Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość monsterka 1123

Kto na wrzesien?? Narazie wiem ze abstrakcyjny termin ale u mnie sie chyba udalo :D 3 testy pozytywne wedlug moich wyliczen termin na 9- 10 września jestem mega szczesliwa- staralismy sie 15 miesiecy juuupi :D kto ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
chyba i ja dołącze :) już tydzień po okresie .. jutro test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacaona
Ja jestem w trakcie starań:) Trwają już 17 miesięcy. Bardzo bym chciała być wrześniową mamą. Termin @ 11 stycznia. Kto wie może zawitam tu na 9 miesięcy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiunia4
Mi spużnia sie okres 2 dni ale boje sie testować , z moich obiczeń by wynikało że termin był by na 6 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam cykle 35dniowe, w 22 dniu wspolzylismy z narzeczonym bez zadnego zabezpieczenia, czy moge byc w ciazy? Byloby wrzesniowe, okres mam miec 8 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ciesze sie ze ktos nowy sie pojawil :D blu ajs i jak test? ja po nowym roku planuje sie wybrac do ginka potwierdzic czy wszystko ok. nie wiem czy teraz robic na wlasna reke beta hcg ..jak myslicie? staralismy sie tak dlugo ze nie moge w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterka 1123
to wyzej to ja ;) monsterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
nie kupilam testu bo moja apteka ma wolne ?! no nic odbiorę córę z przedszkola i podjadę do drugiej ;) po terminie miesiączki chyba nie trzeba robić testu z rana ? jakby co to u mnie 1 wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterka 1123
blu ajs wydaje mi sie ze tydzien po terminie okresu to wyjdzie test nawet wieczorem ale zawsze mozesz ewentualnie kupic dwa i asekuracyjnie miec na rano a i kiedy mialas ostatnia miesiaczke bo ja moze zle cos policzylam ze swoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodziłam 7 września, ale 2012. Jak wy urodzicie, moja córka 3 lata będzie miała. Będę płakać, zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
okres miałam 25.11 a powinnam następny dostać 22-23grudzień kupiłam ,ale zostawię na rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) u mnie wczoraj wieczorem i dzisiaj rano wyszły dwie kreski, co prawda blade, ale bez problemu widoczne gołym okiem. Owulkę miałam ok. 15.12, także miały prawo takie wyjść. Dzisiaj po 16 odbieram wyniki bety, ale coś czuję, że w końcu dołączam do gronek mamusiek na wrzesień 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pacia gratulacje!! blu ajs daj znac jak po testach rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
witam :) u mnie pozytywnie :) czyli 1 wrzesień aktualny :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana23latka
śpijcie póki możecie, potem to już wam nie bedzie dane, ja mam 8miesieczne dziecko które budzi się co 15 minut w nocy.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
nie wiem jak z drugim będzie , ale moje pierwsze dziecko przesypiało całą noc od 4tygodnia życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie śpi i ciągle Ryczy Wiec powodzenia nigdy więcej żadnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, beta wyszła 188,3, także mój termin wychodzi na ok. 6 września. Najgorsze jest to, że od marca się staraliśmy i w sumie to nie wierzę, że faktycznie się udało :P i nie czuję tej całej euforii. Może jak zobaczę na USG naszego człowieka to będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, wreszcie ktoś normalny założył temat.. Nie może przyszła mamusia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterka 1123
dziewczyny gratulacje!!!! no to mam nadzieje ze zostaniemy tu przez te 9 miesiecy i nasze grono sie powiekszy :D zdazylam sie zorientowac ze co miesiac tematy sa zakladane przez jedna osobe ale ona nie jest w ciazy tylko pisze o "testowaniu" a ja juz jestem i powoli dolaczaja dziewczyny z pozytywnymi testami dziewczynki kiedy planujecie pierwsza wizyte?? to moja pierwsza ciaza i nie wiem kiedy najlepiej sie wybrac..hm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej może z dwa razy napisałam na temacie "wrześniówki 2015" założynym właśnie przez tę osobę "może przyszła mamusia" myślałam , że tam już po testach dziewczyny , a nie przed :/ myślę ,że do lekarza można iść tak koło 7-8tyg ciąży , wcześniej nie ma sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zapisana na 12 stycznia. Także będzie to ok. 7 tydzień. To również moja pierwsza ciąża :) przyjaciółka jest teraz w 20tc a na pierwszej wizycie była w 5-6 tc i było już widać zarodek :) Także myślę, że od 6tc można spokojnie iść :) Jutro idę jeszcze na powtórną betę, żeby zobaczyć czy przyrost jest odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej może z dwa razy napisałam na temacie "wrześniówki 2015" założynym właśnie przez tę osobę "może przyszła mamusia" myślałam , że tam już po testach dziewczyny , a nie przed :/ myślę ,że do lekarza można iść tak koło 7-8tyg ciąży , wcześniej nie ma sensu . x I słusznie. To projekt kafeteryjny robiący sobie co miesiąc jaja z świeżo zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie w nowym "naszym"roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam na USG w 5 tyg 1 dniu ciazy i slyszalam bicie serca. Niesamowite uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Chcialabym dolaczyc do Was ale niemozliwe by sie stal cud:( okres 16 grudnia. Stosunek 16 grudnia. Cykle 28 dni wiec nie mam co mazyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenkaaaaa
Witam wszystkie dziewczyny :-)Ja mam termin @ na 9 stycznia ale od kilku dni bardzo boli mnie brzuch,czuje ucisk w okolicy jajnikow i mam wrazenie jakbym zaraz miala dostac @.Piersi mnie bola po bokach przy dotykaniu i czuje takie mrowienie i szczypanie.Czekam cierpliwie na zrobienie testu,staram sie nie nakrecac,ale te objawy daja mi do myslenia.Chcialam zapytac czy ktoraz z was miala lub ma podobnie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Ja mam podobnie ale mysle ze juz sobie to wkrecam. Nawet zauwazylam ze mi pociemnialy brodawki ale co z tego. Robilam test w poniedzialek i srode i oba negatywne. Testy byly robione 15 dni po stosunki i 17.. Termin @ mi wypada na 13. Stycznia. Ale ja mysle ze poprostu se wkrecam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jak masz termin @ na 13 to najwczesniej,ale to powtarzam najwczesniej mozna zrobic test tak okolo 10tego ale najlepiej odczekac do 13 i jesli nie przyjdzie @ to zrobic nastepnego dnia ale jesli dobrze zrozumialam mialas stosunek w pierwszym dniu okresu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci śpią całe noce zero płaczu przy ząbkowanie i kolek tak więc Wam przyszłe mamuśki życzę tego samego i zazdroszczę. Chciałabym 3cie dziecko ale nie da rady :-( AgA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×