Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydzilabym sie wychowywac czarne dziecko

Polecane posty

Gość gość

To by było upokarzające :/ zresztą te dzieci są takie Oblesne fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk pelno takich polek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trochę obciach :-D ja tam wolę białe, normalne dzieciaczki a nie małpy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie bym sie czula ze ja jestem biala a moje dziecko czarne.....jak nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sobie tego nie wyobrażam. Ja biała atrakcyjna blekitnooka blondynka a obok mnie taki czarnuch bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej to samo tłuczecie? wstydziłybyście się więc nie macie czarnych dzieci inne się nie wstydzą to je mają :o ja bym się wstydziła wychowywać takie idiotki jak wy.... Jak wasze matki dały radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biała atrakcyjna blekitnooka blondynka a obok mnie taki czarnuch bleeeeeeeeeee xxx mogłabyś sobie być nawet złotowłosa i szafirooka ale to nie zmieni faktu, że jesteś zwyczajną płytką zgnilizną w dodatku lepiej żebyś pyska nie otwierała wśród ludzi tłuku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wciaz ta sama ( albo ten sam) z kompleksami, bo biala skora, to jedyne , co osiagnęli(?) w zyciu. Marne.Szkoda czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kochanki murzynów ujadaja, zenua. Ciekawe dlaczego się z nimi nie wyprowadza do Afryki tylko zasmiecaja z nimi Europę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak po wypadku trafisz do szpitala z wylewem wewnetrznym i bedzie na dyzurze czarny lekarz to co lepiej zdychaj jak mozna byc tak ograniczonym a nie przyszlo wam na mysl ze bardzo duzo par adoptuje kolorowe dzieci z krajow dotknietych np kataklizmami gdzie zostaly osierocone na zachodzie to bardzo popularne jednak takie bezmozgi jak moga wziasc pod uwage bo same brudne k***y ze smierdzoncymi polaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kochanki murzynów"?? Mam białego męża wyobraź sobie i nigdy z żadnym ciemnoskórym się nie zadawałam poza zwykłym koleżeństwem ale nie dlatego, że byli czarni tylko dlatego, że nie zaiskrzyło. Nie możecie pojąć jak można być białym, mieć białego męża, a jednocześnie nie żywić dzikiej urazy do czarnych. To takie niesamowite dla was? Już mam wasz obraz w tym momencie :o żałosne kury zaglądające innym pod pierzynę i przeżywające kto z kim ma dziecko. Serio was takie bzdety obchodzą? oj kołtuny, kołtuny.... do garów, bo Kazik z budowy wróci i na rajstopy nie da! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nie az tak oblesne jak ty. Nie mam dzieci ale to jest juz przefiecie jak ktos je wyzywa i obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego innego się po takich bezmozgach spodziewać niż tego, że jak ktoś nie popiera ich myślowej sraczki, to w ich opinii musi od razu być kochanka murzyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam kolorowe dzieci sa piekne i madre, marze o takim sniadym bobasku wiec jezeli jest jakis chetny samiec o ciemnej karnacji ktory da mi takie piekne dziecie to zapraszam moze to bedzie kolejny prezydent jak Obama a swoja droga jak tak nie lubicie olorowych to czemu sluchacie ich muzyki a sa w tym najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedna taka matke na fejsie co za murzyna wyszla. Najpierw mieszkala w pl teraz ten jej maz dostal kontrakt i siedza w dubaju. I ona napierza zdjecia tej corki mulatki fakt dziewczynka ladna nic nie winna bo co dziecko zawinilo? ale w sumie zawsze to murzynskie dziecko chamskie bo chamskie ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał ale błysnęłaś :o prostactwem ale błysnęłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciazyc z murzynem to jednak trochę wstyd :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej muzyki ...hm że niby oni są w tym najlepsi - Bach Chopin Musorgski Holst Penderecki byli czarni ? Litości... Muzyka rozrywkowa Beatelsi Presley i masy innych też nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym swiatem z roku na rok coraz gorzej a szczegolnie z ludzmi pelnych nienawisci. I zlosci . Ten swiat sie tak zepsul ze szkoda slow . Musi wkoncu nastapic koniec swiata bo naprawde z ludzmi z roku na rok coraz gorzej . Smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne białe żółte a może nawet być i niebieskie co was to do cholery obchodzi g****o wam do tego zajmijcie się swoimi pięknymi dziećmi a od innych wara... czy wam naprawdę się tak nudzi że zajmujecie się cudzmi dziećmi czy może nie macie swoich problemów debilk.i i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pewnie czułabym się nie swojo, kiedy inni patrzyliby na moje czarne dziecko i komentowali czy krytykowaliby. Osobiście nie miałabym odwagi mieć czarne dziecko. Ale do tego trzeba mieć naprawdę mega odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze sie nie wstydzisz swojego rasizmu i ograniczenia. Pewnie w tej zabitej dechamy wiosce w ktorej zyjesz mawet nie poznalas czarnego czliwieka. Wtyd to byc z ciemnogrodu i oceniac ludzi po kolorze skory. Pluje na ciebie i gardze takim zasciankiem ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy juz tak maja, niskie poczucie wlasnej wartosci, tylko ktos na nich spojrzy i sie wstydza. Normalni ludzie wstydza sie tylko wtedy, kiedy maja powod do wstydu. Moze autorka jest prosytutka i jej sie okres spoznial po czarnym kliencie? Wtedy to tez bym sie wstydzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za rasisci tutaj siedza.. A pozniej wyrastaja takie zyciowe gnidy, ladny przyklad dajecie mlodszym. Nic tylko pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, edukacja prosperuje, rasisci stopniowo i nieublagalnie wymieraja. Ludzie boja sie tego, co nieznane, nie ma co sie dziwic malemu wiejskiemu czlowieczkowi ktory nigdy nie widzial innego koloru skory, ze ma uprzedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów, bo Kazik z budowy wróci i na rajstopy nie da! x ten tekst widze juz nie pierwszy raz jest strasznie oklepany , moglybyscie wymyslic juz cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to raczej mieć niewychowane, rozpuszczone dziecko, a kolor skóry tu nie ma nic do rzeczy. Córka mojej sąsiadki ma 6 lat i to tak okropne dziecko, że szkoda słów. Wyzywa, pluje na ludzi, rzuca kamieniami w zwierzęta, a jej matka ma na wszystko jedną odpowiedź- to jeszcze dziecko i z tego wyrośnie. Raz widziałam ją na zakupach i to co ta mała wyprawiała to ludzkie pojęcie przechodzi. Kojarzycie takie saszetki z konikami pony? Otwierała wszystkie, a matka udawała, że nie widzi.Zgłosiłam to oobsłudze, od tego czasu ta kobieta się do mnie nie odzywa. Trudno. Takiego dziecka byłoby mi wstyd. Każdy robi to co lubi, że tak powiem. Jedne kobiety gustują w blondynach, innym podobają się Włosi, a jeszcze innym ciemnoskórzy. Nic mi do tego :) sama mam narzeczonego Hiszpana, jeśli będziemy mieć dziecko to pewnie będzie miało ciemniejszą karnację i na pewno nie będę się za to wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wstydziłabym sie wychowywać czarne dziecko? Gdybym ojciec takiego dziecka był moim mężem i żyłby ze mną na stałe w Polsce tak że wszyscy by nas znali od lat to nie, nie wstydziłabym się, ale gdyby było ono owocem romansu to owszem wstydziłabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawe dlaczego się z nimi nie wyprowadza do Afryki tylko zasmiecaja z nimi Europę? " Moze dlatego, ze ci "Murzyni", jak ich nazywasz mieszkaja od pokolen w Europie, sa obywatelami GB, Holandii czy Danii. Gdyby glupota mogla fruwac.....alez z wysoka patrzylybyscie na swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×