki ???

Polecane posty

Gość gość

Chyba juz naprawde tracę głowę. Adamex , Anex, Camarelo , Jedo, Riko, Tako...... i tak dalej i tak dalej. Co wybrac jaki dobry bez awaryjny itp. Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie nowy Jedo Trim (podróba Stokke, ale solidnej sprawdzonej polskiej firmy). Przynajmniej nie wygląda jak te na jedno kopyto w stylu Tutek z gondolą jajkiem. Albo EasyGo Optimo (tańszy polski wariant belgijskiego Childwheels D-max). Gondola mydelniczka, ale fajny lekki wygląd i koła pompowane można dodatkowo zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Camarelo. Używałam go 2,5 roku dzień w dzień. Prowadzony praktycznie jednym palcem, skrętny, lekki i stosunkowo niedrogi. Za trzy w jednym zapłaciłam ok 1600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamas&Papas Armadillo Xt +miękka gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj my też mielismy dylemat. Wybraliśmy Anex Sport. Super fajny wózek. Ma bardzo dobrą amortyzacje i skretne koła pompowane. Kupiłiśmy 3w1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Anex to zobacz sobie nowy ich model Cross. Zdecydowałam sie na niego bo ślicznie wygląda i ładnie jest zrobiony. Taka wersja sportowej elegancji. Dobrze amortyzowany wiec na każde wertepy dobry . Lekka konstrujcja z kołami skrętnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym dziecku obiecala mi kuzynka ze strony meza. W sumie dostalismy 3 wozki a czwarty ktory nam sluzyl i tak kupilam w koncu sama. Wylicytowalam go na allegro byl nowy ale z wystawy sklepowej zamiast prawie 2 tys zaplacilam okolo tysiaca za 2w1. Przy drugiej corce tez dluuuuugo sie zastanawialam ogladalam jezdzilam szukalam po smykach, fartlamdiach hurtowniach w koncu z mezem wybralismy sie na targ. Za 1150 (cena utargowana z 1400)zl 3w1 kulilismy maseratti wozek ma tak zarabiste kola i amortyzatory do tego gondola jest wielka wygodna mieciutka. Tapicerka jest ze skory w czasie deszczu wszystko splywa. Kupilismy kolor bialyz granatowymi wstawkami lekko sie myje nie zostawiajac zadnych sladow. Wozek jest naprawde gebialny i w przeciwienstwie to chodzenia po sklepach gdzie tak naprawde nic mi nie odpowiadalo do konca na tym targu nie moglam sie na nic zdecydowac poniewaz vo jeden byl fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten problem i szukam wózka w miarę lekkiego i małego ale żeby gondolka była duża. Większość wózków podoba mi się ale są duże ( na przykład Anex Sport). Miałam to szczęście, że Pan w sklepie dostał nowy model Anex Cross i jest trochę lżejszy od klasycznych, a urzekł mnie wyglądem. popatrz sobie na niego dla mnie piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mirage 200. Czarno biały. Zależało mi na dużych równych kolach piankowych. Nienawidze tych malych skrętnych. Prowadzi się dobrze. Tyle że mój syn ma 3 miesiące,około 60 cm i tak jeszcze z miesiąc i w gondoli się nie zmieści. Aczkolwiek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koła pompowane to dla nas podstawa była ponieważ mieszkamy nie w miescie. Koło pompowane plus dobra amortyzacja a do tego duza gondola : ANEX SPORT. Komplet 3w1 to byl najlepszy z możliwych wyboró. Bardzo dobra jakośc w dobrej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam Mutsy Transporter 3w1, rewelacja, teraz lekka spacerówka Mutsy Easyrider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyActiv Ballerina style, potem Baby Design Mini 2014. Starszy synek korzystał z wózka do ok 19-20 miesiąca. Młodszy ma 16.. jeści w Mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Ja zanim kupiłam wózek z mężem też obejrzałam wiele wózków dziecięcych ale wybrałam wózek producenta vega! Polski producent który ma w swoich wózkach rozwiązania techniczne nie spotykane w innych wózkach! Z pośród ciekawej kolorystyki i różnorodność tkanin wybraliśmy eko skórę kolor szary z dodatkiem tkaniny w serca! Wózek bajka!polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy reklamy reklamy...nie czytajcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie każe czytać ale warto poznać opinię innych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczesliwą mamą 17miesiecznego Alanka i może faktycznie zrobie teraz reklamę bo wiem że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Iza
Mi już wózki uszami wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiałam nad Jedo i Anexem. Anex miał przewage pod wzgledem wielkosci po złożeniu i wadze. Dlatwgo zdecydowalam sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam dylemat bo Pan w sklepie pokazał mi nowego Trima firmy Jedo i jest fajny technicznie, ale jakoś wybrałam Anexa Crossa- ten nowy model. Czekam na odbiór:) Przekonał mnie mniejszą wagą, trochę lepiej mi się prowadziło i podnosiło przednie kółka a tak poza tym jestem kobietą i wygrał wygląd. Anex jest zgrabniejszy dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caramelo 3w1 pod względem wizualnym i praktycznym w prawdzie dalam za niego 1650zl ale jest w porządku. Byłam w dwóch miastach za wózkiem na Internecie odradzam kupowanie bo czesto przychodza niekompletne zestawy wozkow. W sklepie kup dotkniesz zobaczysz czy nie skrzypi czy amortyzatory sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ktoś coś tutaj reklamuje, ale ja jako świeżo upieczona mama mam Anexa i z czystym sumieniem polecam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamom 7 miesiecznej Anielki i mogę zareklamować wózek Anex Sport w kolorze blado różowym. Nie wiem czy on jest w tegorocznym katalogu ale ja sie w nim zakochałam. Mąż odradzał mi koloru bo jasny i bedzie sie brudzić . Trochę sie brudzi ale materiał jest tak świetny do czyszczenia ze nie sprawia mi to problemów. Będę go reklamowac polecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te od Anexu wszędzie wściubią nosa z reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross mały i zgrabny. Lekki i zwrotny. I kolorystyka w końcu normalna. Nie żadne kratki , kropki itd. tylko jedno kolorowe stonowane . I materiały wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak Anex Cross. Piekny stabilny zwrotnny. Dla.mnie idealny. Uwielbiam nowości a jak są jeszcze funcjonalne to wogóle. Super że gondola jest duza i ze ma kokosowy materacyk. I za miast okropne torby jest ładny plecak z eco skóry. Dla mnie wózek ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wózek Anex na żywo na targach. Żeczywiście robi wrażenie i jest piękny. Kupiłam od ręki kolor rudy i jestem zadowolona. Jednak to nie reklama tylko rzeczywistość. Polecam jako nowa nabywczyni tego wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Anex Sport. Świetny wózek. Co ważne lekki i zwrotny. Moja 6 letnia córka nawet daje sobie radę z prowadzeniem tego modelu. Łatwo się podbija a amortyzacja która jest wykorzystana w wózku dopoasowuję sie do terenu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wózek Anex Sport mamy od 4 miesiecy. Jestesmy zadowoleni z użytkowania tego modelu. Duza gondola z materacykiem kokosowym jest dobrze zabudowana i chroni przed wiatrem. Idealna na takie pogody jak teraz. Spacerówka wygląda ładnie i myślę że bedzie wygodna. Ogólnie wózek bardzo fajny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×